DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Rosyjscy komuniści proponują ustawę uderzającą w „tęczową” propagandę

Rosyjscy komuniści proponują ustawę uderzającą w „tęczową” propagandę
Fot.Gili Yaari/NurPhoto/ZUMAPRESS.com

W przyszłym tygodniu rosyjski parlament po raz pierwszy zajmie się rozpatrzeniem projektu tzw. ustawy „o propagandzie homoseksualizmu”.  Przedstawiciele rosyjskich „tęczowych” nazywają go „najważniejszym aktem prawnym, który mocno uderzy w środowiska LGBT po przyjęciu ustawy z 2013 o propagowaniu homoseksualizmu”.

 

Pomysł ustawy ostro uderzającej w środowiska LGBT zrodził się w październiku 2015 r. Jest autorstwa dwóch posłów Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej. Rosyjscy dziennikarze nie znają – przynajmniej na razie – zbyt wielu szczegółów dotyczących nowej ustawy. Wiadomo natomiast, że przewiduje ona surowe kary (nie tylko finansowe) za publiczne przyznanie się do tzw. nietradycyjnych orientacji seksualnych.

 

– Gdy w październiku dotarło do nas, że parlament w nowym roku ma zająć się tą ustawą byłam przekonana, że będzie to jeden z setek bezsensownych, wręcz śmiesznych projektów, które szybciej niż myślimy trafi do kosza. Ale stało się inaczej i mamy do czynienie z pierwszym jego czytaniem – mówi Polina Andrianowa z homoseksualnej organizacji „Coming-out” z Sankt Petersburga.

 

Natomiast deputowany Iwan Nikitczuk „prosto z mostu” oświadczył, że ustawa ta „raz na zawsze uniemożliwi chorym i nienormalnym ludziom mieć jakikolwiek wpływ na innych – tak jak dzieje się na Zachodzie”.

 

Rosyjscy przedstawiciele LGBT obawiają się praktycznych efektów ustawy dla homo-środowiska w Rosji. Jako przykład przytaczają ustawę o „propagowaniu homoseksualizmu wśród nieletnich”, która służy – ich zdaniem - jako przykrywka do szerokiego spektrum działań skierowanych przeciwko „tęczowym”.

 

Źródło: www.buzzfeed.com

ChS 


DATA: 2016-01-24 08:31
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wolnościowiec, skoro marksistów-leninistów uważasz za sojusznika, to czemu nie hitlerowskich narodowych socjalistów? Oni też skutecznie walczyli z dewiantami. A w zasadzie, szatana też powinieneś uznać za sojusznika, bo wiesz jakie cierpienia on szykuje dla dewiantów po śmierci? :)
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Bo marksiści-leniniści są naszym sojusznikiem w walce z demoralizacją i tą całą zgnilizną. Pisałem o tym w temacie min. Macierewicza, który chce u nas Amerykanów, gdzie przywołałem przykład baz Sojuszu Sowieckich Socjalistycznych Republik w Polsce, które wprawdzie utrzymywały tamten antykapitalistyczny system, lecz broniły Polaków przed agresją ekonomiczną USA i tego całego "wolnego świata", który to i tak nas zniszczył po 1989 r. i skolonizował bardziej od SSSR.
ponad 4 lata temu / Wolnościowiec
 
To PUTIN zakazał parad gejowskich w Moskwie. Teraz następne decyzje. W latach 60. uznano, że homoseksualizm należy na ich wniosek zalegalizować...byliśmy w ogromnym błędzie, zażądali adopcji dzieci, nauki w szkołach, domach dziecka.....W efekcie wyrósł nam u boku potwór-pewny siebie, głośny, silny,groźny i mściwy do każdego, kto sprzeciwi się jego żądaniom. Paul Johnson"W poszukiwaniu BOGA" str 39. Te stany są efektem przekroczeniem prawa.
ponad 4 lata temu / Michał
 
Chyba pierwszy raz w życiu popieram pomysły komunistów... Ale trzeba im przyznać że mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli. Brawo :) oby im się udało wprowadzić tą ustawę.
ponad 4 lata temu / Aaaa
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.