DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


AVE MARIA! Zawsze powtarzam, to są straszne znaki czasów, w których żyjemy. Musimy bronić prawd wiary, bo na pewno na nie przyjdzie jeszcze większy atak. Modlitwa i pokuta, pokuta i jeszcze raz pokuta, to jedyne wyjście z tej sytuacji. Trzeba poświęcać się Niepokalanemu Sercu Maryi.
3 miesiące temu / ewcia
 
Św.Franciszek został przez Sułtana poddany podstępnej próbie.Aby podejść do Sułtana były trzy dywany a na każdym z nich położono Krzyż.Św.Franciszek przeszedł po jednym z krzyży i oddał pokłon władcy.Ten się roześmiał,to jaką ty masz wiarę kiedy krzyż podeptałeś?Św.Franciszek odparł:widzisz nierozumny władco,ja podeptałem krzyż tego łotra,który się nie nawrócił.A jeżeli chcesz sprawdzić moją wiarę rozpal wielki ogień i ja wejdę weń wraz z twoimi kapłanami, jeżeli się znajdą chętni by się takiej próbie poddać.Nie znalazł się ani jeden. Sułtan z podziwu dla odwagi Św.Franciszka,dał mu straż by spokojnie odszedł do granic jego państwa wielką chwałę Jezusowi oddając przed samym Sułtanem.Jak się to ma do tych wynurzeń F1?! każdy może sam porównać, co p.o. papieża ma nam do powiedzenie . . .
3 miesiące temu / AndrzejBR
 
Jesteśmy braćmi i siostrami w wierze. A czy nasz wiara jest tą samą,która wyznają, np.hiduisci, czy żydzi, czy mahometanie? Oto jest pytanie.
3 miesiące temu / Maria
 
Ten wpis odnosi się do komuni na rękę.
3 miesiące temu / pr
 
- żeby być bratem lub siostrą trzeba mieć koniecznie TĘ SAMĄ MATKĘ! To MATKA rodzi dziecifizycznie i DUCHOWO, które dzięki temu są siostrami i braćmi! Czy katolicy, protestanci, islamiści, hinduiści zrodzili się z tej samej Matki?! FIZYCZNIE jesteśmy dziećmi tej samej matki Ewy .Ale ta matka Ewa pogrzebała nas śmiertelnie! MUSIELIŚMY Z-MARTWYCH-WSTAĆ dzięki macierzyństwu Maryi i ofierze Jej Syna. Więc jeśli ktoś nie uznaje tej prawdy, to NIE MOZE BYĆ DLA MNIE BRATEM LUB SIOSTRĄ! Może być dla mnie tylko szanownym bliźnim!
3 miesiące temu / córka Maryi
 
Mój poniższy wpis odnosi się do komuni na rękę. A co do encykliki to wszystkich można już teraz nazywać braćmi co moim zdaniem nie jest właściwe poniewaz względem niewierzących powinno to być raczej przymuszenie do braterstwa a nie fakt. Stąd przyzwalanie na religijną politykę Chin to przyzwolenie także na polityczną ekspansję w świecie bo jak chińscy katolicy będą podporządkowani państwu to poprzez kościół będą budować potęgę państwa. Z tego względu władzom nie zależy jedynie na likwidacji kościoła. Może gdy osiągną cele.
3 miesiące temu / pr
 
Nie jest to rzecz błaha. W tym wszystkim właśnie widać to że zamiast podchodzić do tego z ostrożnością modernisci traktują to bardzo poważnie i z wielkim entuzjazmem. Problem jednak nie jest związany jedynie z pandemia ale jest wcześniejszy. Moderna uważa że ich wiara jest lepsza od dotychczasowej. A przeważnie są to miłe złego początki. Żeby udowodnić swoje racje wystawiają na próby to co nie jest od nich tak długo aż,,udowodnia''że racja jest po ich stronie narzucajac reżim. Bo często przekracza się normy. Jak nie ma powodu to trzeba je sztucznie stworzyć. Na lewo właśnie nie obowiązują żadne granice. Nawet elementarne.
3 miesiące temu / pr
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.