Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   CZERWCA   2019 r.

NMP Nieustającej Pomocy
Św. Cyryla Aleksandryjskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Relich, Wałach: kim jest Wojciech Smarzowski? Co za wywiady! On ma „oczyścić” Kościół? [VIDEO]


Celebryci, pseudoautorytety oraz publicyści – w tym związani z katolicyzmem „otwartym” – przekonują, że film „Kler” pomoże rozwiązać problemy Kościoła. Czy to możliwe? Bardzo wątpliwe! Wystarczy przeczytać co ma do powiedzenia o sobie Wojciech Smarzowski. Wypowiedzi reżysera przypominają Michał Wałach i Piotr Relich.

 

 

Fot. Łukasz Dejnarowicz/Forum

 

 


DATA: 2018-10-04 07:57:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czy nie powinien się udać p. Wojciech Smarzowskie do psychiatry p. Bodgana Klicha b.ministra?
8 miesięcy temu / My
 
Dla mnie Kościół Katolicki jest Świętością. Mijają pokolenia ludzi a kościół trwa i tak będzie do skończenia świat. Jak każdy z nas tak i Wojciech Smarzowski zamieni się w proch a kościół będzie zawsze.szatan próbuje go zniszczyć przez podległych mu ludzi zarówno świeckich jak i duchownych ale nie ma szans,to pokolenie odejdzie przyjdzie nowe i na pewno kościoły będą pełne jak za komuny.Czym większe cierpienie i bezpardonowy atak na kościół tym więcej wiernych ,oddanych Panu Bogu . Bez Pana Boga życie nie sensu
8 miesięcy temu / cichy
 
Do Zaspanego. Zaspałeś i przegapiłeś kampanię reklamową w koszernych mediach?
8 miesięcy temu / Peter
 
Życzę PCH24.pl i Panom redaktorom takiego wpływu na opinię publiczną, jaką ma P. Smarzowski. W moim odczuciu łatwo jest się skupić na podważaniu autorytetu źródła przekazu, tak jak robi obecnie rządząca partia. Ktoś ma wątpliwości wobec działań PiS, to znaczy że zdrajca. Ale nie o tym chciałem... Drodzy Redaktorzy, zastanówcie się nad powodem popularności tego filmu? Skąd tak duża recepcja (prawie milion osób w weekend otwarcia) tematu? Dla porównania Zerwany Kłos miał 25 tyś, a ogólnie 192 tyś. Może dlatego, że Kler opowiada o czymś co społeczeństwo polskie dostrzega każdego dnia i się na to złości, i się z tym nie zgadza... wykorzystywanie Chrystusa do własnych celów, dość przyziemnych...
8 miesięcy temu / zaspany
 
Smarzowski powtarza propagandę rodem z PRL. A edukację pobierał w socjalistycznych szkołach. Natomiast zabawne jest, kiedy humanista zabiera głos na temat nauki...
8 miesięcy temu / Peter
 
Kolejny gest który dowodzi panie Smarzowski żeś jest chory /może czubek/, bo na zdjęciu do którego pozujesz z dłonią nad okularami, nie ma słońca, więc nie ono cię oślepia, a jeżeli słabo widzisz - wystarczy zmienić okulary na mocniejsze. Chyba że..., komuś salutujesz. Ale uwaga! Jeżeli jesteś opętany przez szatana któremu służysz jako wróg Kościoła i Polski to potrzebujesz Księdza egzorcysty, a nie psychiatry, bo oni, gdyby wszprycowali w ciebie psychotropy to wyszedłbyś tylko bardziej pokręcony i jeszcze rzuciłbyś się pod tramwaj. Skorzystałby na tym szatan któremu służysz, bo zabrałby swoje trofeum do Piekła i Smarzowski smażyłbyś się i smażył bez końca... W twoim przypadku panie impresario, bez nawrócenia nie ma uzdrowienia. Poproś o pomoc Kościół, a wtedy nie będziesz musiał służalczo salutować szatanowi. Odwagi! Pan Jezus też ciebie kocha!
8 miesięcy temu / [email protected]
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.