DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Robert Winnicki na Marszu Niepodległości: won gorszycielom, won lawendowej mafii z Kościoła!

Robert Winnicki na Marszu Niepodległości: won gorszycielom, won lawendowej mafii z Kościoła!
fot. YouTube / wRealu24

Dzisiaj obliczem buntu jest patriotyzm, tradycja i tożsamość, to nasza odpowiedź na cywilizację śmierci  mówił podczas przemówienia na Marszu Niepodległości Robert Winnicki. Zaapelował do rządu o porzucenie „obłędnej polityki postępującego lockdownu”, a w zamian skupienie się na osobach starszych i należących do grup ryzyka.

 

– Dzisiaj obliczem buntu jest patriotyzm, tradycja i tożsamość, to nasza odpowiedź na cywilizację śmierci. To jest oblicze buntu wobec współczesnego świata, przeciwko tej antykulturze, przeciwko temu zniszczeniu – podkreślił poseł Konfederacji. Robert Winnicki wskazał także na kierunek w polityce międzynarodowej, który powinna dzisiaj obrać Polska. – Tak chcemy współpracy gospodarczej, politycznej, wojskowej z Zachodem, ze Stanami Zjednoczonymi. Ale mówimy też jasno; nie chcemy iść ich błędną drogą – multikulturalizmu, drogą masowej migracji, drogą kulturowego zdziczenia i spustoszenia. Dzisiaj musimy powiedzieć jasno, nie dzielimy z Zachodem tego samego świata wartości – zaznaczył.

 

– Chcemy silnego, nowoczesnego państwa opartego o tradycyjne wartości. Takie państwo zbudujemy i wyślemy w niebyt nie tylko lewicę, ale i tą prawicę – czy też pseudoprawicę, która u władzy kompromituje wszystko co tradycyjne, polskie i konserwatywne – podkreślił prezes Ruchu Narodowego.

 

– Chcemy skuteczności w systemie ochrony zdrowia i chcemy, żeby rząd pozwolił Polakom prowadzić możliwie normalne życie – mówił, wskazując konieczność odejścia od zgubnego lockdownu, a zamiast tego przekierowaniu wysiłków w ochronę osób starszych i należących do grup ryzyka.

 

Poseł poruszył też rolę Kościoła w życiu publicznym. – Chciałem zaapelować o suwerenność myślenia i odwagę dla wszystkich ludzi Kościoła. Wielu z nas w ostatnich tygodniach stanęło pod kościołami, by bronić przed profanacją. Stali tam wierzący, stali niewierzący, bo bronili symboli tradycji i tożsamości. Ja chciałem jasno powiedzieć, że nie będziemy bronić pałaców i plebanii tych, którzy bronią pedofilów, nie będziemy bronić gorszycieli  powiedział.

 

Jak mówił, „Kościół w Polsce musi się oczyścić w ogniu prawdy i sprawiedliwości”.  Jeśli Kościół sam tego nie zrobi, jeśli wy – księża, duchowni, biskupi nie zrobicie tego sami – bo jest wielu porządnych kapłanów – to nie lewica będzie was usuwać, to my was będziemy usuwać, to my oczyścimy Kościół podkreślił.  Won gorszycielom, won lawendowej mafii z Kościoła wołał.

 

Lider narodowców zaapelował także do młodzieży o „słuszny bunt”. – Dzisiaj lewica oferuje wam – jak twierdzi – wolność. Jaka to wolność? To wolność polegająca na tym, że macie tylko pić, ćpać, palić i uprawiać wolny seks. To  jest wolność jaką proponuje wam lewica – podkreślił. – Dzisiaj wzywam wszystkich młodych do prawdziwego buntu, do buntu w imię odpowiedzialności, do buntu w imię wartości (…) Zbuntujcie się przeciwko tym idiotom i idiotkom, influencerom z Instagrama mówił.

 

 

Źródło: YouTube / wRealu24

PR

 

 

Czytaj także:
DATA: 2020-11-12 08:42
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
16
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ma chłop rację
19 dni temu / Pola
 
Wszystko na temat.
19 dni temu / Dariusz
 
Jak przeglądnąć teczki w IPN nt księży i szczególnie hierarchii w PRL to nie jedna ciekawa zapewne rzecz wyjdzie, co do ich preferencji seksualnych i powiązań z SB. Trzeba oczyścić świątynię Pana z nieczystości Jeezebel. Nie ma innej drogi. Inaczej lewactwo zniszczy Kościół tak jak to zrobiło na upadłym, złajdaczonym zachodzie. Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest wasz Ojciec niebieski - Jezus Chrystus
19 dni temu / OT I CO
 
Przypadek kardynała Gulbinowicza pokazuje , że mafia lawendowa nie istnieje. Istnieje grupa zdemoralizowanych ludzi, nie tylko z powodu homoseksualizmu, których PRL-owskie , polskojezyczne służby wprowadziły do koscioła i zapewniły im stanowiska decyzyjne. Ci ludzie szantażem sa zmuszani do posłuszeństwa przez dzisiejsze, polskojęzyczne służby. To co nazywa się lawendową mafią nie jest autonomiczne i nie ogranicza się tylko do homoseksualistow. Ta nieformalna struktura jest sterowana z zewnatrz i to z zagranicy, ponieważ w Polsce nie istnieje ośrodek suwerennej władzy. Winnicki bierze udział w grze , ale nieswojej. Człowiek dobrze życzący kościołowi i Polsce nie może w żadnym wypadku znaleźć sie po jednej stronie z Lempart, Szustakiem i Gużyńskim
19 dni temu / Mirek
 
No proszę, a ja myślałem, że oczyszczenie kościoła z pseudo-duszpasterzy prowadzących powierzone dusze na zatracenie leży na sercu każdemu chrześcijaninowi, a już dobrym duszpasterzom zwłaszcza. A tu - po przeczytaniu komentarzy - okazuje się, że jednak nie. Sięgnę pamięcią w okolice roku 2002, kiedy to wybiła sprawa abp Paetza. I jeśli mnie pamięć nie myli, to ks. Isakowicz Zalewski współpracował wtedy z Radiem Maryja. Otwarcie i głośno mówił o przeprowadzeniu lustracji w kościele. I na tym zakończono jego dziennikarską współpracę. Nie okazał się również osobą spełniającą wymogi by zasiąść w komisji d/s nadużyć seksualnych, która podobno powstała i jak dotąd nie wykazała się żadnym działaniem. I tym akcentem chciałem pozdrowić wszystkich słuchaczy...
19 dni temu / Michał
 
Dobrze powiedziane.
19 dni temu / Wernyhora
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.