DZIŚ JEST:   17   LIPCA   2018 r.

Św. Aleksego Bożego
Św. Leona IV, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jest cienka granica między obroną kościoła, religii przed postępującą ateizacją czy nagonką medialną, a fanatyzmem i protekcjonalizmem tępiącym wolny wybór. Myślę, że tutaj autor przekroczył tę granicę. Pamiętajmy, że szacunek wobec innych poglądów powinien byc obecny również wśród katolików, nie żyjemy przecież w średniowieczu.
ponad 5 lat temu / lymbf
 
słowo klucz: "rewolucja" jakie to proste... są mechanizmy którymi nikt nie steruje i nikt ich nie ogarnia, zmian się nie powstrzyma, można tylko jak ma się skostniały mózg, załamywać ręce i lamentować jak to zły knuje, żeby nas wszystkich Pan Bóg wtrącił do piekła...
ponad 5 lat temu / mt
 
Palikot jest niewierny swym ideałom, mówi "Ten Kościół (Rzymsko-katolicki) nie jest dla mnie". I zamiast pracować w Wielkanoc i Boże Narodzenie, Trzech Króli, Boże Ciało to wyobraźcie sobie, że Palikot nie był w sejmie ale na urlopie. Zaś ten przykład to mała część hipokryzji jego ugrupowania.
ponad 5 lat temu / Starter
 
Ale święta sie sprzedają, i to jest motorem zmian. Zakupy, promocje, przeceny, prezenty, pożyczki. Tym można wszystko przykryć
ponad 5 lat temu / Lewy
 
+
ponad 5 lat temu / Asia
 
Ja uważam że to nie ateiści i muzułmanie są winni tego stanu rzeczy. Oni tylko robią z pasją to do czego są przekonani. Winni jesteśmy my - chrześcijanie. Po wniepowstąpieniu Pana Jezusa chrześcijaństwo (mimo przeszkód) rozwijało się z prędkością błyskawicy. Było tak bo ówcześni chrześcijanie wyznawali wiarę z pasją. A teraz (oczywiście nie wszyscy) popadają w jakiś marazm. Już nie mają tej pasji. Wstydzą się swojej wiary i nie potrafią jej bronić;. Teraz już nie musimy umierać za wiarę i mamy komfort, a mimo to nie bronimy jej. A korzystają na tym ateiści i muzułamanie. Tylko głupi by nie skorzystał. Może jak się obudzimy z tego letargu, to też i chrześcijaństwo będzie w lepszej kondycji.
ponad 5 lat temu / Piotr
 
Bardzo dobry artykuł.
ponad 5 lat temu / Soplica
 
Bardzo dobry artykul , te wszystkie pseudokoledy i pseudomikolaje niszcza Adwent ... A ludzie biegaja jak za przeproszeniem stado baranow , omotani przez reklamy , czesto z nieswiadomosci , niestety czesciej z glupoty ehh..
ponad 5 lat temu / Las Palabras
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.