DZIŚ JEST:   13   LIPCA   2020 r.

III Objawienie w Fatimie
Św. Andrzeja Świerada, pustelnika
Św. Benedykta, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@nn trzeba się niepokoić o sprawy związane z ropą, ponieważ ropa ma wpływ na wszystko : Do tego niezależność każdego państwa, zarówno gospodarczo jak i politycznie jest ważne na skalę międzynarodową, zwłaszcza jeżeli chodzi o naszego sąsiada.
5 miesięcy temu / TaktycznyStachu
 
@[email protected]: Wyraźnie widać twój brak rozwoju od czasów "gdy byłeś bardzo młody i naiwny". System, Układ okrągłego stołu przerabia mentalność i jak widać moralność. Mam złą wiadomość. Twoje samozadowolenie jest bardzo zagrożone wojną. @nn: Białoruś ma prawo istnieć jako suwerenne państwo. Nie jest w interesie Polski powiększanie o setki kilometrów granicy z Rosją. Dlatego Polska powinna pomóc Łukaszence.
5 miesięcy temu / serio
 
Na pana Mikke głosowałem kiedy byłem bardzo młody i naiwny. Po latach doświadczeń: firma, zagranica, języki, rodzina wiem, że On się nie nadaje do rządzenia. Czysta teoria i Utopia. Ogólnie jestem szczęśliwy w Polsce. Trudno znaleźć lepszy kraj dla Polaka.
5 miesięcy temu / [email protected]
 
Poco tak się niepokoić o sprawy Białorusi. To ich problem,który ocen tu wpisywanych rząd Białorusi załatwi z Rosją.
5 miesięcy temu / nn
 
Ust-Ługa to port w obwodzie leningradzkim Petersburg.
5 miesięcy temu / Jan Szczepkowsk
 
Rosja ma też inne drogi przesyłu ropy naftowej na Zachód Europy. Jest to południowa nitka rurociągu Przyjaźń przez Słowację i Czechy. Nie należy również zapominać o polskiej nitce ropociągu Przyjaźń. Jest na koniec droga morska przez Bałtyk. Białoruś musi dogadać się z Rosją, bo nie ma innych realnych możliwości na import ropy naftowej z innych kierunków. Przez 30 lat swojej niepodległości, nie pomyślała o alternatywnych źródłach zaopatrzenia w ropę naftową jak i gaz ziemny. Jednak Polska była o wiele bardziej przezorna i w roku 2022 będzie mogła zaprzestać importu z kierunku wschodniego - jeśli oczywiście tak będzie chciała. Umowy długoterminowe zawarte przez Polskę z Rosją, wygasają z końcem roku 2022. Niestety Białoruś nie ma dostępu do morza i jej sytuacja jest dużo gorsza. Rezerwy w dwóch rafineriach białoruskich są niewielkie. Sądzę, że ten fundusz ekologiczny ustanowiony przez Białoruś, jest w całości przeznaczony na zakup rosyjskiej ropy po nowych cenach.
5 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
@Second popiera i reklamuje Korwina-Mikke. Korwin latami ostrzegał przed przejęciem Białorusi przez Rosję, przed polityką prowadzoną latami przez PiS i finalizowaną obecnie. @Second, jeszcze będą z ciebie ludzie. Brawo.
5 miesięcy temu / bravo
 
A tu już dawno należało dogadać się z Łukaszenką, gdzieś odpuścić i przygotować sprawę do unii z Polska - Białoruś. A oni im Biełsatem judzą i pchają w ręce Putina. Tyle lat zmarnowanych. Teraz to chyba jest zbyt późno. Ale by Putin zagotował gdyby mu Polska wydarła Białoruś.
5 miesięcy temu / taki 1
 
Co na to pan Mikke?
5 miesięcy temu / Second
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.