DZIŚ JEST:   29   STYCZNIA   2020 r.

Św. Anieli Merici
Św. Walerego, biskupa
 
 
 
 

Rzecznik czyich praw? Do biura Adama Bodnara trafił protest przeciwko wspieraniu środowisk LGBT

Rzecznik czyich praw? Do biura Adama Bodnara trafił protest przeciwko wspieraniu środowisk LGBT
Fot. Fundacja Życie
#PROTEST    #PETYCJA    #ŁÓDŹ    #RPO    #APEL    #LGBT    #ADAM BODNAR    #DRUKARZ

W przeddzień spodziewanego ogłoszenia wyroku w sprawie łódzkiego drukarza, Fundacja Życie złożyła w biurze Rzecznika Praw Obywatelskich zebrane podpisy oraz petycję – protest przeciwko wspieraniu przez Adama Bodnara organizacji promujących homoseksualizm i postawy godzące w wartości chronione przez Konstytucję RP. Przeciwko działaniom Rzecznika zaprotestowało 32 tys. osób.

 

W geście solidarności z pracownikiem drukarni, który odmówił wykonania materiałów reklamowych dla organizacji LGBT, petycję podpisało ponad 32 tys. osób. - Podpisując się pod apelem, internauci kierowali do łódzkiego drukarza m.in. słowa podziękowania za niezłomność, obywatelską odpowiedzialność, wierność wartościom i własnemu sumieniu – zaznaczył Michał Owczarski z Fundacji Życie.

 

Jednocześnie do ministra sprawiedliwości skierowany został apel o „działania, które zagwarantują zabezpieczenie ładu konstytucyjnego Rzeczypospolitej Polskiej, tak, aby każdy przedsiębiorca i każdy obywatel wykonujący pracę mógł cieszyć się faktyczną wolnością gospodarcza i swobodą zawierania umów, oraz aby konstytucyjnie gwarantowana ochrona małżeństwa i rodziny realnie chroniła nas przed roszczeniami subkultur obyczajowych”.

 

Źródło: Fundacja Życie

MA


DATA: 2017-03-31 14:47
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A ile milionów w budżecie państwa PiS przeznaczył na finansowanie biura tego obrońcy "praw" pederastów?
ponad 2 lata temu / abc
 
kolejny lewacki osobnik na urzędzie; co, nie ma sposobu na pozbycie się jego i jego drużyny z obciążających nasze portfele stanowiska (całkowicie zbędnego)? a może referendum nad odwołaniem, a najlepiej zlikwidowaniem, tego żałosnego stanowiska i urzędu?
ponad 2 lata temu / JARO
 
Brawo niezlomny drukarz z Lodzi! Popieram te akcje moralnego i prawnego wspierania drukarza z Lodzi. Panie Bodnar przestan Pan wspierac za nasza kase homoseksualistow, a wez sie Pan do roboty i zacznij Pan bronic niewinnego czlowieka, ktorego w Polsce na oczach wszystkich przesladuja. To drukarz i jego rodzina sa przesladowani, czy Pan nie raczy tego zauwazyc. Bierz sie Pan do roboty Bodnar! Drukarza ma obowiazek brac w obrone takze Kosciol Ludzki z Jego Pasterzem, kto nim teraz jest?!
ponad 2 lata temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Drukarz nie dość, że nie zarobił, chociaż mógł, to jeszcze go oskarżają. Naprawdę nie rozumiem, na jakiej podstawie wytyczono mu proces. Przecież nie zabronił im skorzystać z usług konkurencji. I niby o co jest oskarżony? Obraził kogoś?
ponad 2 lata temu / BP
 
Kiedy zapowiadana pisowska "Dobra zmiana",zrobi porządek z Prawem-Lewem,dyskryminującym normalnych ludzi ?.
ponad 2 lata temu / stan
 
A co robi TVP i jej prezes by bronić podstawowych wartości rodziny i praw Polaków przed atakami homoseksualnego środowiska ludzi chorych na tą dolegliwość !
ponad 2 lata temu / TVP
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.