DZIŚ JEST:   22   MARCA   2019 r.

Św. Zachariasza, papieża
Bł. Baldwina z Boucle
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


No...bardzo niepokojąca informacja, właśnie jesteśmy świadkami powstawania "nowej teologii"- taka Niespodzianka.
8 miesięcy temu / agricola
 
Jesteśmy dokładnie w czasach ostatecznych. Pan Jezus powiedział, że będziemy prześladowani za wiarę, wyrzucani z pracy, będzie nam się utrudniać życie tak jak to tylko możliwe. Co widać na przykładzie tego Lekarza. Sama też tego doświadczyłam w Irlandii.
8 miesięcy temu / K. MAria
 
I tak przyszedł ten moment, że po (1) tolerancji kłamstwa, (2) uznaniu go za równorzędne prawdzie, (3) uznaje się je za ważniejsze od prawdy (tu: naukowej) i za sprzeciwienie się kłamstwu jest się karanym.
8 miesięcy temu / Wojtek
 
Uciecie komulolwiek czegokolwiek i podanie jakichkolwiek hormonow nie powoduje zmiany w genotypie. Jak uslyszalem o gender, to z politowaniem postukalem sie w glowe. Ale teraz nie jest mi nawet do smiechu. Moje dziecko idzie w tym roku do szkoly. W Gdansku :/
8 miesięcy temu / Kappa
 
@trooper Takie anomalie to poniżej promila w populacji ludzkiej ,ale rzeczywiście się zdarzają . A ucięcie penisa nic nie da . Ważne są "klejnoty" vel. jądra. Tam jest wytwarzany testosteron . :-) No ale jak człowiek od poczęcia ,to trzeba też konsekwentnie płeć od tego samego momentu :-) ,co jest prawdą z punktu widzenia biologii . Charles Darwin się w grobie przewraca ,gdy patrzy "z chmurki na anglofaszystów" ,mimo wszystko był profesjonalnym przyrodnikiem .A teraz jest terror ideologiczny wyłączający racjonalność. Przypomniał mi się kabaretwy skecz w wykonaniu S. Tyma i Z. Merle .Przychodzi baba do lekarza ,a lekarz do niej : Pani ma chorą prostatę :-) . Obecnie przestaje to już być śmieszne :-) Rzeczywistość przerasta satyrę :-)
8 miesięcy temu / mk
 
I tym sposobem całe dziesiątki lat badań naukowych poszły w kąt.A jakby do komisji przyszedł pacjent,który się mieni Napoleonem,albo Cezarem,albo kosmitą,to też by odnoszono się do preferowanej przez niego osoby?On nie przyjmuje do wiadomości,że nazywa się Smit tylko Bonaparte.I co wtedy?Jak myślicie gdzie trafi?Wszystko postawiono na głowie nic nie jest normalne,nikt nie ma prawa do własnego zdania,własnych poglądów.Narody są ogłupione i jeśli pojawi się ktoś kto ma odwagę głośno się sprzeciwić politpoprawności jest on piętnowany i stawiany pod pręgierzem.Tylko teraz nie chłoszczą publicznie,ale utrudniają życie do granic wytrzymałości.W tym przypadku panu doktorowi pozostaje albo emigracja,albo zamiatanie ulic.Chyba już go nigdzie nie zatrudnią.
8 miesięcy temu / no nie!
 
@mk A czasami jest i XXY, XXYY, XYY, X0. A jak komuś utną penisa, w jego miejsce zrobią waginę, kolega nabierze hormonów i urosną mu piersi to wtedy co? A tak w ogóle dobrze mówi, że płeć jest zapisana w genach i to, że ktoś uważa coś innego to jego sprawa. Szkoda tego pana. Chyba Korwin dobrze mówił o anglofaszyzmie.
8 miesięcy temu / trooper
 
Oczywiście, że świat nie jest czrno-biały, za to w komputerze z którego Pan korzysta są TYLKO jedynki i zera. Z tego powstają wszystkie kolory na ektranie i dźwięki w głośnikkach. Jak widać czerń i biel tu wystarcza do prezentacji. Co do płci jest to bardziej skomplikowane. Ale jeśli wystarczy pomyśleć, że się jest kobietą, by nią zostać, to strach pomyśleć, że się ma rogi, bo zostanie się wołem....
8 miesięcy temu / o. D.
 
Ależ oczywiście ,że "nie od urodzenia" ale od !!! CHWILI POŁACZENIA SIĘ GAMET !!! :-) jest płeć zdeterminowana . Genotyp XX i XY .
8 miesięcy temu / mk
 
a "obojniacy" ? skoro maja cechy obu płci zewnetrznie to byc może i mózgowo ,wtedy należałoby uznać to co sami czują ,świat nie jest czarno -biały
8 miesięcy temu / klik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.