DZIŚ JEST:   24   MARCA   2019 r.

III Niedziela Wielkiego Postu
Św. Katarzyny Szwedzkiej
Bł. Szymona Łukacza, męczennika
 
 
 
 

Rzecznik „Szlachetnej Paczki” tłumaczy, dlaczego na koncert zaproszono aborcjonistkę

Rzecznik „Szlachetnej Paczki” tłumaczy, dlaczego na koncert zaproszono aborcjonistkę
Natalia Przybysz, Fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Rzecznik prasowa „Szlachetnej Paczki” stwierdziła, że inicjatywa od lat „działa ponad podziałami”. W ten sposób odniosła się do faktu zaproszenia do współpracy Natalii Przybysz, znanej piosenkarki, która dokonała aborcji ponieważ, jak sama przyznała, nie posiadała warunków do tego, aby wychowywać kolejne dziecko.

 

Informacja o zaproszeniu na galę „Szlachetnej Paczki” piosenkarki Natalii Przybysz wywołała konsternację wśród dużej części katolickiej opinii publicznej. Przybysz w roku 2016, w trakcie „Czarnych marszów”, przyznała się do dokonania aborcji. Nie żałowała jednak swojego czynu. Przeciwnie, prezentowała aborcję jako coś, o zgrozo, dobrego. Sprawę skomentował rzecznik prasowa charytatywnej inicjatywy Paula Wolecka.

 

„Szlachetna Paczka działa ponad podziałami. Ci, którzy wystąpią na gali, chcą wspólnie cieszyć się z tego, że w tym roku udało się poprawić los tysiącom rodzin. Myślę, że tego dnia to jest najważniejsze” – tłumaczy Paula Wolecka.

 

Rzecznik prasowa dodała, że „Natalia Przybysz została zaangażowana przez bank BGŻ BNP Paribas do kampanii o pomaganiu. Wykona piosenkę „Podaruj mi trochę słońca”, która jest podłożona pod klip banku BGŻ BNP Paribas”, poświęcony właśnie pomaganiu.

 

Przypomnijmy, że jednym z powodów, które pomogły Natalii Przybysz podjąć decyzję o zabiciu swego nienarodzonego dziecka był fakt, iż posiada „zaledwie” 60 – metrowe mieszkanie. Piosenkarka w wywiadzie deklarowała również, że być może jeszcze kiedyś zdecyduje się na kolejne dziecko, ale niekoniecznie pocznie się ono w jej łonie.


Przybysz w wywiadzie zwracała także uwagę na swój stan już po dokonaniu aborcji. „Czuję wielką ulgę. Nagle cieszysz się wszystkim w swoim życiu, tym co masz. Robisz postanowienia, jakby był Nowy Rok – że teraz zrobisz to i tamto. To najbardziej uskrzydlające przebudzenie. Pięć minut – i masz z powrotem swoje życie.” – mówiła w rozmowie z „Wysokimi Obcasami”.

 

 

Źródło: wpolityce.pl, Wysokie Obcasy, PCh24.pl

WMa

 

 

 


DATA: 2018-12-16 09:34
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
12
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tak więc wyabortowaną i usatysfakcjonowaną Przybysz zaprosiło szlachetnej paczce francusko-belgijskie postkolonialne bankierstwo. Pieniądzem uderzają w polską tradycją i kulturę. Sprawdźcie, kto zasiada we władzach banku. Polak jako jego prezes to tylko słup.
2 miesiące temu / gość
 
Udział owej pani w gali skutecznie wzrusza wizerunek "Szlachetnej paczki".
2 miesiące temu / Maryla
 
Szlachetna paczka się pogrąża coraz bardziej.
2 miesiące temu / Iza
 
Po publikacji informacji kto wystąpi na Gali SzP podniósł się głośny sprzeciw wielu setek wolontariuszy, którzy działają na pierwszej linii projektu. Wszyscy otrzymaliśmy odpowiedź o treści: "Szanowni Państwo, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Każdy głos dochodzący do nas w tej sprawie został usłyszany.Szlachetna Paczka zajmuje się pomaganiem i jest neutralna światopoglądowo. Obecność Natalii Przybysz na Gali wynika z jej współpracy z naszym partnerem bankiem BGŻ BNP Paribas i jest związana z jej udziałem w spocie o pomaganiu przygotowywanym przez bank. Jako organizacja nie angażujemy się w dyskusje światopoglądowe." Chyba ktoś zapomniał co znaczy słowo "szlachetny", od którego nazwano projekt, smutne. Jeśli nie zmieni się kierunek, w którym zmierza projekt to wielu z nas zrezygnuje z udziału w nim, ale nie z pomagania. Ps. co do polityki prorodzinnej i trudności w utrzymaniu dwójki dzieci - chyba to żart, zwłaszcza przy zarobkach celebrytów!
2 miesiące temu / wolontariusz Szlachetnej Paczki
 
No jeszcze jest jedna możliwość: zwabiono biedną śpiewaczkę w pułapkę, aby otoczyć Ją "miłością miłosierną" - ale czy pułapka była na nią, czy na kogo innego - widać jak na dłoni!!! Owoce puchną w swej jednoznaczności!!!
2 miesiące temu / Andrzej BR
 
Unikajcie wszystkiego co ma choćby pozór zła. To cytat z Pisma Świętego. I tyle w temacie. Ja od tej inicjatywy będę się trzymał z daleka.
2 miesiące temu / Igor
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.