DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2020 r.

III Niedziela Zwykła
Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A może PIS by odpowiedział dlaczego zakupione przez premiera bodajże 9ton zł zostało wywiezione do Angli gdzie juz podobno mamy ponad 100ton ,może to juz są przygotowane pieniądze dla Żydów. A z tego co wiadomo np Niemcy sprowadzają swoje złoto do kraju. A my odwrotnie nierozumiem,ale jednak myśle ze bezpieczniejsze byłoby w kraju.
8 miesięcy temu / Kazimierz
 
Drodzy Państwo fragment motaki ujawnionej przez Pana Michalkiewicza, w której pojawia się nazwisko Pana Bielana.Cytuję: Przebieg rozmowy 1.Thomas K. Yazdgerdi: ? podkreślił, że zgadza się z marszałkiem Adamem Bielanem, który w odbytej z nim rozmowie zaznaczył, iż kwestie restytucyjne wymagają odpowiedniego przygotowania politycznego ? zdaniem TKYThomas K. Yazdgerdi ważnym elementem takiego przygotowania jest zmiana postrzegania kwestii restytucji jako dotyczącej wyłącznie Żydów i mienia żydowskiego, podczas gdy dotyczy ona znacznie większej grupy osób i kategorii.Koniec cytatu. Pan Bielan mówi o reprywatyzacji do swoich wyborców, którzy notatki nie czytali. Co ta reprywatyzacja oznacza każdy już teraz widzi. Ci którzy czytali notatkę są ignorowani i przemilczani bo zaprzeczać się już dłużej nie da.
8 miesięcy temu / jgw
 
Dlaczego nie polacy lawinowo dostaja POLSKIE OBYWATELSTWO? Te "wycieczki" na kolanach sa tego nastepstwem. Jak do tej pory w duzym przyblizeniu wydano ta okolo 70000 POLSKICH PASZPORTOW za froko. Ponad to wyprzedaz POLSKIGO MAJATKU = DOBR PANSTWA POLSKIEGO jak Panstwo okreslicie?
8 miesięcy temu / Jara
 
Szkoda, że nie powiedzieli o KONFEDERACJI, której ludzie jako pierwsi alarmują o przejrzystość w sprawie just 447. Sobotnia 20 tysięczny marsz przeciw 447, w mediach rządowych i opozycyjnych został przemilczany!
8 miesięcy temu / Polka
 
To, że Polska zniknęła z mapy świata było m.in. karą za sprzedajność rządzących, Pan Jezus mówił o tym Wandzie Malczewskiej: "Dostaliście się do niewoli wskutek niezgody wewnętrznej i sprzedajności wielu waszych rodaków"- jedynie dzięki wstawiennictwu Matki Bożej na powrót odzyskaliśmy tę wolność. A dzisiaj co? - mądremu dość. Panie Bielan, nikt was siłą do władzy nie zaciągnął, odpowiedzialność chorujących na władzę przed Panem Bogiem będzie.
8 miesięcy temu / tak tylko
 
Lasy jeszcze można sprzedać. Sporo Żydów się w lasach ukrywało... I w chłopskich chałupach się ukrywali i w majątkach. To teraz tak przez zasiedzenie im trzeba przyznać. Na poważnie: rząd MUSI przed wyborami uchwalić ustawę według projektu S.Michalkiewicza. Ustawa ta chroni nas przed uroszczeniami. USTAWA a nie pitu, pitu.
8 miesięcy temu / Leaf427
 
@Rys: Jak powszechnie wiadomo Trump jest sterowany przez Putina. Powszechnie też wiadomo, że w sprawie fałszywej niezależności Trumpa od Putina niepodważalne alibi zapewnili Trumpowi żydzi. Trump odwdzięczył się żydom uznaniem Jerozolimy za stolicę Izraela. Żydzi kolaborują z Trumpem i z Putinem. Dlaczego Macierewicz sprowadza amerykańskie wojska do Polski? Bo jest ruskim agentem? Dlaczego Kaczyński? To samo? Za wszystkim stoi sekta Chabad i żydowskie porozumienie ponad podziałami. Fiction? Chyba nie...
8 miesięcy temu / cbdu.
 
Prawdą jest, że teraz jak ktoś pójdzie do sądu i wygra to dostaje 100% wartości, więc niezależnie od ustawy o zakazie negocjacji w spr. tzw. mienia bezspadkowego trzeba uchwalić ustawę reprywatyzacyjną! Przecież tę ustawę ostatnio min. Jakiego też żydzi uwalili, bo tam był zapis, że 20% dostaną jedynie spadkobiercy z obywatelstwem polskim, a czas na zgłoszenie się będzie rok od uchwalenia ustawy. Ludzie, przecież teraz Polska płaci 100% żydom w sądach, a w zeszłym roku wydaliśmy ponad 7000 obywatelstw dla żydów. Chodzi o to, żeby każdy, Polak, Niemiec czy żyd, jak pójdzie do sądu i wygra, to żeby dostał nie 100% tylko 20%. O ile oczywiście jest prawowitym spadkobiercą.
8 miesięcy temu / Adam
 
"przynajmniej część osób, które podnoszą ten temat, jest sterowanych z Moskwy" Ustawę 447, jak wiadomo podpisał PUTIN.
8 miesięcy temu / Ryś
 
Konfidenci...
8 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Niech Bielan się opamięta i niech nie będzie nadgorliwy w swojej niesprawiedliwości.
8 miesięcy temu / Grażyna
 
Czy dzisiejsza wizyta polityków izraelskich miała odebrać gotowy już pakiet ustaw wypracowanych przez PiS i PO/obecne od dawna w PiS/ ostatecznie przekazujących Polskę żydom? Czy nastąpi to wkrótce po tym dzisiejszym pozorowanym "oporze" ???
8 miesięcy temu / pytam PiS
 
Ech, mógłby naprawdę Bielan nie udawać głupiego. Oczywiście, że Polskie prawo nie przewiduje wypłat mienia bezspadkowego. Po to USA na Polskę naciska, żeby taką podstawę stworzyć. I do tego się oczywiście nie odniósł.
8 miesięcy temu / Robert
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.