DZIŚ JEST:   19   CZERWCA   2018 r.

Św. Gerwazego i Protazego
Św. Romualda, opata
 
 
 
 

Rosja zbiera haki na Donalda Trumpa? Burzliwa konferencja prezydenta elekta

Rosja zbiera haki na Donalda Trumpa? Burzliwa konferencja prezydenta elekta
Donalt Trump. Fot. Reuters / Lucas Jackson / Forum

Donald Trump podczas konferencji, która odbyła się w Trump Tower w Nowym Jorku odniósł się do informacji o zbieraniu przez Rosję kompromitujących go materiałów. Zdaniem prezydenta-elekta doniesienia nigdy nie powinny zostać opublikowane, ponieważ „te bzdury stworzyli chorzy ludzie”. 

 

Konferencja prezydenta elekta Donald Trumpa, która odbyła się w Trump Tower w Nowym Jorku miała burzliwy przebieg. Dziennikarze CNN chcieli dopytać Trumpa o doniesienia medialne mówiące o zbieraniu przez Rosję kompromitujących go materiałów. Polityk oskarżył amerykańska stację o rozpowszechnianie kłamstw i odmówił odpowiedzi, określając CNN mianem „oszukańczych wiadomości”.

 

Prezydent elekt wdał się w ostrą wymianę zdań z reporterem tej stacji Jimem Acosta, który próbował dopytywać Trumpa o rosyjskie haki. „Nie ty, nie ty. Twoja organizacja jest okropna, nie zamierzam pozwolić ci zadać pytania” – odparł Trump.

 

W telewizji CNN Acosta powiedział później, że rzecznik Trumpa, Sean Spicer, zagroził, że każe go wyrzucić z sali, jeśli będzie nadal próbował zadać pytanie.


- To jest absolutnie skandaliczne - ocenił Donald Trump. Prezydent elekt podziękował również tym mediom, które nie powielały tych informacji.

 

Podczas konferencji poruszono również sprawę rzekomej ingerencji Rosji w wybory prezydenckie w USA. Ostatnio amerykańskie służby opublikowały raporty, z których wynikało, że Kreml mógł dopuścić się działań, które rzyczyniłyby się do zwiększenia szans Trumpa. Zdaniem prezydenta elekta jest prawdopodobne, iż to Rosja stoi za atakami cybernetycznymi. Jednak, jak zapewnił, jego celem jest budowanie jak najlepszych relacji z Moskwą.

 

 

Źródło: wprost.pl

luk

DATA: 2017-01-12 09:11
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.