DZIŚ JEST:   07   CZERWCA   2020 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Antoniego Maria Gianellego
 
 
 
 

Rewolucja obyczajowa w Sejmie

Rewolucja obyczajowa w Sejmie
fot. Adam Chelstowski/FORUM

Sejm, mimo krytycznych ekspertyz prawników i negatywnej opinii komisji ustawodawczej zajmie się, na rozpoczynającym się jutro posiedzeniu, lewackimi projektami zmierzającymi do legalizacji związków homoseksulanych. Decyzja o procedowaniu tych projektów została podjęta po zmasowanym ataku homoseksualnego lobby na marszałek Kopacz.


Posłowie komisji ustawodawczej niemal jednomyślnie uznali projekty lewicy za niedopuszczalne. Powodem takiego stanowiska była niezgodność z konstytucją i miażdżące analizy prawne. Biuro Legislacyjne Sejmu zwróciło uwagę, że przyznanie związkom partnerskim przywilejów i udogodnień zarezerwowanych dotąd dla małżeństw może naruszać art. 18 Konstytucji. Mówi on, że małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety znajduje się pod ochroną państwa. Analizy zwracają też uwagę na skutki finansowe nowych rozwiązań, które mogą zmusić budżet do wypłaty związkom homosekuslanym świadczeń należnych małżeństwom. W podobnym tonie utrzymana jest ekspertyza zlecona przez Biuro Analiz Sejmowych autorstwa prof. Dariusza Dudka z KUL.

 

Projekty autorstwa posłów Ruchu Palikota i SLD przewidywały możliwość legalizacji związków osób tej samej płci. Nie dziwi więc silne wsparcie homoseksualnego lobby dla tych planów. Marszałek Ewa Kopacz zmieniła zdanie i zdecydowała, że projekty trafią do pierwszego czytania podczas posiedzenia Sejmu. Tą zmianę decyzji poprzedziła nagonka „Gazety Wyborczej” i hałaśliwa wrzawa podniesiona przez środowiska skupiające wszelkiej proweniencji dewiantów.

 

 

Żródło: "Rzeczpospolita"

luk

 

 


DATA: 2012-07-23 13:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dodajmy: decyzja podjęta przez katoliczkę Ewę Kopacz . Tą sama, która będąc ministrem zdrowia wskazała młodej dziewczynie szpital gotowy dokonać aborcji ( ohydnie zmanipulowana sprawa "Agaty").
ponad 7 lat temu / Rohirrim
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.