Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   06   SIERPNIA   2020 r.

Przemienienie Pańskie
Św. Hormizdasa, papieża
Bł. Oktawiana, biskupa
 
 
 
 

Roberto de Mattei: Niektórych biskupów oskarżam o politeizm [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Roberto de Mattei podczas konferencji zatytułowanej: „Nasz Kościół. Zreformowany czy deformowany?”. Rzym 4 października 2019 r. POLSKIE NAPISY PO WŁĄCZENIU.


DATA: 2019-11-05 14:04:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Oskarżenie obejmuje NIE TYLKO TYCH biskupów co czynią zło ale także tych co ASYSTUJĄ TEMU BEZ GŁOSU SPRZECIWU.
9 miesięcy temu / iskierka
 
za pozwoleniem, że się wtrącę - jak to do jakiego? - na pustynię. Bo jak mawiał św. Hieronim - Kościół jest tam, gdzie jest prawdziwa wiara.
9 miesięcy temu / @kwiatek77
 
@kwiatek77, Bractwo św. Piusa X? Grupy skupione wokół kapłanów tradycji łacińskiej? Tak czy inaczej to będą takie wysepki w morzu marazmu i milczącej zgody na nową reformację. Spełnia się to, co mówił Benedykt XVI o przyszłości Kościoła.
9 miesięcy temu / Wernyhora
 
@Ewa, aby ludzie nie stracili wiary i mogli się organizować w miejscach wsparcia dla konserwatystów...bo przerażenie sytuacją w Kościele plus pokusy diabelskie plus brak pomocy od księży milczących lub nieznających faktów = to przepis na puste kościoły w Polsce...a ludzi i tak już jest w kościołach mało...Katolicy świeccy, macie jakieś rozwiązania na czas tego kryzysu? poza różańcem...wielu katolików na takie newsy zapyta = dokąd pójdziemy? jeśli księża z naszej parafii pójdą za wskazówkami Franciszka...wiecie już dokąd pójdziecie po spowiedź? po Komunię Świętą? po inne sakramenty? to najważniejsze pytanie, na które musimy znaleźć odpowiedź = im wcześniej, tym lepiej...do jakiego miejsca skierujemy ludzi potrzebujących nawrócenia? szukających katolickiej wiary...szukających katolickiej Mszy Świętej i sakramentów?
9 miesięcy temu / kwiatek77
 
@Ewa, trudno w to wszystko uwierzyć...myślę, że wielu katolików będzie miało takie wrażenie, że to jest wprost niewiarygodne...pewnie większość dojrzałych wiekiem katolików będzie chciało oszczędzić takich informacji swoim starszym rodzicom i dzieciom...cały ciężar leży więc na barkach obecnie dorosłych katolików...jak się zorganizujemy? w jaki sposób będziemy mieli dostęp do sakramentów sprawowanych przez Księży będących w Oblubienicy? trzeba by nad tym na serio pomyśleć, bo to niestety nie jest film science fiction...media mają pewnie dylemat czy wszystko wylać za jednym razem czy dozować informacje...ja jestem za wyjawieniem jak najwięcej prawdy na raz = taki szok może kogoś obudzi...gorzej jeśli ludzie przyzwyczają się/oswoją z tym, co będzie dozowane powoli przez następne dni, miesiące = wtedy wyjście z letargu/snu sumienia może wcale nie nastąpić...jesteśmy na takim etapie, że przydałoby się podawać konkretne rozwiązania, a nie tylko informacje...
9 miesięcy temu / kwiatek77
 
@kwiatek77 - czyżbyśmy mieli do czynienia z Fałszywym Prorokiem na Stolicy Piotrowej? Jak można tak przeinaczać Słowa Pisma Św.?
9 miesięcy temu / Ewa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.