DZIŚ JEST:   17   LIPCA   2018 r.

Św. Aleksego Bożego
Św. Leona IV, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tak, lepsze to niż rządy popłuczyn po Wojciechu Jaruzelskim.
6 miesięcy temu / do Wojciech
 
Zadowoleni z rządów popłuczyn okrągłostołowych. ?
6 miesięcy temu / Wojciech
 
CO2 nie jest gazem cieplarnianym. Kłamstwo nauk podstawowych w tym wypadku fizyki!
6 miesięcy temu / Zbigniew
 
Poniższy argument jest nisłuszny! Wprowadzono nową dodatkową taryfę, ale nadal można korzystać z dotychczasowej. Zatem nie można pisać, że wzrosły koszty ogrzewania prądem. Rzeczywiście można mieć pretensje, że rząd nieprawdziwie szumnie zapowiadał znaczącą obniżkę, której nie ma, ale nieuczciwe jest pisanie, że koszty wzrosły. "Zmiana korzystna dla koncernów energetycznych przewiduje wzrost cen taryfy między godziną 13:00 a 15:00, kiedy notowany jest największy pobór. Dotychczas gospodarstwa domowe korzystały z obniżonych stawek. Od 1 stycznia ulgi będą dotyczyć jedynie pory nocnej."
6 miesięcy temu / stf
 
Panie Morawiecki, koncz pan wstydu oszczedz
6 miesięcy temu / sliga
 
W co my wchodzimy? Kyrie eleison!
6 miesięcy temu / podlasiakmłody
 
Komuno wroc.nie bylo ludzi na ulicach,to teraz zobacza ludzi na ulicach.nawet moja zona ktora jest ostoja pokoju sie zagotowala,nie wspominajac o mnie.
6 miesięcy temu / Bjs
 
Panie Morawiecki dlaczego pogrąża pan Naród Polski któremu zobowiązał się pan służyć? Jakim prawem realizuje pan interes niemiecki oraz wrogich Polsce korporacji międzynarodowych? Protestujemy przeciw okradaniu przez pana Polaków! Nie macie ani odrobiny wstydu czy honoru.
6 miesięcy temu / pla
 
ja już raz dałem się nabrać na takie bajki i kupiłem samochód z cng. Najbliższą stację miałem 250 km od domu, pewnego dnia ktoś wpadł na pomysł i z 2,30 pln za m3 gazu zrobiło się 3,30 pln bo powiązano cenę gazu z ceną ropy. Następnego dnia ktoś wpadł na pomysł i skrócił homologację butli z fabrycznej 20-to letniej na urzędnicze widzimisie na 10-cio letnią. Potrzebna była próba ciśnieniowa za 1500 pln na butle , ale stacja w W-wie zanegowała oryginalne papiery z fiata i nie chciała jej przeprowadzić. Stacja w Krakowie przymknęła oko i zrobiła tą próbę, ale trzeba było u nich zostawić auto na tydzień. Na pewno to wszystko nie jest wytworem cywilizacji łacińskiej...
6 miesięcy temu / Pejot
 
największy skarb PCH nazywa się Agnieszka Stelmach. To wszystko juz było, np w Boliwii, gdzie ludzie 80 % dochodów musieli przeznaczać na rachunki za wodę ! Podobnie teraz jest w Grecji, plan Morawieckiego to dokładna powtórka scenariusza greckiego - rabunek całego państwa, obywatele stają się niewolnikami.
6 miesięcy temu / Pejot
 
Dziękujemy Ci, Panie Jezu za to, że naród nasz uratujesz, osłonisz i podźwigniesz. Dziękujemy Ci za Twoją miłość do naszej polskiej wspólnoty. Dziękujemy i Tobie, Matko Boża, Królowo Polski, że osłaniasz nas płaszczem swojej opieki, orędujesz za nami, wspierasz i prowadzisz nas do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Prosimy Cię, o Matko umacniaj nas łaską swoją, abyśmy głosili chwałę, miłość i miłosierdzie Syna Twojego wśród narodów świata. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, iż za tym wszystkim kryje się plan takiego osłabienia tego kraju, by wreszcie przestał przeszkadzać wielkim sąsiadom. I dziś tylko to leży mi na sercu: żeby Polacy się przebudzili. To ostatni moment! Prof. Witold Kieżun
6 miesięcy temu / wincenty
 
opowiadała mi babcia jak chodziła na piechotę do Lublina. Realizacja roszczeń żydowskich plus to o czym mówi artykuł....idzie niewyobrażalna bieda. pozostaje jedynie modlitwa "Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie"
6 miesięcy temu / lolo
 
to jest herezja - nie ma nic wspólnego z nauką ani rzeczywistością - a pod szczytnymi sloganami kryją się interesy, które zmuszają nas do uczestnictwa w tym "cyrku" poprzez aparat państwa bo dobrowolnie nikt na to by nie poszedł...tylko dlaczego nasz rząd chce w tym uczestniczyć?
6 miesięcy temu / pytanie
 
Spadają maski z hukiem. A poza wszystkim: uzależnienie od dostawcy energii elektrycznej rozciąga się na wszystkie obszary życia. Teraz dochodzi mobilność.
6 miesięcy temu / Antymodernista
 
NWO pełną parą. Morawiecki gwarantem przyspieszenia wprowadzania agendy ONZ w Polsce. A ja na nich głosowałem. Dałem się nabrać na gadki o patriotyzmie... Nadzieja już tylko w modlitwie.
6 miesięcy temu / cinek
 
strach się bać ! Musimy zaufać Chrystusowi inaczej będzie z nami cienko !
6 miesięcy temu / Módlmy się do Jezusa
 
Potrzebna zmiana systemu, nie rządów! PIS, PO, SLD, Nowoczesna, PSL-różnice śladowe.
6 miesięcy temu / raf
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.