DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2020 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


a co z 1,2 mln złotych, które pan Mnieszkowski wydał jak był kierownikiem teatru, chociaż ich nie miał, doprowadzając teatr na skraj bankructwa? warto tez by pan Mnieszkowski poopowiadał o kosztach wydawania teatralnej gazety i o tym jak wielu ją kupowało...
6 miesięcy temu / Tomko
 
Pognać Parobka kańczugami po śniegu za Odrę jak mu się Polska nie podoba.
6 miesięcy temu / agricola
 
@Życzliwy : Uważasz że pragnienie pokoju jest działalnością antypaństwową. Płacą ci za podżeganie? Masz słuszne korzenie? Znów mamy walczyć za wolność waszą?
7 miesięcy temu / wała
 
To ja...nie rozpędzaj się tak bo gdyby prokuratura miała oskarżać każdego idiote o działalność antypanstwową to Korwin za prorosyjskie sympatie do " jego eminencji z Putina" juz by siedział w pudle
7 miesięcy temu / Życzliwy
 
Co robi Prokuratura? Na co czekają? Kodeks Karny: Rozdział XVII Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej. Chyba jasne co i w jakim celu robi Mieszkowski. Chyba, ze jest idiotą co jednak jest mało prawdopodobne, bo przecież był dyrektorem teatru. Chociaż, z tymi komediantami to różnie bywa... A więc Prokuraturo do dzieła, za co Wam płacimy z naszych podatków?
7 miesięcy temu / To ja!
 
Unię Europejską zakładali m.in. hitlerowcy panie Mieszkowski. Jej korzenie są masońskie i nazistowskie. Względem Polaków, nie mylić z polskojęzycznymi, stosuje pan dokładnie tę samą retorykę co żydzi oszczerczo nazywający ich ruskimi agentami.
7 miesięcy temu / ścisły
 
No cóż, głupota tego pana i jego antypolskie przekonania są znane powszechnie i chyba nie wymagają specjalnego komentarza. Można mu tylko zadedykować porzekadło głoszące, że Pan Bóg, jak chce kogos ukarać, to mu najpierw rozum odbiera.
7 miesięcy temu / Szejk
 
Popatrz synu. Tak wygląda sługa szatana. Módl się do Boga, aby się nawrócił. Inaczej szczeźnie w piekle.
7 miesięcy temu / Maria
 
inne złote myśli tego pana to " przez brak Murzynów w polskiej reprezentacji piłki nożnej nie zdziałaliśmy nic na ostatnim mundialu"
7 miesięcy temu / Pejot
 
Proszę nie powtarzać bzdur, jakoby demokracja pozwalała na każdy pogląd czy opinię w ramach wolności słowa. Wolność ta była wywalczona w czasie totalnej cenzury, więc jej istotą było prawo do wolnego dostępu do PRAWDY, a nie publicznego bluzgania i profanowania każdej świętości, która jest danemu idiocie obca. Jeżeli osobnik, nie znając Matki Bożej ją obraża, to wobec tego mogę każdą bzdurę na temat jego pochodzenia wyrażać publicznie i to równie bezkarnie! Czyż nie powinno to być moim prawem?!-powinno, a nie jest!- bo to bydle obraża publicznie Matkę Bożą, a ja muszę milczeć, bo on może mnie wsadzić do ciupy,a ja jemu mogę . . . NIC! Jeżeli to jest demokracja, to dokładnie na tej samej zasadzie odchody są pożywieniem, przemilczę tylko dla kogo . . .
7 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Adrian, to nie tyle w tym temacie. Dlaczego my mamy sie zmieniac, bo ktos tak chce? Pewnie, ze mozna go zignorowac bo to jest najlatwiejsze. Dlaczego ja mam go lansowac? A jeszcze wogole kiedy on sie ze mna nie zgadza? A jeszcze wogole kiedy on jest poslem. On ma sluchac mnie a nie ja jego. Moze czasem my polacy jestesmy za bardzo cisi, slabi I posluszni. Takich najlatwiej zmiesc pod dywan I schowac ich zeby ich nikt nie widzial I nie slyszal. Takiego czasu kiedy kazdy bedzie szanowal kazdego to ja nie widze na hoyzoncie kochanie. My chcemy byc suwerenni. Niech panstwa oscienne realizuje swoje partykularne interesy, a my robmy swoje ok?
7 miesięcy temu / Adrianna
 
Czy Mieszkowski chce likwidacji Izraela ?
7 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Czy to nie osoba, która kierowała teatrem, w czasie wystawiania tam "Klątwy" w ohydny sposób profanującej najważniejsze dla chrześcijan Postaci?
7 miesięcy temu / ?
 
PO KO MUNA do lamusa.
7 miesięcy temu / Do lamusa
 
Po rządami "dobrej zmiany" zdrajcy chodzą ulicami z dumnie podniesionymi głowami. W normalnym państwie rzecz nie do pomyślenia. Mieszkowski powinien być już dawno objęty śledztwem służb, które powinny wyjaśnić jakie kroki oprócz rozsiewania destrukcyjnej dla państwa propagandy podejmował Mieszkowski w tej sprawie, czy działał na czyjeś polecenie i z kim współpracował by plan Rzeczypospolitej Europejskiej zrealizować. To nie są opinie nierozgarniętego szeregowego obywatela, ale posła powinien być za ich głoszenie pozbawiony immunitetu, osądzony i skazany bo łamie prawo, a dokładnie konstytucję. Ostatnio mamy wysyp agentów wpływu Berlina i międzynarodówki żydowskiej dążących do rozbicia i zniszczenia Polski, już się ze swoimi planami nawet nie kryją, służby śpią, a koncesjonowani patrioci kiwają im groźnie palcem w bucie ...
7 miesięcy temu / Tytus
 
Jak każdy człowiek Pan poseł Mieszkowski ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Na szczęście ta opinia nie jest obowiązkową wytyczną, dla pozostałych. Można ją zignorować. I w jego przypadku lepiej tak zrobić. On po prostu chce się wylansować na, jak na obecne czasy, niepoważnym pomyśle. Może kiedyś, gdy wszyscy będą szanować każdy każdego, to powstanie taka wielka ogólnoświatowa wspólnota. Jak na razie jednak wszystkie państwa ościenne, realizują swoje partykularne interesy. W tym przypadku przyjęcie przez Polskę pomysłu posła Mieszkowskiego równałoby się utracie suwerenności. Tyle w temacie.
7 miesięcy temu / Adrian Janecki
 
Na temat tego dziwaka szkoda słów.
7 miesięcy temu / kolo
 
Słyszałam że ten pan to nawet wykształcenia nie ma. I w to wierzę gdyż zwykły chłop czy baba nieortograficznie piśmienni ma więcej mądrości niż to multikulti PeOwskie cudo PeOwskiego intelektu.
7 miesięcy temu / banta
 
Nie. Nie musimy.
7 miesięcy temu / Rafał
 
"Ten pan i jemu podobni Lupy, Klaty - to jest symbol całkowitej degeneracji sztuki" - sedno w tym, że tych panów ktoś utrzymuje, podeejrzewam, że polski rząd.
7 miesięcy temu / Ryś
 
"nie widzi problemu z noszeniem symboli sierpa i młota" - tak komuna upadła.
7 miesięcy temu / Ryś
 
Temu panu wydaje się, że reprezentuje świat sztuki i kultury, gdy tymczasem jest zwyczajnym błaznem, którego działalność ma ze sztuką i kulturą tyle, co wygłupy klauna w cyrku. Ten pan i jemu podobni Lupy, Klaty - to jest symbol całkowitej degeneracji sztuki do poziomu rynsztoka.
7 miesięcy temu / pga
 
?Trzeba, żebyśmy wiedzieli, żebyśmy nie zniszczyli tego dziedzictwa, tego dobra, któreśmy z takim trudem obronili. Żebyśmy sobie nie pozwolili tego zniszczyć. O tym mówiłem w Polsce. Niektórym się to nie podobało. Nie szkodzi, będą mówił stale.? św. JPII 29.04.1992. do Polaków.
7 miesięcy temu / ks. katolicki
 
Mieszkowski jest zakręcony jak nie wiem co! Ostatnio mówił ze Matka Boska może być na toaletach, bo tam są też ludzie którzy Jej potrzebują.Teraz mówi, że święcenie dróg jest nieprzyzwoite! Zaprzecza sam sobie, tak się zakręcił w swojej pseudokulturze, że tworzy bełkot umysłowy i słowny...
7 miesięcy temu / Gosia
 
Przez takich jak Mieszkowski powrócą niebawem Cichociemni.
7 miesięcy temu / Stan
 
Typowy przykład nietolerancyjnego bełkotu. Ten człowiek pełen nienawiści nie potrafi tolerować poglądów innych ludzi. Jego agresje przesącza się w każdym zdaniu.
7 miesięcy temu / Nauczyciel
 
Wielka szkoda, ze nia ma dzis KEDYWU.
7 miesięcy temu / Jara
 
Jaki to osobnik wiadomo od dawna . Bardziej należy płakać nad stanem świadomości tych którzy na niego głosowali.
7 miesięcy temu / agatgr1
 
niebezpieczni ludzie, na usługach jeszcze grozniejszych filantropów !
7 miesięcy temu / gender studies
 
A więc jednak woda święcona działa na ateistów oraz innowierców? No to sam potwierdza w swoich słowach istnienie Boga.
7 miesięcy temu / aaa
 
Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy. Z tego wynika reszta.
7 miesięcy temu / west
 
przeciez to jest klaun
7 miesięcy temu / kjh
 
Szkoda toto komentować. Cała ta prounijna a antyeuropejska zbieranina jest bolszewicka do szpiku kości.
7 miesięcy temu / emk
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.