DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Redaktor naczelny LifeSiteNews: Polacy, nie poddawajcie się! Jesteście bohaterami!

Redaktor naczelny LifeSiteNews: Polacy, nie poddawajcie się! Jesteście bohaterami!

Katolicka Polska stanęła w obliczu zagrożenia utraty swojej duszy - mówi John-Henry Westen, redaktor naczelny i założyciel portalu LifeSiteNews.com. Nie poddawajcie się, jesteście bohaterami! – wzywa.

 

Redaktor naczelny katolickiego portalu LifeSiteNews.com, John-Henry Westen, opublikował nagranie poświęcone wydarzeniom w Polsce.

 

- Duże grupy młodych Polaków, które nigdy nie doświadczyły opresji komunistycznej, za to dorastały w toksycznej atmosferze popkultury i marksizmu kulturowego, wyszły na ulice by protestować przeciwko czemuś, z czego wszyscy powinniśmy się cieszyć: decyzji Trybunału Konstytucyjnego, że aborcja eugeniczna jest niekonstytucyjna - powiedział.

 

Westen wskazał, że ta swoista „generacja Netflixa” w iście demonicznej furii domaga się możliwości zabijania niepełnosprawnych dzieci nienarodzonych - a tak naprawdę wszystkich dzieci nienarodzonych; przypomniał, że jeszcze niedawno ruch proaborcyjny był w Polsce marginalny.

- Jeszcze pięć lat temu było to nie do pomyślenia. Młode kobiety wykrzykują na ulicach obsceniczne hasła i deklarują, że chcą uprawiać seks z każdym - i móc abortować każde dziecko - stwierdził.

 

- Zamiast ograniczyć się do placów i ulic, skrajnie lewicowi radykałowie i ich poplecznicy przenieśli swoją wojnę - uwaga, to nie nasze określenie, bo to oni mówią o wojnie - przed polskie kościoły i pomniki upamiętniające Polaków, którzy oddali życie za przyszłe pokolenia - wskazał.

 

Westen przypomniał, że lewicowcy zaatakowali i profanowali kościoły, przeszkadzali w Mszy świętej, doszło też do ataku na księdza oraz do brutalnego pobicia mężczyzny, który bronił pomnika św. Jana Pawła II.

 

- Jesteśmy wdzięczni, że polscy katolicy, prawdziwi mężczyźni, którzy akceptują swoje ojcostwo, własną piersią  bronią kościołów i pomników swoich przodków przez atakiem lewicowców. Zapewniamy ponadto naszych braci i siostry w Polsce, że ruch pro-life na całym świecie o nich nie zapomniał - stwierdził.

- Nie jesteście sami - powiedział Westen po polsku.

 

- Jesteśmy z wami - kontynuował już po angielsku. - Modlimy się za was, dziękujemy Bogu za to, co zrobiliście dla dzieci nienarodzonych i dla katolickiej tradycyjnej kultury. Moi drodzy bracia i siostry w Polsce, jesteście dla nas niesamowitą inspiracją, tu, na zachodzie. Jesteście jednym z ostatnich narodów na ziemi trwającym przy prawdzie Chrystusa, broniącym bezbronnych dzieci nienarodzonych. Nigdy się nie poddawajcie! Przewodniczyliście walce pro-life walcząc o ochronę nawet upośledzonych dzieci przed zabijaniem w łonach ich matek. To wy z mocą bronicie swoich kościołów i pomników. Jesteście bohaterami. Jesteście moimi bohaterami, jesteście bohaterami każdej katolickiej, proliferskiej rodziny w Ameryce - powiedział.

 

- Katolicy na całym świecie widzą, co dzieje się w Polsce. Zobowiązujemy się teraz do modlitwy za was, podczas gdy walczycie z szatańskimi siłami, które chcą zniszczyć serce i duszę Polski - akcentował.

- Szczęść Boże! - zakończył po polsku Westen.

 

Pach

 


DATA: 2020-10-30 22:10
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
25
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Szkoda, że Episkopat nie mówi w tym tonie. Dziękujemy za modlitwę. Z Bogiem.
1 miesiąc temu / Marzena
 
Na świecie są dwie pandemie. Mniejsza, która zabrała w tym roku ponad milion ofiar i większa, która uśmierciła ponad 50 milionów nienarodzonych. Pierwsza to dopust Boży, druga to wybór człowieka. Większość boi się sie tej pierwszej pandemii a "nie widzi" tej drugiej. JEŻELI TK OPUBLIKUJE WYROK OBIE PANDEMIE W POLSCE WYGASNĄ. Ciągle brak publikacji wyroku a niektórzy z władz chcą tworzyć nowy kompromis w mordowaniu. BOŻE MIEJ NAS W OPIECE, OKAŻ MIŁOSIERDZIE, OŚWIEĆ UMYSŁY RZĄDZĄCYCH. BO STRACIMY OSTATNIĄ SZANSĘ.
1 miesiąc temu / scintilla de Po
 
Napisałbym ten komentarz na stronie LSN, ale trzeba się tam logować, więc będzie tutaj: to nie są "duże grupy młodych Polaków", to jest ZDECYDOWANA mniejszość. Większość młodych Polaków na takie marsze nie chodzi, bo ma to gdzieś.
1 miesiąc temu / Tomek Primke
 
Boże Błogosław Polskę i Polaków!
1 miesiąc temu / Ted
 
Tu jest większa gra5
1 miesiąc temu / Rycerka
 
Niech wszyscy katolicy na świecie sie za nas modla, atak zła jest potężny, tylko w Matce Przenajświetszej nadzieja
1 miesiąc temu / ell
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.