Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Robert Winnicki OSTRO o lawendowej mafii w Kościele i kolonizacji Polski || Jaka jest prawda?


Odtwórz w YouTube
 

Coraz ostrzej podejmowane są próby ideologicznej kolonizacji Polski. O tym w programie "Jaka jest prawda?" mówi Robert Winnicki z Konfederacji.


DATA: 2021-01-12 13:26:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Polska niestety ale też się stacza w otchłań lewacko-poganską .Nie ma obecnie żadnej struktury która by pociągnęła Polaków do Boga,polskich tradycji,kultury,patriotyzmu ....
1 miesiąc temu / Polak
 
Chory świat, chore państwa, chore duchowieństwo i społeczeństwa potrzebują radykalnego lekarza i lekarstwa. Widzę przez to, co się dzieje, swoje słabości i błędy oraz nieliczne podejmowane próby zmian, niestety nieskuteczne. Boże bądź lekarzem tu i teraz. Liczę na Twoją pomoc.
1 miesiąc temu / tosiaP
 
No przecież ja już o tym mówię od dłuższego czasu że szykowana jest kolonizacja niemiecko-żydowska pod amerykańskim parasolem militarnym. I to nie tylko w sensie ideologicznym ale gospodarczym, własnościowym a może i prawnym. Cieszę się że są politycy którzy zaczynają to dostrzegać aczkolwiek nie wiem czy nie jest już za późno. Ofensywa na Polskę rozwija się: feminoterroryzm buszuje po ulicach miast i wkrótce być może zamieni się w nowy prąd ideologiczno-polityczny a mianowicie lempartynizm. Żydzi się powoli umacniają głównie wokół lotnisk, Amerykanów ma być w Polsce 20 tysięcy, a jeśli będą mieć drony to nawet o partyzantów nie ma co myśleć. Dzieje się i to nieciekawie...
1 miesiąc temu / Ślązak
 
Niemcy eksportują obłęd klimatyczny itp gdzie się da, szczególnievdo Polski. Sami twardo stoją na ziemi innych rozliczając ze stosowania Obłędu Ogólnego. Kto ich tego uczy ? ... Stanowisko w sprawie tzw. Spraw Zielonych Eko jest miarą trwania w prawdzie danego człowieka. Teraz może być wystarczającym kryterium posiadania Rozumu. Ale STRACH odebrał Rozum u prawie wszystkich mających WŁADZĘ. To jest Obłęd a nie wirus; już czuć go w wietrze z nad Atlantyku...
1 miesiąc temu / J23
 
@... Węgiel odchodzi w zapomnienie? A Niemcy nową elektrownię węglową stawiają, takie to zapomnienie. Acha, i Japonia też stawia.
1 miesiąc temu / Jakub
 
Kto by tu chciał kolonie zakładać? Węgiel jest drogi i odchodzi w zapomnienie, kraj ogólnie biedny, a ludzie i tak napływają pasjami z Ukrainy. Do tego milsi.
1 miesiąc temu / ...
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.