DZIŚ JEST:   09   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana Diego
Św. Leokadii, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Naszych dziadków Niemcy wywozili na roboty przymusowe do obozów pracy w Niemczech. W tej chwili cała Polska stała się jednym wielkim obozem pracy w którym brakło niewolników bo przestali się w tych warunkach rozmnażać. Więc ściąga się następnych. Nie widzę w poczynaniach rządzących troski o państwo i naród - zdrajcy, zdrajcy po trzykroć zdrajcy.
9 miesięcy temu / Promyk
 
Patrząc szerzej na docierające sygnały i analizując je, zdaje się, że rzeczywiście technokraci ze sfer rządowych i finansowych, najwyżej cenią pieniądze, dochód per capita i inne wskaźniki ekonomiczne. Odnosi się wrażenie, że w ich narracji kapitał i siła najemna robocza, nie mają swej ojczyzny, są po prostu międzynarodowym ( globalnym ) dobrem, do którego należy sięgać "po uważaniu". Fakt, miękka propaganda stara się naród polski oswoić z obcymi, jacy to oni są niezbędni dla Polski, bez nich zbankrutuje system ubezpieczeń społecznych ( państwo nie będzie miało z czego wypłacać emerytur i rent ). Przedstawia się Ukraińców, Białorusinów, Rosjan jako bliskich nam cywilizacyjnie, kulturowo nacji, a tych z trochę dalsza, jako grzecznych, pracowitych i przyjaznych dla Polaków obcokrajowców. O muzułmanach ani widu ani słychu. Zdaje się, że rządzący chcą zastąpić ubywających Polaków (emigracja,ujemny przyrost naturalny) obcymi, jako "koło" ratunkowe dla gospodarki.
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
To tak jakby dozorca w kamienicy zamiast zamykać wejście wpuszczał obcych do środka. Po co nam taki dozorca?!
ponad 1 rok temu / obywatel
 
władza największym wrogiem Narodu Polskiego
ponad 1 rok temu / ibrahim ibn jakub
 
Od czasu eksterminacji ziemiaństwa polskiego to terytorium jest przewidziane do dostarczania taniej siły roboczej. Nie dziwi nic...
ponad 1 rok temu / Aquila
 
@saram, może udziel ten dobrej rady Dobrej zmianie: niech się zredukują w sejmie i senacie, niech zredukują swoją wierną armię wyborców w administracji, niech przekwalifikują pasożytów z urzędów pracy, z pomocy społecznej i wtedy ręce się znajdą, niech zapieprzają zrywać truskawki, a nie jak pasożyt gnębią naród i przez swoją nieudolność sprowadzają nam najeźdźców, bo taki mają antyeuropejski plan ideologiczny.
ponad 1 rok temu / robespier
 
Panie autorze, nie jestem w stanie przeczytac całego artykułu, bo juz odpoczatku pisze Pan ..... Ilu specjalistów , naukowców zUkrainy, z Filipin, Indii przybyło do Polski ? A może Pan chwyci się za łopatę, kielnię, pójdzie zbierać truskawki, opiekowac się ciężko chorymi ? Z kraju wyjechali i prości robotnicy, inzynierowie, ekonomiści, naukowcy.... I ONI NIE WRÓCĄ !!!!!!!!
ponad 1 rok temu / saram
 
W polityce przypadków nie ma.
ponad 1 rok temu / Lu
 
Od przyszłego roku Niemcy otwierają granicę dla pracowników z poza unii. Ok 70% Ukraińców deklaruje wyjazd.
ponad 1 rok temu / medyk
 
Takie podejście rządu,do problemu imigrantow spowoduje przegraną PIS w wyborach.
ponad 1 rok temu / pat
 
Rząd warszawski przyjął 560 tyś "imigrantów" m i n z Afryki widać to na ulicach dużych miast ??
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
Miejmy nadzieję,że żadni imigranci z krajów islamskich tu nie przybędą. Ale jak mi wiadomo, mamy ok. miliona polskich bezrobotnych i tych ludzi należy wcielić do pracy poprzez wszelkiego rodzaju dokształcenia i obowiązek pracy.Ci co się nie podporządkują zmusić do prac polowych czy w rolnictwie!Zabrać rodzinom zasiłki,by zmusić ich do pracy.
ponad 1 rok temu / Helenka
 
A wystarczy umożliwić powrót do kraju tysiącom potomków Polaków, których losy rzuciły daleko od granic rodzimego kraju - najczęściej na wschód. No ale górni kolesie mają to gdzieś, bo ten kraj nie jest bliski ich sercom, tylko kasa, jaką mogą wydoić z rdzennych mieszkańców tego kraju.
ponad 1 rok temu / Nick
 
Gorszy jest wróg przebieraniec,od wroga ubranego w swoje naturalne szaty.Tylko zdecydowana postawa Polaków ,w jeszcze niezdepopulowanej ilosci,powinna natychmiast,przeprowadzić INTRONIZACJĘ PANA JEZUSA ,NA KRÓLA POLSKI,co wiąze się ze zmianą praw,opartych o dekalog.Jesli nie zaczniemy działać zostaniemy zepchnięci na margines we własnym państwie.Będą tu rządzić ludzie nienqawidzący Boga i Polaków z ich wartosciami.
ponad 1 rok temu / RRR
 
Trzeba zmienić rząd na taki, który rozumie zagrożenie ze strony islamu. Zmienić rząd... Zmienić rząd... Zmienić rząd... Oni nie mogą nami rządzić, PiS to oszustwo takie same jak Platforma Obywatelska.
ponad 1 rok temu / dariusz
 
Obecna ekipa to z myśli i serca socjaliści wodzący Polaków na manowce tzw. opcją "patriotyczną", oddani atlantyckiej wersji NWO niwelującej wpływy "rytu francuskiego" na świecie. To pozorne "przeciwieństwo" sterowane przez szatana, w stosunku do opcji jaką przedstawiają ekipy targowickie optujące za "stolicą świata" w Astanie. Jeśli maconeria będzie nami nadal rządzić, doprowadzą nas w prorokowaną wersję piekła na Ziemi/ czas ucisku ze znamieniem bestii włącznie (reklamują co chwila "obrót bezgotówkowy"). Zrobią to na długo przed Sądem Ostatecznym. Możliwe że tradycyjnie, dopiero jak znowu dostaniemy w kość, większość z nas ocknie się z letargu. Większość nadal "śpiących", jak rycerze ze słowiańskich (i nie tylko) legend (u nas śpią ponoć pod Giewontem). Króluj nam Panie Jezu Chryste!.
ponad 1 rok temu / Radykalnie
 
W moim bloku mieszka 3 Nepalczyków, Ukraińcy, Hindus, Rosjanka. Pan Bog ostrzegał przed Więżą Babel. Mam dość rządów PiS
ponad 1 rok temu / Radek
 
Poza ojczyzną żyją miliony Polaków, którzy wróciliby do Polski, gdyby warunki finansowe były dla nich korzystne. Nie ma żadnej potrzeby ściągana tu migrantów ekonomicznych. Każdy rząd, który to robi jest anty-polski z natury i nie zasługuje na poparcie, cokolwiek by podawał na swoje usprawiedliwienie.
ponad 1 rok temu / Zoltar
 
Mam nadzieję,że to chochlik drukarski
ponad 1 rok temu / baj900
 
A czemu nie można sprowadzić Polaków z Anglii jak obiecywał Tusk w 2007? Czemu nasi mają nie wrócić do ojczyzny i tu pracować zamiast u Anglika w jego kraju? A co z repatriantami z Syberii czy Białorusi?
ponad 1 rok temu / trooper
 
PiS to kłamcy tak jak z pomocą suszową media reżimowe trąbili tydzień jakie to wielkie pieniądze przeznaczyli na pomoc rolnikom, ale rzeczywistość jest inna, trzeba wypełnić 19 stron dokumentów, kilka razy jechać do gminy i się poniżyć, że dostaje się pomoc publiczną, dzisiaj im podziękuje w wyborach.
ponad 1 rok temu / polin
 
w Fordonie w Bydgosczy całe hordy islamistów niech PIS nie kłamie że nie sprowadza ich do POLSKI
ponad 1 rok temu / polak
 
Zarządcy z Krzywoustym na czele dokonują eskalacji Narodu Polskiego. I wcale się z tym już nie kryją. Wprowadzają zajadle wytyczne Agenda 2030/Zrównoważony rozwój - bandytyzm na Polakach
ponad 1 rok temu / irtur
 
Ale prawda jest taka, że demograficzna zapaść naprawdę ma miejsce i mamy dziury w populacji także na rynku pracy, więc autor się myli. A bo to obce zjawisko w Polsce- prezerwatywy, rozwody, powszechne odkładanie małżeństwa do trzydziestki albo i później, związki niesakramentalne nienastawione na płodność, a także małżeństwa, które rodzinę "planują"?! To wszystko to u nas chleb powszedni. I w końcu mordowanie nienarodzonych również u nas występuje. Polska jest niemalże najmniej płodnym narodem w Europie. Nie zgrzytajcie drodzy rodacy zębami na Bicz Boży w postaci obcych ludów przejmujących nasz kraj tylko nawróćmy się wreszcie i nie odrzucajmy płodności!
ponad 1 rok temu / krisbac
 
Tańszy pracownik z zagranicy to bezrobocie dla Polaka. Gdzie Polak znajdzie wtedy pracę ? Pewnie za granicą. Emigracja to szansa a nie tragedia. Skąd my to znamy ...
ponad 1 rok temu / marian
 
LUDZIE ! WARSZAWA TONIE W MUZUŁMAŃSKIM GĄSZCZU. JAK KTOŚ NIE WIERZY TO JAKO MIESZKANIEC GMINY CENTRUM ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA SPACER ALEJĄ JANA PAWŁA W STRONĘ ARKADII. A W SAMEJ ARKADII ROI SIĘ OD TEGO !! TO PIERWSZY KROK DO UTRATY TOŻSAMOŚCI NARODOWEJ. WEŹCIE TO POD UWAGĘ W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH JAK BĘDZIE WYBIERAĆ NA KOGO GŁOSOWAĆ
ponad 1 rok temu / Karol
 
Zero imigrantow nieglupie,silne. Można krzewić w kraju.
ponad 1 rok temu / JB
 
Morawiecki to koń trojański,usypiacz jak średniowieczny szczurołap gra na fujarce dobrobytu ale de facto robi paskudna robotę... Jak łatwo "omamic" ludzi.. chyba wyjade z Polski i nie chozi o zagrozenia zewnetrzne,jrzeli juz to brak wspólnotowego zrozumienia zagrożeń i realnej walki z nimi.Nie ma sojuszników....
ponad 1 rok temu / obserwator
 
Mam inne zdanie co do imigrantow nie wykluczam jednak tych z którymi tylko czasem się nie zgadzam.
ponad 1 rok temu / Sam
 
W pierwszej kolejności powinno się doceniać tych co zostali wywiezieni albo zginęli w obronie Ojczyzny. Polaków, patriotow, katolików. Natomiast nie rozumiem tych którzy najwyraźniej opanowali ten portal jak można wciskać nam katolikom bzdety w rodzaju,,żadnych imigrantow".
ponad 1 rok temu / Chwała bohaterom
 
Jeszcze co do Erdogana to może robić co chce ale chodzi mi jedynie o to żeby nie doszedł do porozumienia nie tyle z A.Merkel co z Alternatywa dla N. Póki dba o swoich to nie jest problem dla Polski.
ponad 1 rok temu / Jadę sam
 
A co z Polakami którzy zostali wywiezieni na Syberie w 1940 r jak i tymi w Kazachstanie to sa Polacy ,którzy nie pojechali tam za praca ani dolarami jest ich około 3 milionów oni czekają na pomoc by wrócić do ojczyzny do domu po co nam obce cywilizacje jak my mamy swoich dlaczego Żyd rządzi w naszej ojczyźnie
ponad 1 rok temu / Gość
 
Dobrych pracowników tzn. Polaków i patriotow oraz partii politycznych pracujących nieustannie dla dobra kraju. Z przychylnościa patrzyłem kiedyś na koalicję Pis-u z wszystkimi partiami narodowymi i bardzo ubolewalem że to zostało przerwane bo dzisiaj mielibyśmy inne problemy. Podzielam wiele opini tutaj o upadaniu rządów takze.
ponad 1 rok temu / Jadę sam
 
@Jadę sam Czy tam u was w PiSie (?) także trollowanie wyoutsorsowano do obcokrajowców?! Naucz się przynajmniej pisać poprawnie po polsku. Potrzeba nam POLAKÓW, nie obcokrajowców, a pracownicy zawsze sięznajdą - żyjemy w gospodarce rynkowej, więc jeśli takowych brakuje, tzn. że pracodawcy muszą płacić wyższe stawki. Wtedy się znajdą mądralo. Niewpuszczanie do siebie "polityków typu Erdogana" niczego nie zmieni, bo w Niemczech dalej będą miliony Turków, których lojalnść leży w gdzie indziej.
ponad 1 rok temu / zgred
 
Miało być:Niemcy wpuszczają do siebie polityków typu Erdogana który z kolei zmienia relacje z USA. Imigranci we wszystkich krajach dochodzą też do władzy przeważnie. Widać co się u nas dzieje i np.napewno duzo lepiej by było gdyby choćby niedawno były te rzeczy realizowane na poziomie decyzyjnym a nie poprzez wielkie protesty.
ponad 1 rok temu / Sam
 
ŻADNYCH IMIGRANTÓW , ANI JEDNEGO BO POLECI KAŻDY RZĄD. BĘDĄ RZĄDZIĆ NARODOWCY.
ponad 1 rok temu / romak
 
Potrzeba dużo dobrych pracownikow w sensie patriotow. Są takie kraje które opierają się na imigrantach.Przykladem niestety nie są Niemcy którzy w ślad za imigrantach wypuszczają też polityków nie tylko tak gościnnie.
ponad 1 rok temu / Jadę sam
 
Dobry artykuł.Trzeba dużo pracy i dobrych pracowników i zawsze będzie trzeba dla dobra kraju.
ponad 1 rok temu / Jadę sam
 
Dołączamy do planu NWO stworzonego i bezwzględnie realizowanego przez tych parszywych żydów, nasz polskojęzyczny rząd idzie na ich pasku. Wstyd i hańba dla naszego Narodu
ponad 1 rok temu / Bogusz
 
PiS PO jedno zlo, glosuj na Ruch Narodowy
ponad 1 rok temu / nk
 
Taka moja opinia. Nie chciałbym żebyśmy żałowali wyborów których dokonujemy. Nie narzucam jej nikomu.
ponad 1 rok temu / Znowu jadę sam
 
@prawnik No to może mądralo na początek zauważ, że "dawna Polska, ta potężna i wspaniała", w której "było wiele nacji" UPADŁA!!! Wbij to sobie do głowy! Każda nacja ciągnęłą w swoją stronę i dbała o swoje interesy, co tylko ułatwiało sąsiadom działania. Skończyło to się wojnami i rzeziami. W II Rzeczpospolitej mieliśmy powtórkę z rozrywki. Myślisz, że te wszystkie deportacje po II wojnie światowej przeprowadzano, bo ktoś miał taki kaprys? Mamy też obecnie przykłady z Zachodu jak te "wiele nacji" integruje się z rdzennymi mieszkańcami. Pytanie więc powinno nie brzmieć "czy" ani "jak"(bo odpowiedż jest tylko jedna: w ogóle nie), ale jak w sposób cywilizowany pozbyć się kolonistów z Europy zanim wybuchnie wojna. Doprawdy, jeżeli zawody prawnicze reprezentują osoby o twojej umysłowości, to należy tylko rozpędzić wasze kasty i korporacje na cztery wiatry nie przejmując się w ogóle skowytem waszym, komisarzy UE czy innych "dobrodziejów" broniących u nas praworządności.
ponad 1 rok temu / zgred
 
Panie Premierze, jesteśmy całym sercem z Panem. I mamy prośbę.- Nie wolno Panu, ani jakiemukolwiek polskiemu rządowi, dopuścić do zmian etnicznych i kulturowych w Polsce. Teraz i za kilkaset lat. także !!! ZA ŻADNĄ CENĘ !!! Gospodarka i rynek pracy nie jest żadnym wytłumaczeniem. Aby to wszystko miało sens MUSIMY PRZEDE WSZYSTKIM ZACHOWAĆ POLSKĘ. To priorytet ponad wszystkimi priorytetami !!!! Nasze praprawnuki tez mają żyć i mieszkać w suwerennej , zachowującej narodowe i kulturowe wartości Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.Nie wolno nam w najbliższych latach nawet uchylić furtki , aby nasi następcy nie mieli pretekstu do otwarcia jej szeroko. Ochrona Polski przed napływem obcych nam kulturowo nacji jest głównym zadaniem STRATEGII ODPOWIEDZIALNEGO ROZWOJU. Miejmy nadzieję ,że nie będzie konieczne wypowiedzenie się Narodu w referendum..Proszę o tym codziennie pamiętać Panie Premierze.. Z wyrazami wielkiego szacunku i sympatii...
ponad 1 rok temu / Kmicic
 
Szanownym Czytelnikom gorąco polecam dostępny w internecie wykład Ks. Jacka Bałemby SDB pt. "Zachować wiarę" - wygłoszony w Łomży 18.11.2015, roku w cyklu spotkań klubu "Polonia Christiana". W ramach tej "narodowej nobilitacji" warto również wysłuchać kazania wygłoszonego przez tego Kapłana z zawołaniem: "Polsko, nie odrzucaj wiary katolickiej!" z okazji 140. rocznicy objawień maryjnych w Gietrzwałdzie. Jeśli Ojczyzna nasza leży Wam na sercu, proszę, dołóżcie Drodzy Państwo wszelkich starań, aby ten głos kapłański obiegł Polskę.
ponad 1 rok temu / dusza polska
 
elity wymordowane, wywrócona edukacja, naród zajęty "świecidełkami" zwleczonymi z zachodu całkiem zapomniał o Bożym świecie, a szumowiny 28 rok z rzędu robią swoje
ponad 1 rok temu / tak tylko
 
Życzę aby lot Polskiego Orła był piękny ale żeby nie był krótki.
ponad 1 rok temu / An
 
Ruchy narodowe tak samo mogą skończyć jak inne partie. Wyborcy to różni ludzie. Do tej pory myślałem że prawica to wcale nie jakieś miliony.
ponad 1 rok temu / An
 
Jestem za opozycja dla Pis-u ale nie totalna. Nie wiem czy ruchy narodowe maja tak naprawdę coś na dobre życie obywateli czy na pisanie dobrej histori polski. Szczytno cele nie uświęca środków. Mamy strzępy suwerenności ale zawsze coś. Teraz nie ma wyborów na najwyższych szczeblach.
ponad 1 rok temu / An
 
"Co ciekawe, w ów przekaz o imigracyjnym leku na polskie bolączki, coraz częściej wpisują się media, które chętnie ocieplają wizerunek mieszkających w Polsce obcokrajowców" - i to od dawna! Nie pamiętacie "Rodziny zastępczej" z lat 90-tych? Już wtedy pojawiły się "kolorowe dzieci" w polskiej(?) rodzinie. Metoda "gotowania żaby" działa, a jakże! Plan został nakreslony już dawno temu, i jest konsekwentnie realizowany.
ponad 1 rok temu / Trzeźwy
 
Morawiecki podpisał proimigancką deklarację z Marrakeszu i cisza o tym w TVPiS. Teraz to realizują jak i lewacką agendę 2030 "zrównoważony rozwój". Nie ma i nigdy nie będzie mojej zgody na multikulti. Nigdy więcej na oszustów z PiS nie zagłosuję. Tylko Ruch Narodowy albo partia II RP hrabiego Potockiego.
ponad 1 rok temu / Paweł1982
 
Do wszystkich usiłujących mieć nadzieję, że "sprowadzając imigrantów sami możemy sobie wybrać lepszych" - ludzie, ogarnijcie się, rządowi chodzi o najtańszych pracowników, oni ściągają nie żadnych "techników z Filipin", tylko niewykwalifikowanych dostawców pizzy z Ubera, którzy potrafią jedynie rowerem jeździć. Co wy, naprawdę zakładacie jakąś dobrą wolę któregokolwiek rządu zrodzonego z "magdalenkowego" układu? To jest dalszy ciąg wprowadzania kolejnych podziałów w społeczeństwo - sprowadzą tłumy obcych, nadadzą im obywatelstwo i związane z tym prawa, i będą mieli "elektorat" wtedy, gdy (za późno, ale) Polacy całkowicie się od nich odwrócą. To oni wtedy pokażą, że wybierają ich "nowopolacy".
ponad 1 rok temu / Trzeźwy
 
Cały sens działań tzw. narodowców z p. Dmowskim na czele, a także późniejszych władz komunistycznych opierał się na ETNICZNEJ Polsce (stąd linia Curzona jako granica). Jeśli teraz zatem stręczą nam Rzeczpospolitą wielonarodową, jak kiedyś, czy nie pora odbudować Najaśniejszej sprzed rozbiorów 1772 roku? Z Panem Bogiem.
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Od 89 roku zarządza Polską (nie mylić z "rządzą") antypolska bandycka banksterka. Rozkradli nasz majątek narodowy, dalej grabią, mamią i łżą...
ponad 1 rok temu / irtur
 
- ciag dalszy: "Kto mowi o ksenofobii? Na 40 milionow ludzi mamy 3 miliony obcokrajowcow na stale osiedlonych w Polsce!" - i w ten sposob mozna wytracic z reki bron brukselskiemu lewactwu. A korzyscia bedzie to, ze Polska przyjela wybranych i przydatnych, a nie na wpol niepismienna rzesze roszczeniowych pasozytow, ktorzy potrafia niewiele wiecej niz zadyma i drobne kradzieze.
ponad 1 rok temu / Pallandini
 
No wlasnie chyba NIE znajdzie sie miejsce w Polsce dla islamskich "u(na)chodzcow" zalewajacych Europe Zachodnia - dzieki polityce rzadowej, ktora otwiera drzwi moze dla przybyszow calkiem kulturowo obcych (redaktor Austyn wspomnial Filipiny), ale tylko dla wybranych. Wedlug jakich kryteriow? Nie wiem, ale wielu Filipinczykow ma wyksztalcenie techniczne i calkiem niezle sprawdzaja sie jako wykwalifikowani pracownicy. Widzialem juz filipinskich technikow, obslugujacych calkiem sprawnie numerycznie sterowane obrabiarki, widzilem tez kilku filipinskich inzynierow mechanikow i inzynierow konstrukotrow budowlanych, wcale nie odbiegajacych poziomem wiedzy i etyka zawodowa od przecietnej europejskiej. Jakie jeszcze inne narodowosci - poza, oczywiscie Ukraina, o ktorej wie kazdy - wchodza w gre? Tez nie do konca wiadomo, ale moze to byc calkiem przemyslana polityka polskiego rzadu, ktory bedzie w pewnym momencie odpowiedziec brukselskim krzykaczom "Jaka ksenofobia?" - cdn
ponad 1 rok temu / Pallandini
 
POLITYKA TO SZTUKA OKŁAMYWANIA LUDZI. JEDNAK POWINNI OKŁAMYWAĆ DYSKRETNIE A CO MAMY ? TOTALNĄ PROPAGANDĘ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ. MÓWIĄ O DEKOMUNIZACJI . A w INFO EKSPERT - MAREK KRÓL BYŁY CZŁONEK KC PZPR A MIN. SPRAW ZAGRANICZNYCH - TO DAWNA UNIA WOLNOŚCI. I TAK NAS OKŁAMUJĄ OD 1989 R.
ponad 1 rok temu / TERESA
 
Mlody mason (za prof Krajskim) , w stulecie Odzyskania Niepodległości, kraje Polskę niczym postaw sukna,obiecując kawałki Jej terytorium, nachodzczym plemionom semickim, rożnych języków i wiar.
ponad 1 rok temu / stan
 
Drogi PIS zacznijcie realizować to co obiecywaliście przed wyborami przypomnę likwidacja FOZ ZUS zmniejszenie biurokracji powrót Polaków z zagranicy itd ale dobrze wiecie ze Polacy nie wrócą bo za 3euro nie bedą pracować za te grosiki to bedą pracować ci których ściągacie po za zgoda nas wyborców chociaż watpie ja mam juz swoje zdanie myśle ze takich jak ja jest dużo więcej i wystawimy wam laurkę w wyborach do sejmu i będziecie sobie mogli pojechać tam z kad ich sprowadzacie np Bangladesz czy Pakistan a może Indie ja nie dam się po raz wtóry nabrać nie będę głosował na PIS pozdrawia bogaty emeryt po tych rewaloryzacjach emerytur 3 lat 1rok 3zl 2 rok7zl 3rok aż 50zl czyż nie widać ze dwoma recami powinienem glosowac na PIS
ponad 1 rok temu / Kazimierz
 
Polska to mój dom, moja Ojczyzna. Mam prawo i domagam się, żeby rząd nas nie oszukiwał w sprawie imigrantów. Nie życzę sobie multikulti w Polsce! Dlaczego cenzura PiS-u zamknęła rządową stronę migracje.gov ?
ponad 1 rok temu / Tolerancyjna
 
proszę Państwa a zatem do urn głosować na prawdziwych patriotów a nie wilki w owczej skórze.
ponad 1 rok temu / pikier
 
Poczytajcie, co na ten temat i na inne mówi proroctwo o. Pelanowskiego z 2018 roku. Co mówi do nas Pan na te czasy.
ponad 1 rok temu / ważne!
 
Po błyskawicznej /zamachu/ zmianie "Dobrej Zmiany",zrobiło się clavo,jak cholera,nieprawdaż?.
ponad 1 rok temu / Olsen gang
 
w tym przypadku istnieją tylko dwie możliwości: albo wybory to fikcja, albo jesteśmy narodem idiotów. 28 rok z rzędu.
ponad 1 rok temu / tak tylko
 
- Panie pośle Andruszkiewicz - co jest grane?
ponad 1 rok temu / - agent z Krymu...
 
@odszkodowania Płeć i wiek to nie są wystarczające kryteria aby sprowadzić uchodźców do Polski. Wielu imamów to starcy a jednak nawołują do wprowadzania szariatu. Młodzież poniżej 15 roku życia kiedyś dorośnie i może poczuć sentyment do wiary swoich ojców, zamarzy jej się ''święta wojna z niewiernymi'' i mamy problem. Kobiety również dokonują zamachów i mogą promować islam. Pomagać należy na miejscu, czyli w rejonach objętych wojną. Sprowadzać można tylko w zupełnej ostateczności i tylko osoby z podobnego kręgu kulturowego które mają duże szanse na asymilację np. repatrianci ze Wschodu. Polskie państwo powinno w pierwszej kolejności zadbać o własnych obywateli. Polacy Tu na miejscu nie mają dostępu do opieki medycznej na cywilizowanym poziomie. Wielu nie stać na niezbędne leki. Mają groszowe emerytury i renty mimo wielu lat ciężkiej pracy. Siły zbrojne są w rozkładzie a My mamy przeznaczać pieniądze ( których brak ) na import i utrzymanie obcych ? Nie stać nas
ponad 1 rok temu / Głosuję na Ruch Narodowy
 
Portal "ndie.pl" został zawieszony. Ciekawe czy w związku z "nowym otwarciem" rządu... w temacie "uchodźcy"? Tak akurat przed wyborami...
ponad 1 rok temu / ma
 
Rząd podpisał deklarację z Marakeszu (Węgry nie) i ukrył to przed społeczeństwem. A hierarchia przyjmowanie imigrantów popiera. N ulicach coraz więcej Arabów i Murzynów.
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Od dawna piszę, ze żądzą Polską kolejni targowiczanie i prowadzą celowo do wymiany ludności w Polsce, okazuje się, NWO to nie jest teoria spiskowa tylko ściśle realizowane banksterski plan. Ostatnio p. Joanna Teglund mówiła dla Mediów Narodowych o urabianiu publiki imigrancka propagandą i przyrównywała to do Szwecji, bo idzie to dokładnie tą samą drogą tyle, że szybciej. I wie co mówi, bo jest specjalistką od spraw imigracji i wiele lat w tej branży pracowała w Szwecji, poszukajcie na YT. Zostali nam tylko narodowcy, innej pro polskiej formacji nie ma, nie należy głosować na mniejsze zło tylko na narodowców. Dziwi mnie milczenie w tej sprawie KK, kardynał Wyszyński w grobie się przewraca, jak widzi co się w jego ukochanej ojczyźnie dzieje.
ponad 1 rok temu / finka
 
@parawnik: jeśli chcesz imigrantów to sobie przyjmuj ale do własnego mieszkania i zajmuj się osobiście ich aktywizacją zawodową za twoje własne pieniądze bo ja nie mam zamiaru dawać na ten cel ani złotówki
ponad 1 rok temu / orion
 
Nadzieji na dobrą przyszłość dla Polski nie ma. Trzeba się wziąść do roboty na poważnie! Różaniec pokuta. Szatan w Polsce się zadomowil na dzień dzisiejszy wygrywa i jak się nie obudzimy i naiwni Polacy będą chodzić na kler! I kościoły podpalac to niedługo będzie po nas.
ponad 1 rok temu / Gość
 
Uważny obserwator i słuchacz wie co obiecywał i obiecuje rząd RP pod auspicjami PiS. Pan Morawiecki Mateusz teraz składa tego typu zobowiązania-oświadczenia cyt. z pamieci: Nie zgodzimy się na przymusową relokację imigrantów, z naciskiem na słowo "przymusową" i słowo "imigrantów". Zatem relokocja dobrowolna jest jak najbardziej realna i dotyczy emigrantów oraz uchodźców. Zgodziłbym się ale na autentycznych uchodźców, bo ludziom należy pomagać, ale pod warunkiem że będa to kobiety, dzieci do 15 roku życia i staruszkowie niezdolni do noszenia broni, a młde zdrowe byki powinny walczyć o swoja "wolność", o taka wolność o jakiej marzą, ale nie kosztem wolności jaka istnieje np. w RP, chociaż i ta jest juz coraz bardziej ograniczana w imie politpoprawności.
ponad 1 rok temu / odszkodowania
 
Potrzebna jest w Polsce opozycja - ale Z PRAWEJ STRONY!! Tak jak na Węgrzech Jobbik wobec Fideszu! Wtedy rządzący wiedzieliby,że naród nie musi się zgadzać na mniejsze zło! Oby nasza prawdziwa prawica jak najszybciej zwarła szeregi i wystawiła rzetelnych kandydatów w następnych wyborach! A co do niezbędności imigracji - to lepiej rozwijać się nieco wolniej, ale zachować swoją tożsamość!I nie stawiać meczetów (w tej strategii to nieuniknione!) i nie obawiać się zamachów bombowych ani bezkarnych gett imigranckich. Może Pan Premier poprosiłby o konsultacje Victora Orbana?
ponad 1 rok temu / gość
 
Politycy Pisu zmanipulowali naród i oszukali go. Aż wstyd, że ich popierałem. Jak można tak oszukiwać własnych rodaków?! Właśnie, nasuwa się pytanie, czy na pewno rodaków?
ponad 1 rok temu / Łukasz
 
Uff... Jak ja sie cieszę, że są ciągle jeszcze tacy felietoniści jak Marcin Austyn. Po rozmowach z rodziną i w pracy, to wydaje mi się, że jesteśmy już skazani na zachodnie problemy. Ale może jest jeszcze szansa dla nas, gdy są takie artykuły i takie komentarze.
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
Ano... zachciało się PiSu,to teraz mamy...Precz z tymi lewakami (bo to żadna prawica) przy najbliższych wyborach...Ruch Narodowy!!!
ponad 1 rok temu / antyPoPiS
 
Mamy jeszcze szansę im szyki pokrzyżować. Wystarczy, że zagłosujemy na Narodowców w tych i kolejnych wyborach.
ponad 1 rok temu / Adam
 
przeciez Morawiecki to mason - wiec czeg sie spodziewac po masonerii?
ponad 1 rok temu / Asia
 
"rzad" w polsce realizuje te temat od dluzszego czasu. Teraz wiadomo dlaczego tak boli RUCH NARODOWY i ONR i MLODZIEZ WSZECHPOLSKA.
ponad 1 rok temu / Jara
 
A czego spodziewać się po masonerii?
ponad 1 rok temu / ma
 
@prawnik Jak rospuscic ososbe w burce z przeswitem na oczy ktora sie nie asymiluje nigdy w polskim spoleczenstwie a osoby z ich trzeciego pokolenia zdesperowani ze nie udalo im sie nazucic zbyt wiele ich pseudoprorockich majakow dokonuja zamachu zeby wypstryknac ekspresowo do wiecznego domu publicznego ktory w ich mniemaniu jest rajem.Sadze ze wszyscy tu komentujacy sa przy zdrowych zmyslach i nikt na mysli nie ma ,np rozpuszczania w wapnie.
ponad 1 rok temu / Nick
 
przecież ma być idea zrównoważonego rozwoju??
ponad 1 rok temu / Ada
 
proste to nie jest ,podobno nie ma na świecie państwa w którym nie było by Polaków i to jest na nas argument ale osobiście nie chce tu Afrykańczyków ,niech sobie wszystkich przyjmuje USA ,postawili na różnorodność to niech maja ale od reszty świata wara
ponad 1 rok temu / klik
 
Wszystkim zachwycającym się wielokulturowością dawnej Rzeczypospolitej daję pod rozwagę fakt, że początkiem jej końca były powstania kozackie. O ile kwestia Drang nach Osten była w ostatnich dwóch stuleciach mitologizowana przez obie strony, to ni sposób zaprzeczyć, źe obecność w niektórych częściach kraju zwartych grup ludności niemieckiej w sytuacjach kryzysowych nie była dla Polski korzystna. Poza tym pomiędzy czasami późnego średniowiecza i wczesnej nowożytności a obecnymi istnieją zasadnicze różnice-Wielonarodowa Rzeczpospolita powstała drogą jednoczenia się prawie zawsze drogą pokojową sąsiednich ludów w większości bliskich kulturowo i językowo. Ludzie w ogromnej większości stawali sie poddanymi/obywatelami Rzeczypospolitej pozostając w domu,u siebie. poza tym nie było jeszcze narodów w dzisiejszym rozumieniu tego słowa.
ponad 1 rok temu / stasiu
 
Rząd bierze pieniądze SUWERENA po to aby wszyscy krajem nie rządzili bo byłby jeden wielki chaos.Jednakże ma tak zarządzać aby TO POLAKOM w POLSCE ŻYŁO SIĘ DOBRZE A NIE UTRZYMYWAĆ JESZCZE NIEROBÓW którzy zniszczyli swój kraj i pchają żyć na NASZ koszt. Jak w Polsce skończyły się działania wojenne to Polacy wrócili i wspólnie Polacy odbudowywali Polskę. Oni też mogą. Rządy w Polsce od 1989r. tylko okłamują,okradają Polskę i Polaków rozsprzedając za bezcen majątek narodowy a Polakom podnoszą PODATKI. To nie są Polskie rządy - to są zaborcy bo dbają o interesy niemieckie,żydowski i czort wie czyje jeszcze. Tak myślę.
ponad 1 rok temu / Arnika
 
Przypomne , ze nowa ambasador USA w Polsce kika tygodni temu na pytanie o priorytety swojej polityki oprócz spraw zwązanych z zydowską grabieżą Polski wymieniła zwiekszenie otwartości Polaków na imigarcję . To dla osób sądzących , że o sprowadzeniu milionów ludzi z innyh części swiata do Polski w nieznanym nam celu decyduje Morawiecki lub Kaczyński . Drugą sprawą nie budzącą wątpliwości jest fakt sfinansowania filmu Smarzowskiego z pieniedzy publicznych przez ministra z rządu PIS-u. Najogólniej mówiąc celem propgandy robionej przez Smarzowskiego za aprobatą ministra Glińskiego jest ostateczne rozbicie polskiego społeczeństwa , czyli przerobienie na na bezwolną masę , której mozna bez problemowo narzucić dowolna politykę . Polski, patriotyczny rząd nie może chcieć czegoś tak przerażającego , chyba , ze nie jest polski i patriotyczny.
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Popieram wypowiedź Katarzyny. +++ L.I.Ch.
ponad 1 rok temu / Jurek
 
Niech imigranci w takim razie oddadzą ma kawałek afryki....:P A może jest tak, że zachodnie państwa mają już udziały w państwach imigrantów, a w zamian mają ich wpuszczać do europy... tylko jak zwykle Polska o tym nic nie wie, a zarabiają inni...
ponad 1 rok temu / Waldi
 
Polacy wolą jechać do holandii czy niemiec. Nie ma potrzeby nawet znać języka bo jak przez otto to masz wszystko załzawione, pracę, pewną wypłatę i ubezpieczenie. To ludzie jeżdżą
ponad 1 rok temu / kama
 
Nie powinnismy wdawać się w dyskusje o warunkach, na których sprowadzanie muzułmanów byłoby akceptowalne,ponieważ jest oczywiste, ze te warunki nie będą spełnione . Politycy PIS-u moga w celach socjotechnicznych złożyc jakies obietnice i zapewnienia, natomiast rzeczywiste decyzje zapadają w Waszyngtonie. Żeby dyskusja miała choć cień sensu , powinno sie dyskutować z tymi, którzy podejmuja decyzje W tym przypadku to są urzędnicy amerykańscy, więc nie mamy szansy. Drugą sprawą jest domaganie się konkretnych wyliczeń,szacunków i szczegółów polityki PIS-u.Z kłamstw ,które opowiadają ministrowie z PIS-u wynika, ze oni nie dysponuja żadnym obrazem całości i ich wiedza ogranicza sie tylko do wykonania zleconych poleceń,więc pytania o sprawy konkretne muszą ujawnić ich niewiedzę o polityce , którą starają sie narzucić Polakom.Minister Brudziński nie jest w stanie przedstawic mechanizmu ekonomicznego,który zmusi Filipińczyka do zbierania w Polsce jabłek za miskę zup
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Wasz pierwszy wybór przypada na 21 października. Partyjne deklaracje są jasne.
ponad 1 rok temu / Pablo
 
Brakuje pracowników? A ilu mamy niepotrzebnych nikomu urzędników? Prosta sprawa,zlikwidować połowę stanowisk w urzędach państwowych, urzędy pracy, powiaty. Zabrać zdrowym i sprawnym zasiłki i problem braku rąk do pracy się rozwiąże. O powrocie Polaków zza granic wschodniej i zachodniej przez wrodzoną delikatność nie wspomnę.
ponad 1 rok temu / Katarzyna
 
Rząd PIS-u jest popychadłem wszystkich liczących sie graczy i szeregu państw mających mniejsze znaczenie. Jedynie pod adresem Rosji rząd PIS-u wydaje buńczuczne oswiadczenia , ale w praktyce np. połowa wegla importowanego do Polski pochodzi z Rosji. Powiedzmy uczciwie, decyzje o sprowadzeniu milionów imigrantów do Polski jest podejmowana poza Polską (tak , jak wszystkie inne ) , więc jakim cudem miałby byc korzystna dla nas . Na pewno jest korzystna dla podejmujacego decyzje. To jest ten sam rząd , który sprzedał nas Stalinowi i który teraz otwarcie podjął sie obrabowania nas z 300 miliardów dolarów na rzecz państwa Izrael.
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Co za oszuści (PO-PIS) Doszli do władzy między innymi przez to, że ludzie im uwierzyli, że nie będzie sprowadzania obcych. Gdyby tylko się wtedy wychylili, że ich umiejętności ekonomiczne to tylko służalczość wobec banków (ciągle zadłużanie kraju, frankowicze, bankster premierem...) i służalczość wobec obcych gospodarek (sprowadzanie taniej siły roboczej zasilającej zagraniczne fabryki wybudowane na terenach stref ekonomicznych w Polsce gdzie nie muszą przez wiele lat płacić podatków) to nie mieliby większość pozwalającej samodzielnie rządzić. Idą wybory, ludzie głosujcie może na narodowców. Teraz jedne wybory, za rok następne. Inaczej niż w wyborach nic nie zrobimy.
ponad 1 rok temu / Mariooo
 
Agenda 2030. Realizują plan światowych bandytów
ponad 1 rok temu / irtur
 
Na początek zauważcie, że w dawnej Polsce, tej potężnej i wspaniałej, było wiele nacji - w dużych ilościach poza nami jeszcze kilka, a w mniejszych - bardzo wiele. Pytanie więc powinno nie brzmieć "czy" a "jak?". Przede wszystkim nie powinniśmy dopuścić do powstania osobnych imigranckich dzielnic. Przybysze powinni "rozpuścić" się w naszym społeczeństwie, uczestniczyć w naszym życiu i przede wszystkim nie dostawać pieniędzy za darmo. Unijna wersja przyjmowania "uchodźców" zakładała powstanie specjalnych ośrodków czy dzielnic i w rezultacie podział na "my" i "oni", a także na pasożytniczy tryb życia przybyszów u nas. Należałyby im się pieniądze za darmo, co słusznie denerwowałoby Polaków. Z drugiej strony demoralizowałoby przybyszy, którzy by się nudzili i z tych nudów robili różne głupie i zwyczajnie złe rzeczy. Oni są w wieku poborowym, a kto się najgorzej zachowuje? A wojsko niemające zajęcia. Zaczęłyby się historie z pobiciami, gwałtami itp. a potem...sami wiecie
ponad 1 rok temu / prawnik
 
Imigracja jako taka moze byc korzystna dla panstwa przyjmujacego. Wazne jest jak sie nia i imigrantami steruje. Na pewno nie wolno tego robic jak w Szwecji, moim kraju. W ostatnich wyborach w br do Riksdagu weszla Somalijka, ktora prowadzila swoja indywidualna kampanie po somalijsku w Göteborg. Wg aktualnych regul wyborczej kampanii osobistej wystarczylo jej ok. 1400 somalijskich glosow by zasiasc w Riksdagu. Te wybory ostatecznie przypieczetowaly koniec szwedzkiej Szwecji. ZADNA z zasiadajacych w Riksdagu partii w swojej kampanii nie napomkenela o prognozie Migrastionverket o przyjeciu ok. 500000 "krewnych" ludzi z Bliskiego Wschodu i Afryki ktorzy uzyskali w Szwecji staly pobyt. A nastepne wybory w 2022 r. nie uratuja juz sytuacji bez wzgledu na wynik. Niech zyje demokracja, mamy to na co glosowalismy! Ja co prawda tez mam mimo tego jak glosowalem... NIECH ZYJE DEMOKRACJA ISLAMSKA!
ponad 1 rok temu / Faszysta
 
Wewnętrzny zamach stanu w PiS-ie, wymiana pani Szydło na Morawieckiego, i maski opadły. Rząd robi obcą polskim interesom politykę. Przy okazji uczestniczy w niszczeniu polskiego sadownictwa. W przeszłości zdrajcy na tronie doprowadzili do upadku Rzezczpospolitej. Naiwnych wyborów samorządowych!
ponad 1 rok temu / rozrząd
 
"Czy w tejże polityce urabiania obywateli z czasem znajdzie się także miejsce i na tzw. uchodźców z krajów islamskich, którzy dziś zalewają Europę Zachodnią?" - z pewnością tak. Skrajna, służalcza prounijność (i proniemieckość) zarówno rządzących, jak i opozycji, nie powinna pozostawiać nam jakichkolwiek złudzeń.
ponad 1 rok temu / Republikanin
 
On sie tak na tych rencistow na zdjeciu patrzy az sie jemu usta otworzyly.
ponad 1 rok temu / Nick
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.