Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Robert Bąkiewicz ostro o atakach na kościoły! Co robi policja? | JAKA JEST PRAWDA?


Odtwórz w YouTube
 

Co działo się na Placu Trzech Krzyży pod kościołem św. Aleksandra? O szczegółach obrony kościoła przed atakiem tłumu lewicowców mówił w rozmowie z Pawłem Chmielewskim prezes Rot Marszu Niepodległości, Robert Bąkiewicz.


DATA: 2020-10-27 15:33:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Murem - widać niewiele z tego zrozumiałeś
1 miesiąc temu / tak tylko
 
@taktylko Kościół Katolicki jest Rzymski, a nie polski. Nie potrzeba tworzyć frontu zjednoczonych katolików. Katolików jednoczy Chrystus. @Ironia Nasz Pan wymaga aby władza państwowa była pomocą dla władzy duchownej, aby wzajemnie współpracowały dla zbawienia. Nie wolno tego nakazu biskupom ani władcom zignorować. Prezydent i Premier mają obowiązek bronić duchownych, świątyń oraz katolików. Tego się należy od nich domagać, zwłaszcza jest to obowiązek Pasterzy.
1 miesiąc temu / Murem
 
"policja nic nie robi" - nie robi, bo żeby skutecznie coś zrobić to musiałaby użyć metod jak policja we Francji z protestami "żółtych kamizelek". Ale francuskiej policji wolno, bo podlega lewackiemu francuskiemu rządowi a polskiej policji nie wolno. Zresztą nie trudno się domyślić co by się stało - na ulicach mielibyśmy już regularną wojnę i sytuacja wymknęłaby się spod kontroli.
1 miesiąc temu / kekon
 
słyszeliście kiedyś o badaniach "królestwo myszy"? to się spełna
1 miesiąc temu / slawo
 
@Focus- a kto ma bronić swojego Kościoła jak nie parafianie, bohaterze,recenzencie znad klawiatury??!!Społeczeństwo obywatelskie a nie stado jegolących lemingów!!
1 miesiąc temu / Ironia
 
Dziękujemy Panie Robercie, że odważnie stanął Pan wraz z innymi do obrony kościołów. Niech Bóg będzie z Wami.
1 miesiąc temu / Ewa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 121 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.