Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   01   CZERWCA   2020 r.

NMP Matki Kościoła
Św. Justyna, męczennika
Św. Pauli
 
 
 
 

Roberto de Mattei: Posłuszeństwo i opór w historii i doktrynie Kościoła


Odtwórz w YouTube
 

Wykład prof. Roberto de Mattei wygłoszony w Rzymie 18 maja 2018 podczas Forum Życia. [POLSKIE NAPISY PO WŁĄCZENIU].


DATA: 2019-08-22 14:15:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Warto rozeznawać i rozróżniać fałszywe posłuszeństwo od prawdziwego ,fałszywą pokorę od prawdziwej. Tego uczyli Prawdziwi Pasterze, którzy na co dzień żyli skromnie Słowem Pana Boga i Modlitwą. Dzisiaj otwieramy oczy i widzimy >NOWOCZENYCH< pasterzy żyjących po światowemu nie wyłączając grzechu mówiących to co świat chce usłyszeć. A to jest FAŁSZYWA KATECHEZA. W naszej polskiej pogmatwanej rzeczywistości można zauważyć - co powinno być nam nauką, że są szczególne >grupy zawodowe / społeczne noszące znamiona >kastdana< staje sie dla nich szczególnym przywilejem który częstokroć deprawuje . Słyszeliśmy o >kaście< sędziów i dziwiliśmy się, że są >nadludźmibudowniczymi
ponad 1 rok temu / iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.