DZIŚ JEST:   25   CZERWCA   2019 r.

Św. Wilhelma Opata
Bł. Doroty z Mątowów
 
 
 
 

Rzecznik „Szlachetnej Paczki” tłumaczy, dlaczego na koncert zaproszono aborcjonistkę

Rzecznik „Szlachetnej Paczki” tłumaczy, dlaczego na koncert zaproszono aborcjonistkę
Natalia Przybysz, Fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Rzecznik prasowa „Szlachetnej Paczki” stwierdziła, że inicjatywa od lat „działa ponad podziałami”. W ten sposób odniosła się do faktu zaproszenia do współpracy Natalii Przybysz, znanej piosenkarki, która dokonała aborcji ponieważ, jak sama przyznała, nie posiadała warunków do tego, aby wychowywać kolejne dziecko.

 

Informacja o zaproszeniu na galę „Szlachetnej Paczki” piosenkarki Natalii Przybysz wywołała konsternację wśród dużej części katolickiej opinii publicznej. Przybysz w roku 2016, w trakcie „Czarnych marszów”, przyznała się do dokonania aborcji. Nie żałowała jednak swojego czynu. Przeciwnie, prezentowała aborcję jako coś, o zgrozo, dobrego. Sprawę skomentował rzecznik prasowa charytatywnej inicjatywy Paula Wolecka.

 

„Szlachetna Paczka działa ponad podziałami. Ci, którzy wystąpią na gali, chcą wspólnie cieszyć się z tego, że w tym roku udało się poprawić los tysiącom rodzin. Myślę, że tego dnia to jest najważniejsze” – tłumaczy Paula Wolecka.

 

Rzecznik prasowa dodała, że „Natalia Przybysz została zaangażowana przez bank BGŻ BNP Paribas do kampanii o pomaganiu. Wykona piosenkę „Podaruj mi trochę słońca”, która jest podłożona pod klip banku BGŻ BNP Paribas”, poświęcony właśnie pomaganiu.

 

Przypomnijmy, że jednym z powodów, które pomogły Natalii Przybysz podjąć decyzję o zabiciu swego nienarodzonego dziecka był fakt, iż posiada „zaledwie” 60 – metrowe mieszkanie. Piosenkarka w wywiadzie deklarowała również, że być może jeszcze kiedyś zdecyduje się na kolejne dziecko, ale niekoniecznie pocznie się ono w jej łonie.


Przybysz w wywiadzie zwracała także uwagę na swój stan już po dokonaniu aborcji. „Czuję wielką ulgę. Nagle cieszysz się wszystkim w swoim życiu, tym co masz. Robisz postanowienia, jakby był Nowy Rok – że teraz zrobisz to i tamto. To najbardziej uskrzydlające przebudzenie. Pięć minut – i masz z powrotem swoje życie.” – mówiła w rozmowie z „Wysokimi Obcasami”.

 

 

Źródło: wpolityce.pl, Wysokie Obcasy, PCh24.pl

WMa

 

 

 


DATA: 2018-12-16 09:34
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
12
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tak więc wyabortowaną i usatysfakcjonowaną Przybysz zaprosiło szlachetnej paczce francusko-belgijskie postkolonialne bankierstwo. Pieniądzem uderzają w polską tradycją i kulturę. Sprawdźcie, kto zasiada we władzach banku. Polak jako jego prezes to tylko słup.
5 miesięcy temu / gość
 
Udział owej pani w gali skutecznie wzrusza wizerunek "Szlachetnej paczki".
5 miesięcy temu / Maryla
 
Szlachetna paczka się pogrąża coraz bardziej.
5 miesięcy temu / Iza
 
Po publikacji informacji kto wystąpi na Gali SzP podniósł się głośny sprzeciw wielu setek wolontariuszy, którzy działają na pierwszej linii projektu. Wszyscy otrzymaliśmy odpowiedź o treści: "Szanowni Państwo, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Każdy głos dochodzący do nas w tej sprawie został usłyszany.Szlachetna Paczka zajmuje się pomaganiem i jest neutralna światopoglądowo. Obecność Natalii Przybysz na Gali wynika z jej współpracy z naszym partnerem bankiem BGŻ BNP Paribas i jest związana z jej udziałem w spocie o pomaganiu przygotowywanym przez bank. Jako organizacja nie angażujemy się w dyskusje światopoglądowe." Chyba ktoś zapomniał co znaczy słowo "szlachetny", od którego nazwano projekt, smutne. Jeśli nie zmieni się kierunek, w którym zmierza projekt to wielu z nas zrezygnuje z udziału w nim, ale nie z pomagania. Ps. co do polityki prorodzinnej i trudności w utrzymaniu dwójki dzieci - chyba to żart, zwłaszcza przy zarobkach celebrytów!
5 miesięcy temu / wolontariusz Szlachetnej Paczki
 
No jeszcze jest jedna możliwość: zwabiono biedną śpiewaczkę w pułapkę, aby otoczyć Ją "miłością miłosierną" - ale czy pułapka była na nią, czy na kogo innego - widać jak na dłoni!!! Owoce puchną w swej jednoznaczności!!!
5 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Unikajcie wszystkiego co ma choćby pozór zła. To cytat z Pisma Świętego. I tyle w temacie. Ja od tej inicjatywy będę się trzymał z daleka.
5 miesięcy temu / Igor
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "64854"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.