DZIŚ JEST:   10   KWIETNIA   2020 r.

Wielki Piątek
Św. Fulberta, biskupa
Św. Michała de Sanctis
 
 
 
 

Rzecznik Praw Dziecka odpowiedział Sylwii Spurek w sprawie edukacji seksualnej. Nawiązał do słów o „gwałconych krowach”

Rzecznik Praw Dziecka odpowiedział Sylwii Spurek w sprawie edukacji seksualnej. Nawiązał do słów o „gwałconych krowach”
Krowa rasy holsztyno-fryzyjskiej (zdjęcie ilustracyjne). FOT.: Carolyn Parsons / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)

Na internetowej stronie Rzecznika Praw Dziecka udostępniono oświadczenie dla rodziców chcących zabezpieczyć swoje pociechy przed obcowaniem z gorszącą edukacją seksualną. Zdaniem europoseł Sylwii Spurek „ograniczanie prawa dzieci i młodzieży do rzetelnej edukacji seksualnej jest wyrządzaniem im krzywdy”. Odpowiadając skrajnie lewicowej deputowanej Mikołaj Pawlak stwierdził, że oświadczenie ma uchronić młode osoby przed nierzetelnymi treściami. Jako przykład podał absurdalną tezę kojarzoną z europoseł Spurek.

 

„Panie Rzeczniku @RPDPawlak ograniczanie prawa dzieci i młodzieży do rzetelnej edukacji seksualnej jest wyrządzaniem im krzywdy. Edukacja seksualna m.in. chroni najmłodszych przed zagrożeniami. To cywilizacyjny standard” – napisała na Twitterze wybrana z list Wiosny Roberta Biedronia europoseł Sylwia Spurek.

 

 

„Pani europoseł @SylwiaSpurek, wzór oświadczenia jest właśnie po to, by UCHRONIĆ dzieci przed NIERZETELNĄ edukacją seksualną, NARUSZAJĄCĄ szkolne podstawy programowe. Nie chcemy, by dzieci dowiadywały się w szkole, że np. krowy są gwałcone, by dawały mleko” – odpowiedział jej Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak nawiązując do głośnych słów lewicowej deputowanej.

 

 

Krowy są gwałcone, żeby mogły być zapłodnione, żeby mogły dawać mleko – powiedziała Spurek w wywiadzie udzielonym przy okazji Kongresu Kobiet we wrześniu roku 2019.

 

 

Źródło: Twitter / doRzeczy.pl

MWł

 

 


DATA: 2020-02-19 14:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Czytelnik - oczywiście, że jest to fizycznie możliwe. Natomiast argument o tym, że edukacja seksualna w WB jest na niskim poziomie i stąd ta liczba nieplanowanych ciąż to taki sam bezsensowny argument jak swego czasu komunistów, gdy wytykało im się ilość ofiar komunizmu w różnych krajach - zawsze rzucali słynne 'bo to były wypaczenia komunizmu i nie o to chodziło'. Takim ludziom ciężko przetłumaczyć, że to nie żadne wypaczenia a naturalna konsekwencja danej idei - tak samo jest z edukacją seksualną wg standardów WHO, LGBTqwerty itp.
1 miesiąc temu / Akwin
 
@AndrzejBR mimo iż muchy odżywiają się tym czym wiadomo to jednak mają się bardzo dobrze i są wysoko rozwinięte ewolucyjnie. Nie sądzę żebyś utrzymywał wstrzemięźliwość seksualną i poznawczą od 8 roku życia do sakramentu małżeństwa, jest to fizycznie niemożliwe.
1 miesiąc temu / Czytelnik
 
czytelnik- milion much je gówno, więc tak to jest z tym 90% społeczeństwa, choć by to brzmiało jak horror, liczą się fakty. Deprawacja powoduje własnie degradację człowieka do barbarzyńcy widzącego cały ten świat jako - źródło zaspokajania swoich, rozbudzonych sztucznie właśnie przez tych agitatorów poruty, PORZĄDLIWOŚCI! \tak wszystkie dzieci uczone oficjalnym programem w szkołach - SĄ OFIARAMI EKSPERYMENTU - niestety!
1 miesiąc temu / AndrzejBR
 
@Logik wbrew pozorom edukacja seksualna w Wielkiej Brytanii jest na niskim poziomie, stąd ta liczba nie planowanych ciąż u nastolatek
1 miesiąc temu / Czytelnik
 
"Eksperci " od drprawacji- w Wielkiej Brytanii, ktora przoduje w obowiazkowym wychowaniu/edukowaniu seksualnym jest 5x więcej ciąż u nastolatek niż w Polsce.. Tak mądre po tej "edukacji" są brytyjskie, useiadomione dzieci ze koniecznie musimy nadążyć za tym postępem???!!!
1 miesiąc temu / Logik
 
@AndrzejBR czyli 90% dzieci to eksperyment, ciekawe spostrzeżenie, zwłaszcza że to prawdopodobnie też twoje dzieci
1 miesiąc temu / Czytelnik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.