Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2018 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

Rodzina katolicka. Tego boi się „Wyborcza"!


Redakcja z ulicy Czerskiej ubolewa: PiS chce rodzin żyjących zgodnie z Ewangelią. „Wyborcza" nie przepuści żadnej okazji, aby zaatakować katolików pragnących żyć zgodnie ze swoją wiarą!


DATA: 2017-12-05 21:40:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A gdzie rękawiczki? Gazetę koszerną należy przeglądać w rękawiczkach, żeby się nie ubrudzić.
7 miesięcy temu / stoLica
 
Czy tam w redakcji jest jeden tylko człowiek, od którego wszyscy pozostali uczą się jak się mówi, jak się gestykuluje, jak się akcentuje? Ta mowa jest tak przejaskrawiona, że aż w oczy kłuje. Może warto by popracować nad własnym stylem, a nie ślepo małpować jeden drugiego? Bo ani to atrakcyjne, ani profesjonalne. Przywodzi mi to na myśl nagłówki z Faktu - tak też jest przerost formy nad treścią.
7 miesięcy temu / Czytelnik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.