DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2019 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ci dwaj na fotkach i wszystko jasne...
2 miesiące temu / ...
 
Aquapark w Mszczonowie z budowanym najgłębszym podziemnym "basenem" w Europie, oczekuje na 700 izraelskich (tyle ich ma PPP) pocisków jądrowych. Mają zostać przetransportowane wewnątrz 700 ogromnych palm z Amsterdamu, gdzie wcześniej będą się "aklimatyzować" w drodze ze swojej ojczyzny. Gwarantami udanej operacji przejęcia Polski przez Izrael, oczywiście po uprzednim pozbyciu się Narodowców(to warunek postawiony dawno przez żydowskie środowisko prawdomównego inaczej przyjaciela Szewacha W.) są USA - poprzez zobowiązanie dopilnowania realizacji 447, oraz "patrioty": Kaczyński, Szczerski, Lipiński, Legutko, Morawiecki, Szydło(nie udawajmy że nie), Gliński, Kuchciński, Karczewski, Brudziński, Dworczyk, Poręba i nieoceniony Bartosz Cichocki. Jak oznajmił Kaczyński, operacja ta wymaga "uniknięcia przecieków" w celu zachowania absolutnej tajemnicy. Wielki Izrael z nowym centrum wykonawczo-decyzyjnym w okupowanej Polsce wypełni jak należy żydowską misję Antychrysta.
11 miesięcy temu / 01
 
W deklaracji w pnk4...Morawiecki POtwierdził narrację GrossA, Engelking,Grabowskiego i Weisa...istniała Polski i Polaków współpraca z Niemcami...NIC A NIC nie ma o żydowskich judenratach jak wiemy do niemieckich wagonów śmierci żydzi żydów pakowali...nie ma nic o niemieckich SYJONISTACH POpierających eksterminację Hitlera ostjude...Fakt POwstania nowelizacji znowelizowanej ustawy o IPN świadczy, że PiS-zący ją ludzie w siedzibie mossadt POkazują jedno POddańczość i ZAPRZAŃSTWO i to wobec kogo???..USrAela.. Tak naprawdę 27-06-2018r...MYŚMY WSZYSCY NA WŁASNE OCZY ZOBACZYLI,że POPiSdający+ znowelizowanej ustawy....JEST z TEJ SAMEJ Judaszowskiego gliny...i jedni i drudzy co do czego POLSKĘ i POLAKÓW zdradzają...obrona poczętego życia ZMIELONA...rozwój gospodarki POlega na DANINIE i to od tych Polaków,co ciężko na chleb harują...Morawiecki obiecał to niepełnosprawnym w czasie gdy sejm okupowali..praworządność ŻENADA...ustawy przez PADa UWALONE... transparentość PO i PiSu NIESTETY ta SAMA????
11 miesięcy temu / Megi
 
Jak wielu jeszcze Różańców potrzebujemy by odzyskać Niepodległość? "Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie" Panie Jezu ratuj, bo giniemy!
11 miesięcy temu / Yamamoto
 
Pytanie jest takie: jaką jeszcze niespodziankę przygotowuje dla swoich wyznawców defensor patriae Jarosław Aleksander Kaczyński?
11 miesięcy temu / wwm
 
Czy to znaczy, że ochronę kontrwywiadowczą dla rządu M Morawieckiego zapewnia MOSAD? i czy jest to rozgrywka pomiędzy Izaelitami i ich przeciwnikiem - G. Sorosem?
11 miesięcy temu / Jurek
 
Czego się boją pisowczycy??? Utraty władzy i słodkiej posady.
11 miesięcy temu / KLF
 
Czy istnieje jakiś inny kraj gdzie ustawy rządowe ustala się z obcym wywiadem ? Ja już zgłupiałem. :)
11 miesięcy temu / Mirrro
 
Boże to już mamy wojnę?Polskie Ustawy podpisuje sie na terenie całkiem obcego kraju?I dlaczego garstka ludzi z PIS zadecydowała , że nie może być dyskusji bo ktoś by to zablokował.Panie Kaczyński mówiąc te słowa pokazał pan jaką pogardą darzy pan Polaków ,najgorzej ,że swoich wyborców.Miał pan szansę przejść do historii jako wielki taktyk i patriota , wejdzie pan a jakże ale jako tchórz i ten co sprzedał Polskę.Bo koło się rozkręca i nawet pan nie jest w stanie wyobrazić sobie skutków waszej rejterady,wcześniej milczenie w sprawie Ustawy 447 dotyczącej mienia pożydowskiego.Chcę wierzyć ,ze jesteście głupcami bo inaczej pasowałoby tylko jedno słowo :zdrajcy Polskie Racji Stanu.
11 miesięcy temu / gość
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.