Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   01   GRUDNIA   2020 r.

Św. Edmunda Campion, męczennika
Św. Eligiusza, biskupa
 
 
 
 

Rzecznik Praw Dziecka: Mówić w imieniu tych, którzy głosu nie mają [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Aborcja eugeniczna, pedofilia, pornografia czy handel ludźmi to wciąż zagrożenia dla dziecka w XXI wieku, a polskie prawo, wielu miejscach dzurawe nie potrafi dostatecznie ochronić swoich najmłodszych obywateli. O sposobach przeciwdziałania powyższym zjawiskom rozmawialiśmy z Rzecznikiem Praw Dziecka, Mikołajem Pawlakiem.


DATA: 2020-06-04 11:26:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dziękuję bardzo panu Rzecznikowi Praw Dziecka za pokazanie problemów polskich dzieci. Niech pan będzie silny i nie poddaje się. To pan ma racje. Pan broni prawdy.Pozdrawiam
5 miesięcy temu / Matka
 
Cieszę się że mamy takiego rzecznika. Zawsze coś na tle tej politycznej bezideowej mizerii po prostu nieludzkiej bo tylko nieliczni posłowie ujmowali się za ochroną życia nienarodzonych. Jak dla mnie ten Pan powinien być rzecznikiem praw dziecka w kolejnych kadencjach.
6 miesięcy temu / qlnick
 
Pragnę aby w tym narodzie zwyciężył Chrystus kRól PanPanow i Król królów i Matka Najswietsza
6 miesięcy temu / boez
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.