DZIŚ JEST:   24   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Tran An Dung i towarzyszy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Segregacja śmieci to nic nowego; w bogatych krajach prowadzi się ją już od dawna. Oszczędzanie zasobów Ziemi jest jak najbardziej w porządku i jest to na pewno działanie pobożne. Z drugiej strony, są państwa, w których segregacją i odzyskiem zajmują się firmy lub osoby fizyczne, i też przynosi to niezłe rezultaty. Oczywiście w Polsce nic nie może być normalnie. Dlatego śmieci segregowane są u nas droższe. Ale to jest wina 1. braku zakładów do przetwarzania surowców wtórnych, 2. korupcji i nienormalności w samorządach. Ciekawe, że nie ma problemu ze złomem metalowym?
11 miesięcy temu / Republikanin
 
Michael Wolf - odnośnie segregacji. Było tak że śmieci były niesegregowane i jechały na nowoczesną sortownię. Potem zrobili reformę i śmieci są sortowane ale w nagrodę że im sortujemy płacimy 5 razy drożej. To naprawdę urocze. Jak nie kochać reform? Wiem co piszę bo płacę za śmieci.
11 miesięcy temu / Jot
 
Aj waj - jakie zatem będą mieli przesłanie dla rabina z Australii który ma 17-cioro dzieci? Czy to przesłanie nie będzie w takim razie antysemityzmem? Czy to co wobec Żydów jest antysemityzmem wobec innych jest troską o planetę? Czy Żydzi w takim razie to ludzie czy nad ludzie? Czy można mieć różne normy wobec różnych narodów i nie być rasistą?
11 miesięcy temu / Jot
 
Są tacy którzy dobrze zarabiają na segregacji śmieci ale nie jest to racjonalne. Do takich wniosków doszli holendrzy i inwestują w ekologiczne spalarnie zamiast segregacji. A w Polsce dzięki działalności lasów państwowych zachowaliśmy 100proc. rodzimych gatunków w przeciwieństwie do tych krajów w UE, które krytykują nasze lasy.
11 miesięcy temu / Ekolog
 
Szczerze mówiąc: jeśli ktoś nawet segregację śmieci uznaje za podejrzaną, to polecam kubek zimnej wody... To, że ludzie zniszczyli ziemię, wytępili tysiące gatunków zwierząt i roślin w imię swojej tępoty i zachłanności, że eksterminowali całe narody w imię jakichś idei i wizji, to fakt bezdyskusyjny . Nie szukajmy kolejnych demonów, bo nasze własne mają się bardzo dobrze...
11 miesięcy temu / Michael Wolf
 
Ruch sprzedajny na pasku ekoterrorystów sponsorowany przez Sorosa i jego pracodawców.
11 miesięcy temu / ecodrive
 
Więc ekologizm to antyekologia. Wystarczy posłuchać co mówił o tych pseudoekologach prawdziwy ekolog prof. Jan Szyszko.
11 miesięcy temu / Obserwator
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.