DZIŚ JEST:   13   SIERPNIA   2020 r.

NMP Kalwaryjskiej
IV Objawienie w Fatimie
Św. Hipolita, męczennika
Św. Jana Berchmansa
 
 
 
 

Reklama
 
Oferta reklamowa portalu PCh24.pl 2013

Pół miliona odsłon i blisko ćwierć miliona odwiedzin miesięcznie – portal PCh24.pl to poczytne źródło informacji i opinii dla wszystkich, którzy poszukują odważnych i niezależnych tekstów.
Prawa Strona Internetu zaprasza do współpracy!

 

W marcu 2012 r. uruchomiliśmy nowoczesny chrześcijański projekt internetowy, z dynamicznym działem informacji, telewizją internetową i kanałami społecznościowymi. Aktualne wydarzenia z życia chrześcijan oraz ze świata polityki i gospodarki towarzyszą lekturze duchowej, kulturalnej i lifestylowej...

 

... chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w poniższy link i pobierz aktualną ofertę współpracy portalu PCh24.pl:

 


POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ REKLAMOWĄ PORTALU PCH24.PL,
ZAWIERAJĄCĄ STATYSTYKI ODWIEDZIN, RODZAJE I CENY REKLAM (PLIK PDF)Kontakt z nami:

Portal PCh24.pl – Polonia Christiana
Adres: ul. Augustiańska 28, 31-064 Kraków
Osoba kontaktowa: Marcin Musiał
E-mail: [email protected]

Wydawcą portalu i właścicielem powierzchni reklamowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi w Krakowie.

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.