DZIŚ JEST:   25   LUTY   2020 r.

Św. Cezarego z Nazjanzu
Św. Modesta z Trewiru
 
 
 
 

Rosyjska Rada Bezpieczeństwa straszy wojną atomową z Turcją i zajęciem państw nadbałtyckich

Rosyjska Rada Bezpieczeństwa straszy wojną atomową z Turcją i zajęciem państw nadbałtyckich
By Sgt Aaron Hostutler [Public domain], via Wikimedia Commons

„Prędzej czy później wojna jest możliwa. Pokazał to niedawny incydent w Turcji, gdzie zdradziecko zniszczono nasz samolot” – stwierdził generał Nikołaj Patruszew, dawny szef Federalnej Służby Bezpieczeństwa.

 

Rozmawiając z „Rossijską Gazietą” Nikołaj Patruszew stwierdził, że jeśli w trakcie ewentualnego konfliktu NATO udzieli wsparcia Ankarze, to wybuchnie wojna w Europie wschodniej. - ­I wszystkie państwa bałtyckie - nasze. Całkowicie bez żadnych strat. Wystarczająco szybko – stwierdził.

 

­- Strategicznym celem Zachodu jest zniszczenie Rosji. Aby to zrobić, otacza się nasze bazy wojskowe żołnierzami i wdraża systemy zdolne do przechwytywania naszych rakiet ­ twierdził. -­ Prędzej czy później wojna jest możliwa. Pokazał to niedawny incydent w Turcji, gdzie zdradziecko zniszczono nasz samolot – podkreślał Patruszew. Tak jak i poprzednio, rosyjski generał podkreślał, że Rosja musi się bronić przed zakusami Stanów Zjednoczonych.

 

Według dawnego szefa Federalnej Służby Bezpieczeństwa Sojusz Północnoatlantycki ma się obawiać wojny z Rosją. Według Patruszewa rosyjskie systemy obrony są w stanie unieszkodliwić zachodnie lotnictwo, a w trakcie wojny z Rosja Kreml może użyć broni jądrowej – zgodnie z rosyjską doktryną bezpieczeństwa.

 

Nikołaj Patruszew – prywatnie, bliski przyjaciół Władimira Putina ­- uczestniczył w trakcie prezydentury Komorowskiego w „dialogu” prowadzonym przez Biuro Bezpieczeństwa Narodowego z rosyjską Radą Bezpieczeństwa.


 

Źródło: wpolityce.pl, niezalezna.pl

mat

 

 


DATA: 2016-02-05 08:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

I coz potrafia uczynic dobrego "Sovietskije Liudi"-Homo Sovietikus",ktorzy zniszczyli Narod Rosyjski i Jego Cerkiew Prawoslawna przez podporządkowanie wszystkich, szatanskiej ideologii marksizmu leninizmu, robiąc z nich " WOJENNYJ post- Sovietskij Narod, ,przy pomocy utrzymywanych za pieniądze państwowe Patriarchów cerkiewnych.Dlaczego Rosyjska chrześcijańska Cerkiew Prawosławna ,nie spowoduje zburzenia Mauzoleum Lenina wybudowanego na wzór świątyni Diabla z Pergamonu,wraz z jego zawartością, wzniesionego na urągowisko w pobliżu Cerkwii Jedynego Zbawiciela świata, Jezusa Chrystusa?
ponad 4 lata temu / stan
 
Niestety, nasza \'niezwyciężona\' armia jest zdolna zapełnić tylko tuskowy stadion \'narodowy\'. Zresztą Michalkiewicz podejrzewa ją o to, że w razie konfliktu z niemieckimi i rosyjskimi sąsiadami, stanie po stronie sił zaprowadzających \'demokratyczny\' porządek na mniej wartościową ludnością tubylczą...
ponad 4 lata temu / wmo
 
Gdyby Polska ogłosiła neutralność wobec wszystkich konfliktów zbrojnych mielibyśmy szansę uniknąć wojny hybrydowej. Niemcy, Rosja, Ukraina podejmując działania wojenne przeciw Polsce nie mogłyby zorganizować prowokacji. Staliby się jawnym agresorem, a Polacy nie umieraliby "za przyjaciół", których przecież nie mamy. Jeżeli już, to tylko w obronie własnej Ojczyzny.
ponad 4 lata temu / tut
 
To samo mówią (choć z różnych perspektyw) JKM i G. Braun. Świat niestety stoi na krawędzi wojny, czego zupełnie nie chcą zauważać przywódcy unijni i nie robią nic, aby temu zapobiec. Przeciwnie, wspierają antyrosyjską politykę wobec interwencji Rosji na Bliskim Wschodzie. Nie zgodzę się, że Rosja zajęłaby kraje nadbałtyckie bez strat. Uderzenie NATO byłoby równie dotkliwe co Rosji.
ponad 4 lata temu / TFilip
 
Moment jest rzeczywiście dobry. Po pierwszym strzale NATO się rozpadnie i pogrąży w ogólne muzułmańskie zamieszanie społeczne. Na polu walki pozostanie zapewne Turcja i USA, choć i to nie jest pewne. Jeśli do konkurencji dołączą Chiny... Dałbym z 10 zł na rozwój rosyjskiej broni podwodnej, żeby przenieść teren walk na kontynent amerykański, ale nie wiem, gdzie wpłacać.
ponad 4 lata temu / Zukow
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.