DZIŚ JEST:   17   LIPCA   2018 r.

Św. Aleksego Bożego
Św. Leona IV, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


fajne swieta maja za granica jak sylwestra - wlasnie tak to idzie z pokolenia na pokolenie w hiszpanii niedlugo bedzie to co w francji szwecji czy angli albo niemczech laicyzacja a potem islamizacja nowa wiara przez elity korpo i bankow do rzadzenia swiatem -tak w polsce ma byc tak ruchy typu zieloni antifa anarchisci femi patologia czy lgbt przy swoich prawach niby promuja niszczenie wiary i patryiotyzmu a elita lewackim to odpowiada w drodze do zniewolenia europejskich ludow. Kobiet femi po to stworzona zeby nie wierzylyale niszczyly wiare i kraaj w imie niby wolnosci czyli po prostu lekkiego zycia bez zasad dla kasy i konsumpcjonizmu dla bankow i elit jako marionetki kontrolowane przez technike i naduzywanie sexu i uzywek by tylko czerp[ali i byli pozytecznymi niewolnikami dla kasy ich ich panow z korpo aby braly a nie opiekowaly sie rodzicami bo to juz za ciezzko przy pracy i dziecku tylko rodzice do komor
6 miesięcy temu / nea
 
Cóż, Szatan działa szczególnie w okolicy Świąt Narodzenia Pańskiego lub Zmartwychwstania. Hiszpania zrobiła znaczący krok w kierunku przepaści. Bywa. Niechby to było przestroga dla innych krajów starej Europy
6 miesięcy temu / Lucas
 
Zatem zadaję sobie pytanie, po co komu było wprowadzenie chrześcijaństwa do Europy? Jakie są powody, by po tysiącu lat uznać chrześcijaństwo za przeżytek, wraz z jego wartościami nabytymi? Tyle istnień Słowian kosztowało by wdrożyć religię chrześcijańską, pozostało tylko jedyne święto słowiańskie od wieków świętowane i niezmienne - śmingus dyngus. Reszta świąt jest bardziej lub mniej zmieszanych bądź zupełnie wypartych. Nasza nabyta religia była przez wieki istotą naszej walki o swe miejsce na ziemi i odwrotnie. Należy wykazać się medialnie iż rozumiemy retorykę zmieniaczy ładu wypracowanego przez wieki ze świadomością falstartu, ukazać ich polityczne wizje, korzyści koncernów, które sponsorowały dwie wojny światowe by dojść do przekonania, że na drodze ich sukcesu, którego nie udało się wdrożyć poprzez dwie wojny światowe, były wartości chrześcijańskie, narodowe, nacjonalistyczne, rodziny. Tym możemy i musimy się chwalić. By znów przegrali pomimo ich pieniędzy.
6 miesięcy temu / Ajek
 
Jakie znowu "wręcz przeciwnie"! Przecież w pierwszym swoim poście napisałeś: "dlaczego wtrącacie się w ich sprawy?" Czyli wytknąłeś nam "wadę" (wadę, Twoim zdaniem), a ta sama "wada" dotyczy również Ciebie, bo przecież wtrącasz się w nasze katolickie sprawy na katolickim forum. Jeśli podtrzymujesz ten swój zarzut wobec nas, to jesteś hipokrytą. Ale jeśli zrozumiałeś swój błąd, to OK. Poza tym, powiadasz że nie widzisz zła w profanacji i zawłaszczaniu, bo "przecież nikogo nie zmuszają". Obstawiam, że ten brak spostrzegania to skutek zaślepienia, dlatego abyś przejrzał, podam taki przykład. Gdyby ktoś bezpodstawnie bardzo obraził osobę którą kochasz, ale jednocześnie nie zmuszał Ciebie byś też obrażał tę ukochaną osobę - czy także byś nie widział zła w czynie tego kogoś?
6 miesięcy temu / do Szach
 
do [email protected] "Na dodatek, wykazujesz że jesteś hipokrytą, bo przecież też nie jesteś zmuszany do wtrącania się w nasze sprawy na katolickim forum, ale jednak to robisz." Ależ wręcz przeciwnie - uważam, że PCH24.pl może pisać o paradzie i ją krytykować, Komisja wytykać nam braki w praworządności, a ja komentować na tym forum. Nie ukrywam, że moje poglądy są dalekie od prawej strony, ale nie można się zamykać w bańce informacyjnej - czasem trzeba z niej wyjść i poznać innych. Mój komentarz był próbą takiego poznania prawej strony, a jednocześnie lekko ironicznym przyłożeniem prawicowej logiki do treści artykułu. I po co od razu takie mocne słowa o hipokrytach? Powyższe dedykuję też koledze [email protected] Ale dodam też, że to kwestia wolności przekonań - u muzułmanie w krajach, gdzie są znaczącą grupą będą praktykować swoje zwyczaje. A jeśli w Hiszpanii zwyciężył lewicowy światopogląd, to robią to, co wynika z ich przekonań. Nie widzę w tym zła, przecież nikogo nie zmuszają.
6 miesięcy temu / Szach
 
Nie odrozniasz dobra od zła..
6 miesięcy temu / Do Szach
 
Jak daleko zniszczona zostało w nas Polakach wrażliwość, czego przykładem jest komentarz Szacha. Wychowani w dyktaturze tolerancji i poprawności politycznej, za wszelką cenę broni się zła ubranego w płaszcz zrozumienia, artystycznej prowokacji, miłosierdzia i powszechnej radości z odmienności. Posiadanie zaś starych, średniowiecznych poglądów powoduje uzasadnioną agresję, wrogość postępową i nienawiść platoniczną. Czy nie czas powiedzieć dość tego, tym wszystkim trucicielom i sługom szatana!? I stanąć w obronie Kościoła Świętego, Ojczyzny i Rodziny.Deus Vult!
6 miesięcy temu / Yamamoto
 
"Papiezu Franciszku prosimy o zdecydowane potepienie, waznym dokumentem papieskim demonicznej ideologii gender!" Acha Acha Acha... Już to widzę ;P
6 miesięcy temu / tomek
 
Podstawą do zakazu profanacji i zawłaszczania jest dla nas, katolików, Prawo Boże. Komisja Europejska może sobie wytykać co chce i komu chce, ale jeśli jej wytykania są sprzeczne z Prawem Bożym, my mamy prawo tych wytycznych nie respektować. Na dodatek, wykazujesz że jesteś hipokrytą, bo przecież też nie jesteś zmuszany do wtrącania się w nasze sprawy na katolickim forum, ale jednak to robisz.
6 miesięcy temu / do Szach
 
Lewackie zezwierzęcenie dążące do uprzedmiotowienia, zniewolenia i ostatecznie do eksterminacji miliardów istnień ludzkich.
6 miesięcy temu / odszkodowania
 
Jakim prawem organizowana jest "parada" w święto Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) ? Boże, to jest jawna obraza Boga. Nie chcę być w skórze tych ludzi. Jeszcze zapłaczą nad swoją głupotą. A swoją drogą gdzie są katolicy którzy powinni przygotować Orszak Trzech Króli. Kto powinien mieć ostatnie zdanie, rządząca lewica, czy Kościół ? Gdzie są hierarchowie, wyznawcy, kto chowa głowę w piasek. Trzeba donośnie zaprotestować przeciwko głupocie lewicy !!
6 miesięcy temu / Andrzej
 
Golym okiem widac iz w Historii i ogolnie w Europie Zachodniej robi sie dosc niebezpiecznie, szczegolnie dla ludzi wierzacych. Katolicy nie moga byc pozostawieni sami sobie, trzeba dzialac w kierunku ochrony chrzescijan. Papiezu Franciszku prosimy o zdecydowane potepienie, waznym dokumentem papieskim demonicznej ideologii gender! Precz z gender, precz z szatanem, po prostu precz z cywilizacja smierci! Z Panem Bogiem
6 miesięcy temu / Slawomir Tomasz Roch
 
[email protected] Ale jeśli suweren chce "profanacji i zawłaszczania", to jaką podstawę masz, żeby mu tego zabronić? Emil [email protected] Czyli np. wobec nas Komisja Europejska ma prawo wytykać braki praworządności, jeśli tak ocenia naszą sytuację. Bardzo dziękuję. Ale też wydaje mi się, że parada opisana w artykule nie godzi w nikogo - wierzący nie są przecież zmuszani do uczestnictwa. Mogą zrobić swoją ruchomą szopkę czy coś w tym stylu.
6 miesięcy temu / Szach
 
to jest po prostu manifestacja pod sztandarem szatana inaczej tego opisać się nie da jak tylko jako marsz jego niewolników szydzących z Zbawiciela, żal ni jest ich bo nadejdzie taki dzień gdy przyjdzie i do nich Zbawiciel nie jako sedzia miłosierny ale jako sędzia sprawiedliwy bo jego miłosierdzie odrzucili
6 miesięcy temu / KatolikPolak68
 
Jeśli dorosły, suwerenny człowiek uderza się (lub innych) młotkiem po głowie, to należy nie tylko mówić, że źle robi, ale też mu przeszkodzić.
6 miesięcy temu / Emil M.
 
[email protected] Nie bzdurz i nie udawaj, że nie rozumiesz profanacji i zawłaszczania...Dobrze , ze chociaż nie pomylili liczby jak Petru.. 6 królowych też by mogło być, tylko do czego się te królowe odwołują do perwersyjnych i degenerujących działań. Święto zboczonych królowych.
6 miesięcy temu / DNA
 
Skoro robi to "Rządząca stolicą Hiszpanii skrajna lewica", to znaczy, że ich lokalny suweren tak zdecydował. Hiszpanie są suwerenni i mogą robić co chcą /tak jak my wg prawicy - wola suwerena ponad prawem i w ogóle wszystkim/, dlaczego wtrącacie się w ich sprawy?
6 miesięcy temu / Szach
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.