Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Rocznica Odezwy Polskich Katolików. Mieliśmy rację! Ja katolik/Prawy Prosty [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Dokładnie rok temu, 10 sierpnia 2019 roku pod krakowską kurią odbyła się akcja modlitewna w obronie abp. Marka Jędraszewskiego atakowanego przez środowiska lewackie. To właśnie tego dnia po raz pierwszy została odczytana i przyjęta przez aklamację ODEZWA POLSKICH KATOLIKÓW. Minął rok i czas pokazał, że MIELIŚMY RACJĘ. A deklaracja niepodległości od obcych ideologii jest potrzebna! Zapraszamy na rocznicowe wydanie programów Ja katolik & Prawy Prosty spod krakowskiej kurii.

Czytaj także:
DATA: 2020-08-12 07:44:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Redaktor Kratiuk znakomicie zauważył, że rok 2109 profanacje prawie nie były karane - w 2020 roku - już tak. Red. Karpiel zaznacza, że "najwięcej do powiedzenia mają katolicy, nie chodzący do kościoła". Zapytam się więc - jakie powinny być lata 2021 i 2022? A może warto owych "zimnych katolików" zmusić do powrotu do praktyk religijnych? Nie może być tak by w niektórych diecezjach prawie 80% Polaków nie chodziło do kościoła! Rodacy muszą wrócić do praktyk religijnych - czy im się to podoba czy nie!
1 miesiąc temu / Izydor_Oracz
 
To jasne, że należy modlić się za grzeszników, chodzi mi o pewne zasady, dla przykładu pojawiły się zdjęcia papieża z tęczowym krzyżem i powiem od razu - różni się on od tęczy lgbt choćby kolejnością i jednym z kolorów, ale jest inna rzecz, krzyż jest symbolem męki i śmierci Zbawiciela - czy zatem taki symbol powinien być przedstawiany w taki sposób ?
1 miesiąc temu / tak tylko
 
@do tak tylko:znów się z Tobą zgadzam, abp Depo mówi, krótkie przesłanie przed błogosławieństwem na Apelu, są to perły tak cenne, że czekam z niecierpliwością : Abp Depo to wielki Pasterz Boży. Jeśli nazwał braćmi wspomniane środowiska, to mamy się modlić za nich jak za braci, zagubione w złu. Pozdrawiam, Szczęść Boże!
1 miesiąc temu / Malgo
 
@tak tylko Dokonując profanacji występują przeciw Bożym Przykazaniom. Ale musimy się za nich modlić, żeby się nawrócili nie trafili do piekła.
1 miesiąc temu / Obserwator
 
przypomina mi się powiedzenia "Świetnie rozwiązuje problemy które sam spowodował"
1 miesiąc temu / ech
 
a propos ostatniej profanacji figury Chrystusa w Warszawie, Abp. Depo, który głosi te cenne krótkie kazania przed błogosławieństwem w trakcie Apelu Jasnogórskiego powiedział ostatnio, że to nasi bracia i siostry dokonali tej profanacji. Akurat z tym trudno się zgodzić, zwłaszcza w kontekście słów Jezusa Chrystusa, który wyraźnie powiedział:" Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką" /Mk 3, 35/. A zatem czy środowisko lgbt możemy nazywać naszymi bliźnimi ?
1 miesiąc temu / tak tylko
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 155 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.