DZIŚ JEST:   25   LISTOPADA   2020 r.

Św. Katarzyny, męczennicy
Bł. Marii Franciszki Siedliskiej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


niektóre komentarze mówiąc delikatnie - wprawiają w zakłopotanie, kiedy w treści bliskiej deonowi, tygodnikowi powszechnemu, gazecie wyborczej, Hołowni, stacji tvn, osobom w tęczowych rajtuzach etc. wypróżniane są tu na portalu PCh24.pl, nieprawdaż ? - ach, jakaż to misja tak ich tu przyciąga ?
3 miesiące temu / tak tylko
 
za wszelką cenę odciąć im dopływ zagranicznych pieniędzy - to zatrzymałoby ich rozmach i tu pytanie do Ordo Iuris, czy prawnie jest to w ogóle możliwe. Przecież każdy rozsądnie myślący wie, że finansowanie jakiś organizacji w danym państwie z funduszy innego państwa to po prostu w miażdżącej większości najzwyklejsza działalność agenturalna. Dla porównania, czy znacie Państwo takie przypadki, aby organizacje antyaborcyjne czy prorodzinne wspierane były z zagranicy ? - jeśli tak to proszę o takie informacje.
3 miesiące temu / tak tylko
 
@lustro taka prawda, najgorsza jest nienawiść do bliźniego, tylko dlatego że myśli, czuje, czyni inaczej niż "ja", a co głoszą członkowie środowisk skrajnie prawicowych, jak nie taką nienawiść. Jeszcze bezrefleksyjnie biorąc Pana Jezusa czy Panienkę Święta za patronów, przecież to jest zgorszenie publiczne i obraz dla uczniów Chrystusa.
3 miesiące temu / Janek
 
@Janek- ty tak na POważnie ?? Totalitaryzm to jest komunistyczny, międzynarodowy i ten faszystowski - narodowy. Obydwa z tego samego pnia- rewolucji francuskiej i negacji Boga
3 miesiące temu / Lustro
 
@Krzysztof przestań sobie gębę wycierać dewizą Bóg, Honor, Ojczyzna bo ono dla ciebie nic nie znaczy, jest to tylko napisem na koszulce. Tacy jak ty nie mają nic wspólnego z ideami Chrześcijaństwa, natomiast uwielbiają przemarsze z salutem rzymskim, robienie zadym, gnębienie słabszych i leśne obchody urodzin hitlera.
3 miesiące temu / Janek
 
Izydorze to pewnie należą byłaby obowiązkowa prokreacja?
3 miesiące temu / Poprawność
 
Niestety też to zauważyłam, kontrmanifestanci z LGBT są traktowani przez policję wyjątkowo łagodnie, zupełnie inaczej od narodowców i wszystkich, którzy się sprzeciwiają paradom równości
3 miesiące temu / Ella
 
BÓG HONOR OJCZYZNA , to piękne hasło towarzyszy nam przez pokolenia , tak było , jest i będzie , nie ważne jest to że czerwonym lewakom i takiemu Jankowi poniżej się to nie podoba , oni chętnie by widzieli swoje zboczone hasła na transparentach , niedoczekanie wasze , z ukochanej naszej ojczyzny nie zrobicie czerwonego chlewa .
3 miesiące temu / krzysztof
 
Dobre silne wartościowe nie powinno się bać złego słabego kiszowego . Dlaczego się boi?
3 miesiące temu / Poprawność
 
Rzecznik MW ma całkowitą rację, ale trzeba przypomnieć też wypowiedź p Brauna z zeszłego roku: "Osoby homoseksualne powinny być karane, symbolicznie, ale karane". Dlaczego? Bo Polska jest w stanie katastrofy demograficznej i nie możemy pozwolić sobie na tolerowanie jakiejkolwiek aktywności seksualnej, nie mającej na celu prokreacji.
3 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Zatrzymaća właściwie zlikwidować to należy młodzież wszechpolską, jako organizację wspierająca faszystowski totalitaryzm.
3 miesiące temu / Janek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.