DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To czego obecnie doświadczamy jest zaledwie jedną lekcją posłuszeństwa wobec Boga. Pan Bóg ciągle nam daje szanse, tylko czy nas ludzi stać jest jeszcze na to żeby zawrócić z drogi do przepaści.Jeśli tego nie zrozumiemy żadne zabiegi mocarstwowe i bankierskie nas nie uratują. Przestańmy zabijać, łamać wszelkie normy moralne, to już ostatnie ostrzeżenie przed zagładą ludzkości. Jeśli nie zawrócimy z tej drogi do przepaści, nie padniemy na kolana, Pan Bóg stworzy nową Ziemię i nowego człowieka, który będzie żył z Nim w zgodzie.
5 miesięcy temu / jack
 
Skąd wiemy, że to epidemia a nie "epidemia", przecież tzw. media mogą nakręcić wszystko, na rozkaz z góry. Komuś potzrebny jest zamęt i zastraszanie ludzi...ciekawe komu, może tym co to pieniądz z powietrza tworzą....a my jak te baranki....Watpię żebyśmy kiedyś poznali prawdę jak było ...
5 miesięcy temu / kto za tym stoi
 
Człowiek został obdarzony Przez Boga wolną wolą. Obecna sytuacja jest wynikiem złego korzystania z tego daru i nie mieszajmy Pana Boga w to, co się dzieje. Bóg jest miłością i nie ma w sobie złości i chęci karcenia.
5 miesięcy temu / Stan
 
a jaro bardzo chce do smolenska, tylko nie jest pewien czy mu car pozwoli. to jest tragedia
6 miesięcy temu / popo
 
trochę o siebie trzeba zadbać i nie panikować. Gorsze czasy w historii były prawie cały czas. Cóż życie duża cześć populacji rozpieszczało przez ostanie dziesięciolecia więc może trochę spadnie stanart życia i tyle. Przecież narazie to nie wojna jest nawet żeby została zniszczona instruktora itd. Umrzeć nagle zawsze można było i przed tym nas przestrzegał nasz Pan w swoich nauczaniach. Ci którzy mu ufają, niczego się nie boja poza utratą zbawienia. Tylko czy my tacy jesteśmy ?? i jaki to jest procent katolików polskich ??
6 miesięcy temu / maciek
 
Ale kogo tu jeszcze ostrzegać?! Kiedy dookoła osoby, które Słowacki tak krótko i dosadnie opisał: Małą jest wadą strój modny, nowy, Lecz, gdyby ujrzał cud Mojżeszowy, Myślałby o ten modniś zaklęty, Że, gdyby ukląkł, portki-by mu pękły. Właśnie to ''zaklęcie'' w modzie uczyniło człowieka współczesnego czymś w rodzaju bezwolnego elektrona, przyciąganego to jedną to drugą MODĄ na bycie czymś ''innym'' - czyli KIM?!!!
6 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Tekst piękny, może być dla niektórych przerażający, ale czy Bóg nie był już wystarczająco długo cierpliwy? To, co w ostatnich latach działo się w parlamentach, szpitalach, na ulicach, w teatrach i internecie, całe to plugastwo, obrażanie Boga i najświętszej panienki, ataki na życie ludzkie i Kościół, a też sytuacja w samym Kościele musiało zostać zatrzymane lub przynajmniej spowolnione, bo razem z tym całym szambem runęlibyśmy w otchłań piekielną. Żal ludzi, którzy umierają, tracą zdrowie, biednieją, ale kto wie, może ci, co zostaną naprawdę będą zazdrościć umierającym dzisiaj? Nawracajmy się i wierzmy w Ewangelię. Ufajmy, że Bóg wie, co robi i jakie to pociągnie skutki, my widzimy tylko maleńki wycinek rzeczywistości.
6 miesięcy temu / L
 
@spostrzegawczy Ale to koronowirus rozkłada gospodarkę na skalę globalną a nie inne choroby.
6 miesięcy temu / asr
 
Pomóż swemu lekarzowi, lecz się sam w swoim domu + aspiryna/polopryna s, mleko, miód, czosnek, cebula, neoazarina/na kaszel, rosół, czekolada, bawarka, kakao... własne łóżko!
6 miesięcy temu / Paweł K.
 
Profesor zapomniał o istotnych faktach. Czy nie znacznie większymi pandemiami są m.in. śmierć tylko w tym roku prawie 3 milionów osób na świecie - powód choroby zakaźne czy też ponad 9 milionów ofiar dzieci poczętych a nienarodzonych w wyniku aborcji w tym samym okresie ?!Dane zaczerpnięte ze strony worldometers.
6 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Ojcze, to dopiero początek! Wiary...
6 miesięcy temu / Paweł K.
 
Nie ma żadnej pandemii. JK można ulegać ten iabolicznemu oszustwu. Ze zdumieniem otwieram oczy czytając tekst Pana profesora.
6 miesięcy temu / pio
 
Żeby tylko ludzie chcieli to zrozumieć.
6 miesięcy temu / Gość
 
Z tymi flagami robilo tal samo imperium osmanskie na balkanach.
6 miesięcy temu / Ddm
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.