DZIŚ JEST:   17   LUTY   2020 r.

Św. Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Rozmiękcza? On tę naukę demoluje!
6 miesięcy temu / GniewBoży
 
trzeba wypalić rozpalonym żelazem homoseksualizm z KK.
ponad 1 rok temu / DNA
 
Popieranie, propagowanie "sodomii i gomorii", to jest cel pewnych zakonników?...
ponad 1 rok temu / opty
 
@DNA: ja tam jedno miejsce do wycinania widzę nadzwyczaj wyraźnie. Ulokowane jest w Domu św. Marty. Wszystkie inne uschną.
ponad 1 rok temu / ma
 
Nie narzędzi brakuje KK tylko woli by herezje wycinać u podstaw.
ponad 1 rok temu / DNA
 
@Mateusz: "Brakuje Kościołowi narzędzi, które mogłyby szybko i skutecznie likwidować wszelkie herezje (...)" - to nie problem braku narzędzi, lecz braku chęci do ich używania. Proszę zauważyć, jak skuteczny jest obecny Kościół w zwalczaniu księży tradycjonalistów, księży broniących rodzin, sprzeciwiających się islamizacji i ciągłemu, socjalistycznemu ograniczaniu wolności obywatelskich.
ponad 1 rok temu / Republikanin
 
Czy polskie rodziny muszą jechać aż do Irlandii żeby głupot słuchać ?
ponad 1 rok temu / Misza
 
Czyli że abp Chaput jest konserwatywny, a kard. Farell liberalny. Tak to zrozumiałem. Obydwaj są katolikami (por. św. Pius X, encyklika "Pascendi", podrozdział "Konflikt pomiędzy dwoma siłami: progresywną i konserwatywną").
ponad 1 rok temu / Marek
 
Książę tego świata ma wszędzie swoje wierne sługi. Jezuita jest tylko dowodem jak bardzo trzeba być czujnym. Katolik wierzący zawsze weryfikuje to co słyszy z nauką TYLKO JEZUSA reszta to śmieci podniecające chore umysły. Pozdrawiam braci i siostry w Jezusie.
ponad 1 rok temu / EBB6302
 
Ciekawe kto rekomendował o.James Martin SJ na to spotkanie. A może by KEP oddelegował z Polski Ks. dr Oko. To byłoby ciekawe bo wyzwalające z kłamstwa i obłudy spotkanie.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Brakuje Kościołowi narzędzi, które mogłyby szybko i skutecznie likwidować wszelkie herezje, gdy te się jeszcze nie rozprzestrzeniają. Brakuje Świętej Inkwizycji i brakuje też państw katolickich.
ponad 1 rok temu / Mateusz
 
Ja to widzę tak: o. Martin winien być dokładnie przebadany pod kątem publikowanych pod jego firmą wypowiedzi, należy ustalić czy głoszone sądy sprzeczne z doktryną zostały przez niego wypowiedziane. Następnie wypowiedzi te o. Martin winien publiczne potępić (albo jako oszczerstwa albo jako swoje fałszywe sądy). Po takiej operacji hierarchia powinna bacznie przyglądać się jego pracy i w razie wybryków natychmiast stosować karty zgodnie z kodeksem kanonicznym. Jeżeli zaś o. Martin zechce trwać w swoim poglądzie oznacza to że nie jest już częścią Kościoła co należy potwierdzić ekskomuniką.
ponad 1 rok temu / One
 
Ksiądz Martin zwyczajnie urzeczywistnia przepisy dokumentów soboru watykańskiego drugiego. O co więc chodzi? A, może by trzeba potępić sobór? No to mamy problem.
ponad 1 rok temu / Salus
 
Przecież Papież Franciszek, też jest Jezuitą. Dlaczego on nie interweniuje i nie wywalą tego "księdza?
ponad 1 rok temu / skandal
 
co on robi jeszcze w kościele ? Dlaczego księża milczą i nie protestują ? Księża powinni się zmówić i wielką grupą wybrać się do papieża o ratunek dla jedności kościoła, ale jakoś chyba duch walki gdzieś zanikł ... Dobrzy kapłani są suspendowani , a homoseksualiści nie zagrażają jedności kościoła ?????
ponad 1 rok temu / grzesiek
 
Maryjo módl się za nami, proszę.
ponad 1 rok temu / Teresa
 
Ciekawe czyja to wina, że tacy księża są w Kościele? Ciekawe kiedy ktoś powie to głośno?
ponad 1 rok temu / Neptun
 
Czy ten duchowny nie jest przypadkiem czynnym homoseksualistą?
ponad 1 rok temu / Karol
 
no cóż z takimi kapłanami to kościół będzie się pogrążał w chaosie, widać to już od dawna w Europie Zach. Polska jak na razie broni się dzielnie przede wszystkim dzięki wielkiej maryjności wiernych. Módlmy się o chrześcijańska Polskę. Maryjo królowo Polski módl sie za nami.
ponad 1 rok temu / antre
 
Międlara, krory mowil otwarcie prawdę suspendowano i oddszedl z poslugi a ksiedza ktory jawnie glosibodstepstwo zaprasza sie na spotkanie rodzin, tego ktory swoimi naukami niszczy rodzine.
ponad 1 rok temu / Henoh
 
Co zaznajamiam się z problematyką postępu w KK to wyskakuje Jezuita. Człowiek zaczyna się zastanawiać czy wydobycie Jezuitów z zapomnienia było dobrym pomysłem. Nie chciałbym być teraz na miejscu św. Ignacego Loyoli i nie chodzi mi o to gdzie się on znalazł po śmierci. Bo tam to i owszem, chciałbym się znaleźć. No a oo. Dominikanie nie lepsi zdaje się. To się św. Dominik "w grobie przewraca"...
ponad 1 rok temu / ma
 
Ten pseudokapłan powinien wylecieć z hukiem z KK. Tymczasem prawi on nauki morały. Niestety jego rady nadają się do podręcznika gender, widać coraz większe wpływy LGBT na Kościół.
ponad 1 rok temu / Michu.
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.