DZIŚ JEST:   29   STYCZNIA   2020 r.

Św. Anieli Merici
Św. Walerego, biskupa
 
 
 
 

Rosyjskie zwycięstwo na Krymie

Rosyjskie zwycięstwo na Krymie
Fot: Krystian Maj/FORUM

Za przyłączeniem Krymu do Rosji zagłosowało 95 procent osób biorących udział w referendum – podały władze półwyspu. 99 procent krymskich tatarów nie wzięło udziału w głosowaniu. Unia Europejska i Stany Zjednoczone oceniły referendum jako nielegalne. Minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii ocenił głosowanie jako „farsę”.


Referendum odbyło się pod kontrolą rosyjskich żołnierzy, na Krymie nie byli obecni zagraniczni obserwatorzy. Nieuznawany przez Ukrainę wicepremier autonomii krymskiej Rustam Temirgalijew, zapowiedział, że jeszcze w ciągu kolejnych godzin lokalny parlament – rozwiązany przez Kijów – przegłosuje oficjalny wniosek o przyjęcie do Federacji Rosyjskiej.


- Ukraina odnajdzie i ukarze wszystkich inicjatorów podziału państwa – powiedział po ogłoszeniu wstępnych wyników premier Arsenij Jaceniuk. - Wszystkich ich postawimy przed sądami. Ziemia będzie im się paliła pod nogami – podkreślał. Ukraińcy przygotowują siłową obronę przed dalszą rosyjską ekspansją.Źródło: bankier.pl, niezalezna.pl

mat

 


DATA: 2014-03-17 08:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Gabriel Rękami i nogami się pod tym podpisuje
ponad 5 lat temu / Nieznany
 
Rzygać się chce czytając wiadomości na temat tych wydarzeń ze strony środowisk masturbujących się na co dzień jakimiś równymi prawami narodów, samostanowieniem, demokracją, które nagle leją kwas i żółć na wszystkie te "wartości", gdy "wybory" nie wypadną po ich myśli. Krym be, ale jednostronne ogłoszenie niepodległości Kosowa przez bliżej nieokreśloną klikę gangsterów już ok i wspaniałe samostanowienie, demokracja że hej, podaj chusteczkę Obama. To referendum nie było oczywiście większą farsą niż wszystkie inne demokratyczne hucpy urągające zdrowemu rozsądkowi w całej historii ludzkości. W każdym razie cieszę się, widząc że Rosja wykorzystuje przeciwko "Zachodowi" jego własną broń. Mistrzostwo.
ponad 5 lat temu / Gabriel
 
Oczywiście głosowanie urządzone przez W. Brytanie w Gibraltarze było zupełnie legalne, bo pewnie Gibraltar jest angielski przez zasiedzenie.
ponad 5 lat temu / eddy
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.