Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Dymitra z Tesaloniki
Bł. Celiny Borzęckiej
 
 
 
 

Ruszył nowy portal PoloniaChristiana.pl - prawa strona internetu!


PoloniaChristiana.pl - nowy portal informacyjno-opiniotwórczy!

 

Nasz portal to nowoczesny projekt internetowy skierowany do czytelników poszukujących niezależnych opinii, do tych, którzy chcą stanowić "prawą stronę internetu".


DATA: 2018-05-02 11:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

wspaniały pomysł z kazaniami Skargi
13 dni temu / karol
 
Serdecznie Wam dziękuję za kawał dobrej roboty, jaki dla nas wykonujecie i za bezkompromisowość w głoszeniu prawdy. Bóg zapłać!
ponad 3 lata temu / malga
 
Przekaz reklamy jest jasny PoloniaChristiana.pl - portal mężczyzn a wszystko o czym mowa w reklamie to "męska sprawa". Umieszczenie w reklamie choć jednej kobiety ujmowało by coś portalowi?
ponad 3 lata temu / Jagoda
 
Popieram Was, bo ma dość zgnilizny moralnej , fałszu , kłamstwa ,nienawiści do innych i pogardy dla ludzi chcących żyć w spokoju zgodnie z prawem Boskim i ludzkim . Dziki ze jesteście .
ponad 3 lata temu / Martin
 
Już się deklaruję być Waszą fanką
ponad 4 lata temu / Mega
 
pokory więcej, bez wymądrzania się !
ponad 4 lata temu / morfa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 161 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.