DZIŚ JEST:   13   LIPCA   2020 r.

III Objawienie w Fatimie
Św. Andrzeja Świerada, pustelnika
Św. Benedykta, męczennika
 
 
 
 

Rzecznik rządu wzywa Rafała Trzaskowskiego do wypowiedzenia Deklaracji LGBT+

Rzecznik rządu wzywa Rafała Trzaskowskiego do wypowiedzenia Deklaracji LGBT+
Fot: Krystian Maj/FORUM

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powinien wycofać się z deklaracji LGBT+. Nie można wychowywać dzieci ideologią – powiedziała w poniedziałek na antenie Polsat News Joanna Kopcińska, rzecznik rządu Mateusza Morawieckiego.

 

Kopcińska podkreśliła, że nikt nie ma prawa „wykorzystywać dzieci do jakichkolwiek sporów politycznych czy ideologicznych”. – Naszym zadaniem jest ochrona dzieci, ochrona polskiej rodziny i my to czynimy. (…) Nie można wychowywać ideologią. Wychowywać mają przede wszystkim rodzice, potem szkoła, nauczyciele - to od nich zależy, jakie będą przyszłe pokolenia – stwierdziła.

 

Nie można w żaden sposób narzucać takich ideologii, takich eksperymentów, bo to rodzic decyduje, szkoła określa warunki, czego dotyczy edukacja, a nie pan prezydent Trzaskowski. On wykracza poza pewne granice – zaznaczyła, po czym dodała, że opozycji nie uda się przypisać Zjednoczonej prawicy łatki „nietolerancyjnych”. – My jesteśmy tolerancyjni – oświadczyła rzecznik rządu.

 

Ciekawym jest, że politycy Prawa i Sprawiedliwości codziennie krytykują prezydenta Warszawy za podpisanie karty LGBT+, a sami nie są w stanie przez ponad 3 lata wypowiedzieć Konwencji Stambulskiej, która de facto zezwala na jeszcze więcej deprawacji i demoralizacji niż dokument podpisany przez Rafała Trzaskowskiego.

 

Źródło: Polsat News

TK

 

Konwencja Stambulska. Walka z przemocą czy walka z rodziną? Dokument PCh24.pl

 

 


DATA: 2019-03-12 15:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Trzaskowski miał tą deklaracje w programie wyborczym.Wygrał wybory to program realizuje. Program wyborczy Jakiego Warszawiacy odrzucili.
ponad 1 rok temu / XYZ
 
Rzecznik rządu może Pana Trzaskowskiego kolokwialnie> "w nos pocałowaćmięśni
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Poparcie tzw."praw środowisk LGBT" i gender na forum ONZ przez rząd PiS jest niezgodne z Konstytucją RP i oznacza tylko jedno - PiS zawarł pakt z szatanem. Brak wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej jest tylko potwierdzeniem tego paktu. Owijanie w bawełnę i nie nazywanie po imieniu wszystkich tych zdarzeń nic nam nie pomoże. Każdy Polak powinien wiedzieć na kogo ma zamiar głosować. Karta Trzaskowskiego jest zgodna z polityką PiS. Wyjmijmy w końcu głowy z piasku i mówmy prawdę o fałszywych i podstępnych "katolikach" z PiS. To właśnie oni budują nowy światowy porządek antychrysta w sposób szatański, ukryty.
ponad 1 rok temu / wgp
 
A katolicy wzywają rząd do wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej oraz objęcia ochroną prawną wszystkich dzieci w łonach matek.
ponad 1 rok temu / Jurek
 
Rzecznik rządu może Pana Trzaskowskiego kolokwialnie> "w nos pocałowaćmięśni
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Ruchy pozorowane? Wątpię by takie "naciski" były wymierne. Dopóki Konwencja Stambulska nie jest wypowiedziana to jest jak szczekanie przez kota...
ponad 1 rok temu / matkaPolka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.