DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


PiS za pieniądze podatników, przy (prawie) pełnym społecznym przyzwoleniu, zbuduje żłobki, które po oddaniu władzy przejmą genderyści, i wychowanie "nowego człowieka" pójdzie pełną parą! Do ludzi nie dociera, że żłobków w ogóle nie powinno być, a dziecko przynajmniej(!) do 4. roku życia powinno być z mamą. Małe dziecko oderwane od mamy później nie będzie miało żadnych oporów, aby tę mamę w przyszłości oddać do domu starców; i tak socjalistyczne koło zamyka się... z ewentualnym uwzględnieniem eutanazji. Jeśli pracuje mężczyzna, to tylko on płaci podatek, zatrudnienie kobiet podwaja populację ograbianych z owoców pracy. Proponuję od razu wprowadzić system kibuców.
ponad 3 lata temu / eMGa
 
Mężczyźni powinni utrzymywać rodziny, aby żony nie musiały pracować i oddawać dzieci do żłobków.Niszczenie rodziny zaczyna się od przymusu ekonomicznego...
ponad 3 lata temu / teodor
 
''Żłobków nie powinno być wcale. Każdy ojciec powinien zarabiać tyle, żeby mama mogła poświęcić się dzieciom do wieku przedszkolnego. Żłobek to krzywda dla dziecka.'' Przepraszam Panią za skopiowanie i wklejenie. Ten wpis tak mi się spodobał, że nie mogłam się powstrzymać.
ponad 3 lata temu / Werka88
 
@mama, @mmm - Tak jest. Cieszę się, że nie tylko ja to widzę.
ponad 3 lata temu / ja
 
Wypędzanie matek i dzieci z domów trudno uznać za politykę prorodzinną. Powinno się dać matce wybór: dziecko do żłobka/przedszkola, albo gotówka do ręki w wysokości dopłaty do miejsca w placówce.
ponad 3 lata temu / Janek
 
Mnie też serce boli że PIS jest tak lewicowy w tej kwestii, ale myślę że jest to specyfika kobiet - są dużo bardziej lewicowe od mężczyzn. Jedyna nadzieja w tym że nastąpi męska konttrewolucja ale póki będą "lecznicze" narkotyki, alkohol i wszechobecny seks, dalej będziemy oglądać te "kobietony" jak mawiał Prezes TVP.
ponad 3 lata temu / guter
 
żłobki i to jeszcze dotowane przez rząd to niby dobry pomysł? to może jeszcze nakazać aby każdą windę obsługiwało 2 osoby i mamy kolejne kilkadziesiąt tysięcy miejsc pracy - czy etatyzm za pieniądze podatników to jedyne pomysły na ekonomię?
ponad 3 lata temu / pytanie
 
dokładnie taki pomysł na dzieci i rodzinę mieli jakobini, potem prusacy, naziści. System ma hodować dzieci a nie rodzice wychowywać.
ponad 3 lata temu / mmm
 
Żłobków nie powinno być wcale. Każdy ojciec powinien zarabiać tyle, żeby mama mogła poświęcić się dzieciom do wieku przedszkolnego. Żłobek to krzywda dla dziecka.
ponad 3 lata temu / mama
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.