Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   CZERWCA   2020 r.

Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
Św. Franciszka Caracciolo
Św. Optata z Mileve
 
 
 
 

Rzadka spowiedź nie przynosi owoców [PODCAST]


Odtwórz w YouTube
 

Zaprawdę, są ludzie, którzy spowiadaliby się dopiero na łożu śmierci, gdyby Kościół nie nakazywał tego czynić co roku. Zresztą wielu spełnia ten obowiązek obojętnie, ze zwyczaju tylko – pisze św. Jan Maria Vianney. Czyta Jan Moniak.

Czytaj także:
DATA: 2020-03-12 21:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ale z drugiej strony patrząc, ciągłe bieganie do spowiedzi św. i przyjmowanie komunii św. staje się zwykłą czynnością jak codzienna kanapka na śniadanie. Spowiedzi i komunii powinno towarzyszyć wielkie przeżycie, wielkie święto a jak czynimy to codziennie to "znika" nam świętość, wyjątkowość tej uroczystości. Tak jak idąc do kościoła a szczególnie w wyjątkowe święta przygotowujemy sie specjalnie, ubieramy godnie itp. Przecież dlatego są dni powszednie , niedziele zwykłe i Wielkie Święta takie jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc.
3 miesiące temu / Czesław
 
Dlaczego? Papież np spowiada się co tydzień
3 miesiące temu / Grzegorz Ch.
 
Ale częsta też nie najlepiej świadczy o penitencie!
3 miesiące temu / PI Grembowicz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.