DZIŚ JEST:   24   MAJA   2019 r.

NMP Wspomożycielki Wiernych
Św. Magdaleny Zofii Barat
Św. Wincentego z Lerynu
 
 
 
 

Rzecznik czyich praw? Do biura Adama Bodnara trafił protest przeciwko wspieraniu środowisk LGBT

Rzecznik czyich praw? Do biura Adama Bodnara trafił protest przeciwko wspieraniu środowisk LGBT
Fot. Fundacja Życie
#PROTEST    #PETYCJA    #ŁÓDŹ    #RPO    #APEL    #LGBT    #ADAM BODNAR    #DRUKARZ

W przeddzień spodziewanego ogłoszenia wyroku w sprawie łódzkiego drukarza, Fundacja Życie złożyła w biurze Rzecznika Praw Obywatelskich zebrane podpisy oraz petycję – protest przeciwko wspieraniu przez Adama Bodnara organizacji promujących homoseksualizm i postawy godzące w wartości chronione przez Konstytucję RP. Przeciwko działaniom Rzecznika zaprotestowało 32 tys. osób.

 

W geście solidarności z pracownikiem drukarni, który odmówił wykonania materiałów reklamowych dla organizacji LGBT, petycję podpisało ponad 32 tys. osób. - Podpisując się pod apelem, internauci kierowali do łódzkiego drukarza m.in. słowa podziękowania za niezłomność, obywatelską odpowiedzialność, wierność wartościom i własnemu sumieniu – zaznaczył Michał Owczarski z Fundacji Życie.

 

Jednocześnie do ministra sprawiedliwości skierowany został apel o „działania, które zagwarantują zabezpieczenie ładu konstytucyjnego Rzeczypospolitej Polskiej, tak, aby każdy przedsiębiorca i każdy obywatel wykonujący pracę mógł cieszyć się faktyczną wolnością gospodarcza i swobodą zawierania umów, oraz aby konstytucyjnie gwarantowana ochrona małżeństwa i rodziny realnie chroniła nas przed roszczeniami subkultur obyczajowych”.

 

Źródło: Fundacja Życie

MA


DATA: 2017-03-31 14:47
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A ile milionów w budżecie państwa PiS przeznaczył na finansowanie biura tego obrońcy "praw" pederastów?
ponad 2 lata temu / abc
 
kolejny lewacki osobnik na urzędzie; co, nie ma sposobu na pozbycie się jego i jego drużyny z obciążających nasze portfele stanowiska (całkowicie zbędnego)? a może referendum nad odwołaniem, a najlepiej zlikwidowaniem, tego żałosnego stanowiska i urzędu?
ponad 2 lata temu / JARO
 
Brawo niezlomny drukarz z Lodzi! Popieram te akcje moralnego i prawnego wspierania drukarza z Lodzi. Panie Bodnar przestan Pan wspierac za nasza kase homoseksualistow, a wez sie Pan do roboty i zacznij Pan bronic niewinnego czlowieka, ktorego w Polsce na oczach wszystkich przesladuja. To drukarz i jego rodzina sa przesladowani, czy Pan nie raczy tego zauwazyc. Bierz sie Pan do roboty Bodnar! Drukarza ma obowiazek brac w obrone takze Kosciol Ludzki z Jego Pasterzem, kto nim teraz jest?!
ponad 2 lata temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Drukarz nie dość, że nie zarobił, chociaż mógł, to jeszcze go oskarżają. Naprawdę nie rozumiem, na jakiej podstawie wytyczono mu proces. Przecież nie zabronił im skorzystać z usług konkurencji. I niby o co jest oskarżony? Obraził kogoś?
ponad 2 lata temu / BP
 
Kiedy zapowiadana pisowska "Dobra zmiana",zrobi porządek z Prawem-Lewem,dyskryminującym normalnych ludzi ?.
ponad 2 lata temu / stan
 
A co robi TVP i jej prezes by bronić podstawowych wartości rodziny i praw Polaków przed atakami homoseksualnego środowiska ludzi chorych na tą dolegliwość !
ponad 2 lata temu / TVP
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "50600"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.