Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Realne obietnice czy gruszki na wierzbie? Recenzujemy kampanię Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego


Odtwórz w YouTube
 

Dwie jednoosobowe „debaty”, wypowiedzi na specjalistyczne tematy, w których lepiej jednak zaufać naukowcom i deklaracje wykraczające poza konstytucyjne kompetencje Prezydenta RP. Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda walczą o głosy Polaków, a Michał Wałach i Jacek Ożóg w Przeglądzie prasy omawiają polityczne wydarzenia ostatnich dni.

 

 

Miniatura:Fotograf:KACPER PEMPEL/Archiwum: Reuters/FORUM

 

 


DATA: 2020-07-21 12:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ave Maria! Nie ignorujmy świadectw ludzi, których dzieci lub oni sami zostali okaleczeni przez szczepienia! problem NOP-ów, czyli niepożądanych odczynów poszczepiennych. JEST RYZYKO, MUSI BYĆ WYBÓR, a nie PRZYMUS! Jakie to jest oczywiste!
30 dni temu / ewcia
 
Ave Maria! PRZYMUS szczepień jest złem, to oczywiste. Jeśli Pan lub Pani chce sobie aplikować cokolwiek, ma Pan lub Pani takie prawo, jednak mnie proszę nie zmuszać do tej ani innej procedury medycznej. W Polsce sceptyczne wobec szczepień są środowiska ideowo prawicowe. Nie wolno szczepić dzieci wbrew woli rodziców, władza rodzicielska jest darem Pana Boga.
30 dni temu / ewcia
 
Jeżeli chodzi o podziały to należy spojrzeć na chrześcijaństwo które jak twierdzi ks.profesor Kobyliński podzielone jest na ponad 48 tys. dedominacji i co średnio 10gdz. przybywa na świecie jedno.
1 miesiąc temu / racjonalista
 
Jeśli żyłaby Pani na bezludnej wyspie, to oczywiście przymus jest nieuprawniony. Ale żyjemy w społeczeństwie, a choroby są ZAKAŹNE. Na takie się szczepi. Dlatego powszechność szczepień jest sprawą dla każdego oczywistą. Niestety w ostatnich latach zrobiła się w Polsce lewacka moda na niechęć. Tak, to jest lewactwo. Fakt, że do tej grupy należy prawicowy poseł Braun niczego nie zmienia. Anarchistyczny indywidualizm nie ma nic wspólnego z chrześcijańską wizją społeczeństwa i państwa. Natomiast ważne jest, aby skład wszystkich szczepionek był etycznie akceptowalny.
1 miesiąc temu / do ewcia
 
Ave Maria! Nie rozumiem, jak można być zwolennikiem PRZYMUSU szczepień, będąc prawdziwym katolikiem. Nie trzeba być lekarzem, żeby wypowiadać się w tym temacie. Żadna procedura medyczna nie może być przymusowa, wbrew woli człowieka, a jeśli jako katolicy się na to zgodzimy, to Bóg nas osądzi sprawiedliwie.
1 miesiąc temu / ewcia
 
Kampania głównych 3 kandydatów na prezydenta to psucie polityki w Polsce, kandydaci opowiadają wyborcom takie głupoty że to jakiś cud że 1,3mln wyborców nie dało się zwariować. Np. Opowiadanie kandydatów o tym że się o kogoś zazdroszczą to czysta hipokryzja: prezydent nie ma do tego żadnych kompetencji
1 miesiąc temu / Tom
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.