DZIŚ JEST:   20   LUTY   2019 r.

Św. Franciszka i Hiacynty Marto
Św. Zenobiusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Interesujący dokument, warty obejrzenia.
7 godzin temu / Lidia
 
Uczę historii, wiedzy o społeczeństwie i chętnie użyłbym tego filmu jako materiału dydaktycznego. Używałem już wcześniej filmów G. Brauna i muszę powiedzieć, że sprawdzają się świetnie, robią ogromne wrażenie na uczniach.
7 dni temu / Imperatore
 
Czy będzie możliwość kupienia filmu na DVD?
7 dni temu / Rojek
 
Czy aby oglądnąć film, to trzeba jechać do Warszawy czy Krakowa ? Czy Polska to tylko Warszawa i Kraków ? Lepiej spowodować, ażeby film trafił do powszechnej dystrybucji w kinach w Polsce, a nie tylko do miast, gdzie zeświecczenie i rewolucja obyczajowa ( kulturalna ) jest najdalej posunięta. Przecież w tych miastach konserwatyzm, tradycja i wiara katolicka, przegrywają w wyborach samorządowych z "postępem" i "europejskością" prawie od początku powstania Polski Okrągłego Stołu.
8 dni temu / Druh Ryszard
 
Ten dokument "postepu" cywilizacji zapowiada sie calkiem obiecujaco, lecz to tylko kropla w oceanie potrzeb jakie narosly za posrednictwem "utajonej demokracji" oraz naszej zgody na usmiercajaca nas samych kontynuacje.
9 dni temu / Bartek
 
Wyglada na to - po tych dwoch minutach - ze to bedzie bardzo dobry document.
11 dni temu / ada
 
Żadne filmy nie pomogą, rewolucja się rozpoczęła, ludzie urodzeni po 2000 roku, nie przejmują się już moralnością i autorytetami, a fanatyków nikt nie lubi...
11 dni temu / Janek
 
Do Izydor Oracz: przecież to była recepta na diabelski sukces w latach 60-tych. A obecny brak dzieci to właśnie efekt tamtej strategii. Zdemoralizowane owczesnedzieci nie mają dzieci. Mają samorealizację,karierę, technologie do coraz bardziej odrealniających zabaw.
11 dni temu / Lumpeniteligent
 
"Zdemoralizować jego dzieci", owszem słuszne stwierdzenie. Ale co zrobić gdy 30-40 % Polaków nie ma lub nie chce mieć dzieci? Rząd nie ma pojęcia ilu Polaków wyjechało z Ojczyzny. Mówi się o 2-3 milionach (połowa strat z II wojny). Może warto zastanowić się co jest większym wrogiem - rewolucja obyczajowa, czy robienie z Polski Eurobangladeszu?
11 dni temu / Izydor Oracz
 
Zapowiada się bardzo ciekawie, czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że film będzie możliwy do nabycia na DVD.
11 dni temu / Sez
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.