Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej: Musimy zatrzymać napierającą falę agresji LGBT


Odtwórz w YouTube
 

Agresja środowisk LGBT jest coraz bardziej dotkliwa i rozbuchana. Polskie władze nie zajmują się tym problemem z należytą powagą. Mszczą się na Polakach wieloletnie zaniedbania. Trzeba zrobić wszystko, by zatrzymać falę tęczowej przemocy i manipulacji i przywrócić fundamentalną kulturę debaty - i prawdy. O tym mówił rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej Mateusz Marzoch w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2020-10-07 13:44:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

niektóre komentarze mówiąc delikatnie - wprawiają w zakłopotanie, kiedy w treści bliskiej deonowi, tygodnikowi powszechnemu, gazecie wyborczej, Hołowni, stacji tvn, osobom w tęczowych rajtuzach etc. wypróżniane są tu na portalu PCh24.pl, nieprawdaż ? - ach, jakaż to misja tak ich tu przyciąga ?
2 miesiące temu / tak tylko
 
za wszelką cenę odciąć im dopływ zagranicznych pieniędzy - to zatrzymałoby ich rozmach i tu pytanie do Ordo Iuris, czy prawnie jest to w ogóle możliwe. Przecież każdy rozsądnie myślący wie, że finansowanie jakiś organizacji w danym państwie z funduszy innego państwa to po prostu w miażdżącej większości najzwyklejsza działalność agenturalna. Dla porównania, czy znacie Państwo takie przypadki, aby organizacje antyaborcyjne czy prorodzinne wspierane były z zagranicy ? - jeśli tak to proszę o takie informacje.
2 miesiące temu / tak tylko
 
@lustro taka prawda, najgorsza jest nienawiść do bliźniego, tylko dlatego że myśli, czuje, czyni inaczej niż "ja", a co głoszą członkowie środowisk skrajnie prawicowych, jak nie taką nienawiść. Jeszcze bezrefleksyjnie biorąc Pana Jezusa czy Panienkę Święta za patronów, przecież to jest zgorszenie publiczne i obraz dla uczniów Chrystusa.
2 miesiące temu / Janek
 
@Janek- ty tak na POważnie ?? Totalitaryzm to jest komunistyczny, międzynarodowy i ten faszystowski - narodowy. Obydwa z tego samego pnia- rewolucji francuskiej i negacji Boga
2 miesiące temu / Lustro
 
@Krzysztof przestań sobie gębę wycierać dewizą Bóg, Honor, Ojczyzna bo ono dla ciebie nic nie znaczy, jest to tylko napisem na koszulce. Tacy jak ty nie mają nic wspólnego z ideami Chrześcijaństwa, natomiast uwielbiają przemarsze z salutem rzymskim, robienie zadym, gnębienie słabszych i leśne obchody urodzin hitlera.
2 miesiące temu / Janek
 
Izydorze to pewnie należą byłaby obowiązkowa prokreacja?
2 miesiące temu / Poprawność
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.