Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   LUTY   2019 r.

Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
 

„Rewolucja totalnej wolności”. Już wkrótce premiera wyjątkowego filmu! [TRAILER]


„By pokonać wroga trzeba zdemoralizować jego dzieci”. Efekty realizowanego przez lata scenariusza widać dziś jak na dłoni. Dokąd zmierzamy? „Rewolucja totalnej wolności” - film, który musisz zobaczyć. Premiera już w marcu!

 

Instytut Księdza Piotra Skargi serdecznie zaprasza na premierowe pokazy najnowszego filmu w reżyserii Jarosława Mańki pt. „Rewolucja totalnej wolności”.

 

Pokazy odbędą się:

 

KRAKÓW - 13 marca 2019 roku (środa), o godz. 18.00, Kino Kijów, al. Zygmunta Krasińskiego 34

Po seansie będzie możliwość spotkania z reżyserem i producentami filmu.

Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Nieodpłatne wejściówki będą do odebrania od 4 marca (poniedziałek) w siedzibie Instytutu w Krakowie (ul. Augustiańska 28), w godzinach: 8.00 – 16.00.

 

WARSZAWA - 12 marca 2019 roku (wtorek), godz. 18.30, Kino „Wisła”. Plac Wilsona.

Po seansie będzie możliwość spotkania z reżyserem i producentami filmu.

Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Nieodpłatne wejściówki będą do odebrania codziennie, od 4 marca (poniedziałek) w kasie kina, w godzinach: 14.00 – 20.00.

 

Serdecznie zapraszamy!


DATA: 2019-02-11 16:50:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Uczę historii, wiedzy o społeczeństwie i chętnie użyłbym tego filmu jako materiału dydaktycznego. Używałem już wcześniej filmów G. Brauna i muszę powiedzieć, że sprawdzają się świetnie, robią ogromne wrażenie na uczniach.
5 dni temu / Imperatore
 
Czy będzie możliwość kupienia filmu na DVD?
6 dni temu / Rojek
 
Czy aby oglądnąć film, to trzeba jechać do Warszawy czy Krakowa ? Czy Polska to tylko Warszawa i Kraków ? Lepiej spowodować, ażeby film trafił do powszechnej dystrybucji w kinach w Polsce, a nie tylko do miast, gdzie zeświecczenie i rewolucja obyczajowa ( kulturalna ) jest najdalej posunięta. Przecież w tych miastach konserwatyzm, tradycja i wiara katolicka, przegrywają w wyborach samorządowych z "postępem" i "europejskością" prawie od początku powstania Polski Okrągłego Stołu.
7 dni temu / Druh Ryszard
 
Ten dokument "postepu" cywilizacji zapowiada sie calkiem obiecujaco, lecz to tylko kropla w oceanie potrzeb jakie narosly za posrednictwem "utajonej demokracji" oraz naszej zgody na usmiercajaca nas samych kontynuacje.
7 dni temu / Bartek
 
Wyglada na to - po tych dwoch minutach - ze to bedzie bardzo dobry document.
9 dni temu / ada
 
Żadne filmy nie pomogą, rewolucja się rozpoczęła, ludzie urodzeni po 2000 roku, nie przejmują się już moralnością i autorytetami, a fanatyków nikt nie lubi...
10 dni temu / Janek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 89 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.