DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Razem zbudujmy telewizję internetową dla katolików. Wesprzyj rozwój studia PCh24TV w Warszawie

Razem zbudujmy telewizję internetową dla katolików. Wesprzyj rozwój studia PCh24TV w Warszawie

Internetowa telewizja PCh24 TV cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich katolików, konserwatystów i patriotów. Nasz kanał w serwisie YouTube subskrybują dziesiątki tysięcy użytkowników, a zamieszczone na nim materiały w ciągu ostatniego roku zanotowały miliony wyświetleń. W najbliższym czasie chcemy wspólnie z Państwem jeszcze bardziej rozwinąć tę formę naszej działalności – tak, aby docierać z wartościowym przekazem do kolejnego grona odbiorców. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nowe studio nagraniowe, w Warszawie. Jego powstanie nie nastąpi jednak bez Państwa pomocy.

 

Od wielu lat, jako portal PCh24.pl oraz telewizja PCh24TV, wypełniamy misję przekazywania prawdy i walki o Boży Porządek. W dzisiejszym świecie medialnym, pełnym kłamstw, półprawd, manipulacji i politycznej poprawności Polacy potrzebują rozwoju rzetelnego medium, które stoi w pierwszym rzędzie bitwy przeciwko antychrześcijańskiej rewolucji.

 

Do tej pory dysponujemy jednym studiem nagraniowym, które mieści się w Krakowie. To właśnie tam nagrywamy Państwa ulubione programy, takie jak:

 

„Ja, katolik” - podczas którego redaktor naczelny PCh24.pl Krystian Kratiuk omawia problemy i kryzysy współczesnego Kościoła,

 

„Prawy prosty” - czyli niepoprawny politycznie program Łukasza Karpiela rozprawiający się z absurdami lewicy,

 

„Przegląd prasy” - a więc format, w którym redaktorzy naszego portalu komentują bieżącą sytuację na scenie politycznej i społecznej.

 

Dzięki działalności PCh24TV możemy także tworzyć dla Państwa inne wyjątkowe materiały wideo oraz duże produkcje filmowe. W ostatnim czasie miała miejsce premiera filmu ukazującego prawdę o LGBT pt. „Ich prawdziwe cele”, który stał się obiektem cenzury w ogarniętym tęczową propagandą Internecie. Warto także wspomnieć o serii „Perły polskiego katolicyzmu” prowadzącej naszych Widzów szlakiem najważniejszych klasztorów i sanktuariów w naszej Ojczyźnie.

 

Jednak żeby zadbać o dynamiczny rozwój naszego kanału musimy zorganizować drugie studio nagraniowe – w Warszawie.

 

Dlatego prosimy Państwa o pomoc w wyremontowaniu i wyposażeniu naszego powstającego studia poprzez udział w zbiórce potrzebnych funduszy!

 

Zapraszamy Państwa do zaangażowania się w życie naszej redakcji i wsparcia realizacji materiałów, które trafiają do katolików w całej Polsce. Nasza obecność w Warszawie pozwoli nam nie tylko rozszerzyć działalność, ale także skuteczniej informować o szkodliwej działalności lewicowych rewolucjonistów, którzy stolicę naszego kraju obrali za swój główny ośrodek. Studio nagraniowe w Mieście Stołecznym pomoże nam ponadto znaleźć się bliżej ważnych dla Polski i Kościoła wydarzeń. 

 

Czas przejść do medialnej ofensywy i kontynuować walkę o prawdę i Boży Porządek!

 

Jesteśmy medium, które utrzymuje się jedynie z darowizn naszych Widzów i Czytelników. Dzięki temu nie jesteśmy w żaden sposób uzależnieni od zewnętrznych podmiotów. To właśnie Państwu należą się wyrazy szacunku za wsparcie dla konserwatywnego i niezależnego portalu, jakim jest PCh24.pl. Bez Państwa aktywnego udziału w rozwoju telewizji PCh24TV realizacja naszego przedsięwzięcia może stanąć pod znakiem zapytania. Suma wszystkich inwestycji jakie musimy ponieść (remont, wyposażenie i przygotowanie studia) to ok. 150 tysięcy złotych.

 

Wierzymy jednak, że wspólnie uda nam się stworzyć kolejne miejsce potrzebne do nagrywania wartościowych produkcji filmowych i programów dla naszych Widzów. Będziemy wdzięczni za każdy datek, który można złożyć za pośrednictwem strony https://www.pch24.pl/wesprzyj-studio.

 

W niespełna kilka dni od startu zbiórki, dzięki naszym Darczyńcom, udało się już zebrać 20 proc. kwoty potrzebnej do realizacji pierwszego etapu remontu. Po więcej informacji na temat naszej akcji zapraszamy tutaj.

 


DATA: 2020-07-14 14:54
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

I dobrze, oby tak dalej. Trzymamy kciuki
24 dni temu / Olo
 
Jest już tak, że jak przychodzi pora ruszyć w drogę, to albo jest za późno, albo za daleko, albo za duży upał albo pada deszcz. Jeśli nie zrobimy pierwszego kroku, to możemy być pewni, że nigdzie nie zajdziemy. A i tak największy trud i ryzyka tej wędrówki czeka redaktorów i ekipę PCH24. Nas tylko skromną cegiełkę...
25 dni temu / M
 
A Trwam
25 dni temu / Oko
 
Wszystko fajnie, ale ważniejsze jest stworzenie platformy a'la YTube, bo inaczej będzie to para w gwizdek, gdy Oni zgaszą światło.
25 dni temu / Jeffs
 
tylko nie zamknijcie się całkiem w tej przestrzeni ,trzeba wiedzieć na jakim świecie się żyje
25 dni temu / ryzykowne
 
Popieram,trzeba wygryzć polit-poprawne i pisowskie TV TRWAM!
25 dni temu / wariat
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.