Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Ruszyła sejmowa zamrażarka. Paweł Ozdoba, prezes CŻiR o projekcie Zatrzymaj Aborcję


Odtwórz w YouTube
 

Posłowie wysłali projekt "Zatrzymaj Aborcję" do prac w komisjach. To oznacza, że uruchomiono sejmową zamrażarką, a uchwalenie obywatelskiego projektu ustawy najpewniej odsunięto w czasie na długie miesiące. Co oznacza utrzymanie kompromisu aborcyjnego? Sprawę dla PCh24.pl komentuje Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny.

Czytaj także:
DATA: 2020-05-06 18:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To nie jest kompromis, to jest absolutne minimum opieki medycznej dla kobiet w ciąży.
7 miesięcy temu / To nie jest kom
 
Dziękujemy za ten komentarz
7 miesięcy temu / Alo
 
bo pozostaje pozytywny obraz
7 miesięcy temu / zbigniew
 
@rrr. To nie defetyzm tylko realna ocena. Po co kierować do "prac w komisjach" tak jednoznaczne i nie budzące wątpliwości projekty ustaw? Można je albo przyjąć, albo odrzucić. Kierowanie do komisji to zwykła gra na zwłokę i udawanie, że nie jest się przeciw. Mydlenie oczu przed wyborami. Może zatwardziałe "katole" znowu dadzą się nabrać. Z Panem Bogiem.
7 miesięcy temu / Stefan 2
 
nie siejmy defetyzmu
7 miesięcy temu / rrr
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.