Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   SIERPNIA   2018 r.

XX Niedziela zwykła
Św. Jana Eudesa
Św. Sykstusa III, papieża
 
 
 
 

ZOBACZ VIDEO

Roberto de Mattei: antypopulacyjne idee przeniknęły do wewnątrz Kościoła


W przyszłym roku mija pół wieku od publikacji encykliki „Humanae Vitae” Pawła VI. Jednak już dziś w Kościele trwa debata pomiędzy tymi, co chcą ją interpretować na nowo, w nawiązaniu do Amoris Leatitia - mówi prof. Roberto de Mattei. 

 

Napisy w języku polskim dostępne po włączeniu opcji w serwisie YT.


DATA: 2017-11-18 13:42:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Znam wiele, wierzacych kobiet w okolicach 30stki, które bardzo chciałyby wyjść za mąż i mieć dzieci, niestety ludzie są teraz mocno poranieni i trudno załóżyć rodzinę, więc to nie chodzi tylko o wiarę. Poza tym czekają nieraz latami, aż ich przyszły mąż (również wierzący) dojrzeje w końcu do małżeństwa. Mężczyźni weźcie sprawy w swoje ręce! Dlatego tak ważne jest dobre wychowanie dzieci w atmosferze miłości, wtedy szybciej będą potrafiły kogoś pokochać i nie bać się miłości.
8 miesięcy temu / do kribac
 
Zawsze, istniała odpowiedź: to nie są czasy na rodzenie dzieci. Pytam: a kiedy były takie czasy? Prof R. de Mattei odpowiada: "papież Franciszek nie jest rozwiązaniem kryzysu, on jest jego częścią". Właśnie! Więc gdzie szukać nadziei?
9 miesięcy temu / Ireneusz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 75 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.