Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   LUTY   2019 r.

Św. Polikarpa, biskupa
Bł. Wincentego Frelichowskiego
Bł. Izabeli, królewny
 
 
 
 

Rekolekcje adwentowe z księdzem Glasem! Już wkrótce – tylko na PCh24 [ZOBACZ ZWIASTUN]


Już w niedzielę – tylko na PCh24.pl – pierwsza część adwentowych rekolekcji z księdzem Piotrem Glasem. Materiały video przygotowujące nas duchowo na Święta Bożego Narodzenia będą prezentowane we wszystkie niedziele adwentu – czasu oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Natomiast już dziś prezentujemy zwiastun, w którym ks. Glas tłumaczy, jakiej tematyce zostaną poświęcone rekolekcje.


DATA: 2018-12-01 23:55:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Do ja.Sutanna nie jest ubiorem w szeregu innych strojów,ale jest wyznaniem wiary przed ludżmi, jest odważnym świadectwem danym Chrystusowi ,jest przyznaniem się do Kościoła .
2 miesiące temu / hanna
 
W podziękowaniu za oddaną posługę Panu Bogu i ludziom odprawiane są za ks.Glasa Misyjne Wieczyste Msze Święte u Księży Werbistów.Z Bożym błogosławieństwemZofia i Krzysztof
2 miesiące temu / Zofia
 
wspaniały egzorcysta polecam gorąco !
2 miesiące temu / Agnieszka
 
Bóg zapłać ks. Piotrze
2 miesiące temu / gość
 
Dziekuje i dziekujemy z całego Serca Ksiedzu za słowo, pomoc i rozeznanie kierowane przez Maryje Matke Najświętsza.Maryjo modl sie za nami!
2 miesiące temu / Marta
 
Dziękuję. Bardzo lubię ks. Glasa, ale brak sutanny u księdza też mnie razi
2 miesiące temu / Magda
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 89 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.