DZIŚ JEST:   27   WRZEŚNIA   2020 r.

XXVI Niedziela zwykła
Św. Wincentego a Paulo
Św. Elzeara de Sobran
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dla - masz całkowitą rację. Tak właśnie będzie.
ponad 4 lata temu / rigo
 
I zdobędą Rzym już niedługo, bo przepowiedziane jest to w Apokalipsie Św. Jana i wielu przepowiedniach Świętych Kościoła. Jednak nie dziwi mnie to, bo Rzym-Watykan zamiast bronić wiary poszedł na układ ze światem, za co poniesie karę Bożą.
ponad 4 lata temu / Erupi
 
Otwarcie islamskiej puszki Pandory jest rozmyślnym dziełem zemsty na Europie i krzyżowcach za holokaust,co wielokrotnie już podkreślali uczeni w Talmudzie. Udanej,na co wskazuje rozsypka w zarządzie polskiego KK. Pan mówił m.in. o jednym pasterzu...
ponad 4 lata temu / Karolina
 
Zwyciezy Bob, bo tak mowi Biblia, ostatecznie zwyciezy Jezus Chrystus,...na tej skale zbudujesz Moj Kosciol i bramy piekielne GO nie przemoga, ale co po drodze sie wydarzy to strach sie bac
ponad 4 lata temu / nikt
 
Modlitwa dziękczynna Panie Jezu, dziękuję Ci, że nasz naród osłonisz, uratujesz, podźwigniesz, dziękuję Ci za Twoją miłość do naszej polskiej wspólnoty. Dziękuję i Tobie, Matko Boża, Królowo Polski, że otaczasz nas płaszczem swojej opieki, orędujesz za nami, wspierasz i prowadzisz do Twojego Syna, , Jezusa Chrystusa. Proszę Cię o Matko, umacniaj nas łaską swoją, abyśmy z wiarą i miłością głosili chwałę, miłość i miłosierdzie Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa wśród narodów świata. Amen
ponad 4 lata temu / winsent
 
To nie jest wojna religijna, bo niby kto broni religii po stronie Europy? To nawet nie jest wojna cywilizacji, bo po stronie Europy nie ma żadnej cywilizacji. Jest tylko system kryptokomunistyczny. To jest po prostu dopust Boży. Na szczęście islam nie będzie królował na ziemi, gdyż są to ostatnie chwile przed końcem czasów i początkiem nowej 1000 letniej ery.
ponad 4 lata temu / nederlanden
 
Do Luki. Zgadzam się. Jedyny spostrzegawczy i świadomy spośród komentujących.
ponad 4 lata temu / uważny
 
Jedyną stolicą chrześcijaństwa stała się Polska, jest to ostatni bastion Katolicki
ponad 4 lata temu / templariusz
 
Dziwi mnie, że na temat rozkładu kultury chrześcijańskiej nic nie ma o działalności Żydów i wpływowi cywilizacji żydowskiej.
ponad 4 lata temu / Luki
 
przykro to powiedzieć ale dla europy nie ma już ratunku. islamistów nie da zatrzymać a będzie ich tylko coraz więcej. a co z Polską? mielibyśmy szansę gdyby nie nasz dług rosnący 6000zł/sekundę. przez ten dług nie jestesmy suwerenni i zawsze będzie elementem ogromnego szantażu. no i oczywiście ue które nas pęta...
ponad 4 lata temu / Pppp
 
Masoneria realnie wspiera islamską inwazję na Europę w imię wspólnego celu jakim jest zniszczenie Kościoła Chrystusowego. Ale nie uda go się wygrać. Tą bitwa już jest przesądzona, musimy się tylko dużo modlić, żeby przyspieszyć zwycięstwo Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi zanim nas też wysadzą w powietrze... Niech naszą bronią będzie różaniec.
ponad 4 lata temu / Aaaa
 
Nienawiść do siebie jest moim zdaniem jednym kluczowych z dowodów na osobowe działanie Szatana we współczesnym świecie zwłaszcza w Europie zachodniej. Któż bowiem bardziej nienawidzi siebie i swojego istnienia niż on. A ten kto nienawidzi swojego istnienia staje się samobójcą. I jesteśmy właśnie świadkiem takiego samobójstwa Europy
ponad 5 lat temu / Iw
 
Jeszcze brakuje tylko żeby Franciszek urządził im dzień islamu jako święto nakazane. To co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Totalny upadek wiary i ohyda spustoszenia! Dialog z szatanem... po prostu ręce opadają
ponad 5 lat temu / Jacek
 
Dla mnie największymi wrogami Europy są katoliccy moderniści.Alternatywa między modernistyczno- masońską Europą a islamem wypada na korzyść islamu.
ponad 5 lat temu / cynik
 
Roberto de Mattei jest wysoka klasa. Tym niemniej trzeba zauwazyc, ze tu islamscy fundamentalisci zaatakowali bezboznych lewicowych fundamentalistow. To sa ich porachunki, ktore mozemy podsumowac: "Kto sieje wiatr, ten zbiera burze". De Mattei pisze, ze celem ostatecznym islamistow jest Rzym, ale czy nie pisze pod presja strachu? Bo, w koncu, pisze postawiony pod sciana cywilizacji liberalnej? Czy chrzescijanie maja umierac za antychrzescijanskich, antymuzulmanskich karykaturzystow? I tylko dlatego, ze chowajac sie w kulturze chrzescijanskiej wydaje im sie, ze wszyscy musza byc poblazliwi wobec ich uragan i drwin z religii. Czy zachodnia Europa nie stanie sie wielkim Kosowem splywajacym krwia i z plonacymi kosciolami? Czy nie lepiej, poki czas, zerwac z liberalizmem i powiedziec wyraznie: "To terytorium, ten kraj, to panstwo jest chrzescijanskie i takie zostanie"? Kto nam tego zabroni, ten wezmie na siebie odpowiedzialnosc za krwawy terror islamu. Temat do dyskusji
ponad 5 lat temu / Moimzdaniem1
 
Zachod moze zawsze wygrac, to lewactwo na zachodzie nie ma nic do zaoferowania, nie maja wyjscia awaryjnego, rozwiazania do tej sytuacji. Lewactwo same siebie nienawidzi, bo nie wie co robic.
ponad 5 lat temu / adam
 
To prawda, ale to nie Islam jest naszym największym wrogiem. Wrogiem są poganie i heretycy "Europejczycy". Ale który chrześcijanin chce walczyć? Zresztą, bardzo niewielu ich zostało.
ponad 5 lat temu / Robert
 
Dyktatury Kadafiego i Saddama trzymały porządek i chrześcijanie mieli w nich swoje miejsce. Nadeszli Amerykanie i wszystko rozwalili. James Foley powiedział szczerą prawdę i wskazał prawdziwego winowajcę w skali globu ziemskiego. Państwo Islamskie dostało fundusze od CIA. NWO będzie wprowadzane poprzez etap krwawych wojen religijnych, które" - wykrwawią chrześcijan i muzułman, - osłabią zachodnią cywilizację, kładąc podwaliny pod NWO, - na koniec wszyscy będą przerażeni i umęczeni i zgodzą się, że religie są złym pomysłem i to położy grunt pod jedną światową religię "pokoju" Albo nie będzie wojen ale wszyscy dla świętego spokoju zgodzą się, że religie są złym pomysłem, który przynosi wojny i zgodzą się na światową religię "pokoju i tolerancji"
ponad 5 lat temu / dla
 
Jakże idealnie do całej sytuacji, przejawiającej się kompletną głupotą zachodnich demokracji pasuje cytat z Goebbelsa: "Wchodzimy do Reichstagu aby w arsenale demokracji zaopatrzyć nas ich własną bronią. Zostańmy członkami Reichstagu aby wspomagani przez weimarskie usposobienia storpedować je. To jej problem jeśli demokracja jest tak głupia, by dać nam darmowy bilet i diety na tą niedźwiedzia przysługę. Wszystkie środki prawne przysłużą się w celu zrewolucjonizowania statusu quo. Jeżeli uda nam się w tych wyborach, przeniknięcia sześćdziesięciu do siedemdziesięciu organizatorów, agitatorów naszej partii do różnych parlamentów, to w przyszłości samo państwo będzie wyposażać jak i wynagradzać nasz aparat walki. Przyjdziemy jak wróg! Wtargniemy jak wilk do stada owiec, tak oto przyjdziemy.?
ponad 5 lat temu / Man with No Name
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.