DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Ruch Hołowni o pro-liferach: sadyści napawający się zdjęciami rozszarpanych płodów

Ruch Hołowni o pro-liferach: sadyści napawający się zdjęciami rozszarpanych płodów
fot. Andrzej Hulimka / Forum

Gdyby ktoś zastanawiał się, w jakim kierunku prowadzi droga kompromisu w sprawie aborcji forsowana przez Polskę 2050 Szymona Hołowni, niech popatrzy na wezwanie polityk tego ruchu, Hanny Gill-Piątek, pragnącej zdelegalizować plakaty ukazujące prawdę o zabijaniu nienarodzonych.

 

„Chcemy postawić tamę wizualnym sadystom, którzy napawają się drastycznymi zdjęciami rozszarpanych płodów. Po konsultacjach z samorządowcami Polski 2050 proponujemy zmianę art. 51 KW - do wykroczeń chcemy dodać zdjęcia i grafiki, które mogą wywoływać szok i traumę” – napisała na Twitterze Gill-Piątek po konferencji ruchu założonego przez Szymona Hołownię. Postulat został ewidentnie wymierzony w działalność m.in. Fundacji PRO-Prawo do Życia, od lat stosującej dozwoloną przez prawo kampanię szokową w celu zwrócenia uwagi na haniebny proceder.

 

 

Doprawdy fascynująca logika; dopuszczamy zabijanie nienarodzonych i jednocześnie zakazujemy pokazywania prawdy o niej. Podobnie interesująco brzmi określenie „plakatów wywołujących szok i traumę”. Na miejscu członków Polski 2050 byłbym ostrożny, mogą bowiem wpaść w zastawione przez siebie sidła. Kto wie czy „szoku” i „traumy” w przyszłości nie dozna ktoś tuż po zobaczeniu plakatu wyborczego Szymona Hołowni.

 

Z resztą, byłą posłankę Wiosny Roberta Biedronia i Zielonych nie powinien chyba dotykać tak bardzo obraz prezentujący „zlepek komórek”, „rozwinięty zarodek” czy „embrion z potencjałem ludzkim” poddany „zwyczajnemu zabiegowi medycznemu”?

 

Ale już na poważnie. „Wizualni sadyści, którzy napawają się drastycznymi zdjęciami rozszarpanych płodów”- oto w jaki sposób o osobach zaangażowanych w promocję pełnej ochrony życia ludzkiego mówi członek ruchu, mającego na sztandarach wzajemne poszanowanie, dialog i chęć debaty. Nie mówiąc już o całych pokładach tolerancji i miłości w serduszku. Z resztą znając styl pisarski założyciela Polski 2050, można przypuszczać, że autorem jakże „barwnego” porównania może być sam Hołownia.

 

Jeżeli ktoś jeszcze dzisiaj przypuszczał, że cała retoryka w sprawie aborcji kończy się na rzekomym „kompromisie”, to dzisiaj powinny mu opaść klapki z oczu. Za pięknymi hasłami o „prezydencie wszystkich Polaków” i „nienarzucaniu swoich poglądów siłą” stoi zwyczajna chęć kneblowania ust pokazującym niewygodną prawdę. Do 2050 jeszcze trochę czasu, dlatego patrzmy na państwo, które jest w tych sprawach kilkanaście lat do przodu. W Stanach Zjednoczonych wybory wygrał klasyczny CINO (ang. catholic in the name only), czyli osoba prywatnie o poglądach katolickich, a publicznie – jaka jest potrzeba.

 

Skoro wszyscy Demokraci zrobili z rozszerzania prawa do mordowania dzieci nienarodzonych główny temat kampanii, to Joe Biden razem z nimi. Mimo, że prywatnie zapewnia o katolickich poglądach na te kwestie, startując na fotel prezydenta USA musiał się z nimi pożegnać. Tym samym, został zakładnikiem swoich pro-aborcyjnych wyborców, kolegów z partii oraz aborcyjnego biznesu finansującego Demokratów od lat.

 

I taka przyszłość czeka ruch Szymona Hołowni. Wczoraj zapewnienia o zachowaniu „zgniłego kompromisu”, dzisiaj już wezwania do kneblowania jednej z najbardziej aktywnych organizacji pro-life w Polsce. Szybko poszło. Strach pomyśleć co będzie w 2050 r.

 

Piotr Relich


DATA: 2021-01-08 16:57
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Prawda w oczy kole. Dosłownie.
11 dni temu / Aja
 
Ave Maria! Nie mogą znieść prawdy, boją się prawdy i używają słów przewrotnych, w szatańskim stylu.
11 dni temu / ewcia
 
tego tam Pulitzera, to można mieć za fotki o biednych słonikach zabijanych przez kłusowników, ale za fotografie poaborcyjne więzienie
11 dni temu / szpulas11
 
Krzyże zdjąć, bo też urażają. "Jeśli choć jedna osoba nie chce krzyża w szkole, to krzyż należy zdjąć".
11 dni temu / M.
 
Proszę opublikować wreszcie wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Ile można na to czekać?
12 dni temu / MiŚ
 
"czego oczy nie widza, tego sercu nie zal!"
12 dni temu / jasne!
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.