DZIŚ JEST:   29   MAJA   2020 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej
Św. Andrzeja z Chio
 
 
 
 

Republikanie sprzeciwiają się pochodowi rewolucji w USA

Republikanie sprzeciwiają się pochodowi rewolucji w USA

Podczas swojej konwencji amerykańska Partia Republikańska przyjęła program, w którym opowiada się za całkowitym zakazem aborcji oraz sprzeciwia się zrównaniu małżeństw z układami jednopłciowymi. To odpowiedź na lewackie pomysły prezydenta Baracka Obamy.


Podczas narodowej konwencji Republikanów przyjęty został nowy dokument programowy tej partii. Znajdują się w nim zapisy krytykujące ustawę o ubezpieczeniach zdrowotnych tzw. Obamacare, która zmusza pracodawcę do finansowania pracownikowi specjalnego pakietu, którym objęte są m.in. środki antykoncepcyjne i wczesnoporonne.

 

Republikanie w swoim nowym programie nie tylko krytykują aspekt ekonomiczny tej ustawy, która – wedle ich opinii – „zagraża amerykańskiemu marzeniu o sukcesie” ,ale również wyraźnie opowiadają się po stronie obrony życia poczętego, któremu wprowadzone przez Obamę zmiany poważnie zagrażają.

 

Poza tą kwestią, Republikanie opowiedzieli się przeciwko „homomałżeństwom”. To wyraźna odpowiedź na płynące z Białego Domu sygnały akceptujące zrównanie małżeństwa ze związkami jednopłciowymi.

 

 

Źródło: newsmax.com

ged


DATA: 2012-09-01 10:59
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zza oceanem jest trochę inna sytuacja, gdyż tam kapitał polityczny zbija się na promowaniu normalnych i zdroworozsądkowych poglądów, czego o Europie powiedzieć nie można. Dlaczego tak jest? Pewnie dlatego, że te wszystkie patologie obyczajowe zaczęły się tam szerzyć znacznie wcześniej (duży wpływ miała wojna w Wietnamie), i opór społeczny wobec tych zjawisk zdołał osiągnąć już przyzwoity poziom. Ostatnio chodzą głosy że Republikanie zaczynają skręcać w lewo, jeżeli już to chyba nie w tym stuleciu, utrata bastionu w południowych stanach byłaby samobójstwem.
ponad 7 lat temu / do ems
 
Dobra wiadomość. Europejska prawica powinna brać przykład i zrozumieć, że nie wystarczy trwać w bezruchu. Po zwycięstwie wyborczym należy znieść wszystkie szkodliwe przepisy wprowadzone przez wojujące lewactwo.
ponad 7 lat temu / ems
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.