DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2019 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

„Ratujmy kobiety” czyli… aborcja na życzenie, seksualna deprawacja dzieci i cenzura pro-liferów

„Ratujmy kobiety” czyli… aborcja na życzenie, seksualna deprawacja dzieci i cenzura pro-liferów
Barbara Nowacka. Fot.Grazyna Myslinska/FORUM

„W projekcie Ratujmy kobiety nie ma nic o ratowaniu kobiet. Aborcjoniści chcą masowych mordów. Bierność wobec ich działań oznacza przyzwolenie na ludobójstwo” – pisze w dzienniku „Rzeczpospolita” Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – Prawo do życia. Jak zauważa, projekt, pod którym podpisy zbierają lewicowi towarzysze Barbary Nowackiej, dotyczy nie tylko kwestii aborcji, ale także tzw. edukacji seksualnej już sześcioletnich dzieci, finansowania postępowych organizacji z budżetu oraz cenzurowania środowisk mówiących prawdę o dzieciobójstwie.

 

Akcja „Ratujmy kobiety” to przemyślana i przebiegła kampania lewicy. Któż bowiem nie popiera ochrony kobiet? Gdy jednak zajrzymy do projektu to okazuje się, że z ratowaniem nie ma on nic wspólnego, a wybór nazwy ma na celu ukrycie prawdziwych intencji – czytamy w tekście Mariusz Dzierżawskiego.

 

„Projekt zaczyna się od słowniczka, w którym słowa znaczą zupełnie coś innego, niż dotychczas myśleliśmy. Na przykład świadome rodzicielstwo to możliwość pozbywania się dzieci, a przerwanie ciąży to świadczenie zdrowotne. Po nadaniu słowom nowych znaczeń, aborcjoniści przechodzą do konkretów” – pisze obrońca życia w poniedziałkowym wydaniu „Rzeczpospolitej”.

 

Dzierżawski dokładnie przeanalizował projekt ustawy „Ratujmy kobiety” i opisuje zatrważające wszystkich przyzwoitych ludzi pomysły lewicy. Rodzicielstwo i posiadanie potomstwa w inicjatywie zostało sprowadzone do roli produktu bądź świadczenia.

 

„Nie podoba ci się, że jesteś w ciąży? Państwo ma cię od tego niepożądanego stanu uwolnić. Chcesz mieć dziecko, ale np. nie możesz znaleźć męża lub żony – państwo ma ci dziecko wyprodukować. Artykuł ten [art. 4-red.] stanowi także, że rząd i samorządy współpracują z organizacjami pozarządowymi działającymi w obszarze praw reprodukcyjnych. Faktycznie oznacza to, że działalność aborcjonistów ma być finansowana z naszych podatków, a urzędnicy mają być kontrolowani przez politycznych komisarzy (komisarki?)” – ostrzega Mariusz Dzierżawski.

 

Jak zauważa, artykuł 6 proponowanej przez feministyczną lewicę ustawy dotyczy edukacji w duchu ideologii gender. I to edukacji już sześcioletnich dzieci, bowiem tolerancjonizm miałby być wykładany uczniom zerówek. Dalej będzie już tylko gorzej, a lekcjami zajęliby się „eksperci”, czyli absolwenci gender-studies. „Jak takie zajęcia będą wyglądały, można się dowiedzieć na stronie edukatorów seksualnych Ponton, otwierając na przykład artykuły o seksie analnym, oralnym albo o seksie na imprezie” – zauważa obrońca życia.

 

Kolejny fragment projektu ustawy dotyczy zapewnienia przez rząd i samorządy dostępu do antykoncepcji dla każdego. „Każdemu, a więc również dzieciom” – ostrzega Dzierżawski zauważając, że takie rozwiązania wprowadzono w Wielkiej Brytanii i jego skutki są opłakane. „Feministki oczywiście znają efekty tych działań i świadomie dążą do osiągnięcia tych samych rezultatów” – stwierdza.

 

Głównym fragmentem inicjatywy jest artykuł 12, dotyczący legalizacji w Polsce aborcji na życzenie do 12. tygodnia ciąży. „Projekt nakłada na państwo obowiązek przeprowadzenia aborcji w ciągu 72 godzin od momentu wyrażenia zgody przez matkę. Można się domyślać, że feministki obawiają się, że matka może zmienić zdanie i sprzeciwić się zabiciu dziecka” – pisze Mariusz Dzierżawski.

 

Po 12. tygodniu mordowanie nienarodzonych, w myśl zapisów inicjatywy „Ratujmy kobiety”, nadal byłoby możliwe w określonych sytuacjach (poczęcie w wyniku gwałtu, choroba dziecka). „W przypadku podejrzenia, że wada lub choroba może uniemożliwiać samodzielne życie dziecka, można je będzie zabić nawet tuż przed terminem porodu” – informuje pro-lifer.

 

Na tym jednak postulaty środowiska Barbary Nowackiej się nie kończą. Towarzysze byłej polityk SLD sięgają bowiem do „sprawdzonych” w Polsce po roku 1944 wzorców i proponują publiczne wskazywanie wrogów postępu oraz cenzurę – ostrzega Mariusz Dzierżawski na łamach „Rzeczpospolitej”.

 

„Wszystkie placówki zajmujące się kobietami w ciąży finansowane z NFZ będą miały obowiązek abortowania dzieci. Będą również musiały publikować imiona i nazwiska lekarzy, którzy odmawiają zabijania poczętych dzieci. NFZ będzie udostępniał te dane w Biuletynie Informacji Publicznej” – pisze działacz Fundacji Pro pytając jednocześnie, po co feministki chcą wskazywać lekarzy z sumieniem. Jego zdaniem powstanie listy lekarzy odmawiających wykonywania aborcji posłuży naciskom, aby i ci sprawiedliwi ulegli, niwelując wyrzuty sumienia u rzeźników z dyplomem.

 

Lewicowcy, kłamliwie określający się mianem wolnościowych, chcą ponadto karać więzieniem ludzi o innych przekonaniach. Organizacje i osoby mówiące prawdę o zbrodniczym wymiarze aborcji czekałyby dwa lata więzienia, gdyby pomysły Nowackiej weszły w życie. „Kneblowanie ust ludzi mówiących prawdę i terror wobec nich zawsze był znakiem rozpoznawczym wszelkich totalitaryzmów. I tym razem nie jest inaczej” – podsumowuje Dzierżawski.

 

„Jest jednak znak jeszcze bardziej wyraźny. Komuniści, naziści i im podobni starali się odczłowieczyć ofiary. Projekt aborcyjny konsekwentnie usuwa określenie dziecko poczęte z prawodawstwa” – pisze w „Rzeczpospolitej” obrońca życia.

 


Źródło: „Rzeczpospolita”

MWł
 


DATA: 2017-10-02 12:43
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Oczywiste jest że aborcja zostanie w Polsce zalegalizowana gdy tylko zmieni się rząd. To jedynie kwestia czasu, a zresztą obecnie jest internet, więc każda mądra dziewczyna sama sobie poradzi z aborcją. To nie czasy sprzed kilkunastu lat gdy były z tym duże problemy.
ponad 1 rok temu / utres
 
Barbara Nowacka...ona tylko ROZEZNAJE klimat i grunt...A propo jej ratowania kobiet, proszę zapytać tę Panią, ile w wyniku aborcji ginie kobiet,którym odebrano prawo do istnienia, do życia...Jakim prawem i dlaczego Nowacka pozbawia ich prawa do NARODZENIA SIĘ...Mord zawsze jest ZBRODNIĄ,więc zapytuję córkę Jarugi-Nowackiej, dlaczego domaga się MORDOWANIA POCZĘTYCH KOBIET?, które w bestialski sposób są abortowane... Jako obrończyni praw kobiet Nowacka jest NIEWIARYGODNA, bo domaga się EKSTERMINACJI kobiet,którym odbiera prawo do życia....A propo zezwierzęcenia... Proszę nie ublizać zwierzętom...Upadły i upodlony grzechem aborcji niewiniątek jest NIE zwierzęciem, ale diabelską bestią, z piekła rodem
ponad 1 rok temu / Megi
 
@pablo, @Alka Roj, @qba, @pibrox, @pg - w całej rozciągłości zgadzam się z Wami. Postęp w wydaniu takich ludzi, jak te feministki (o ile można nazywać takie "zezwierzęcenie" postępowaniem człowieka) oznacza wyłącznie uwstecznianie się, prymitywizm i kult unicestwienia.
ponad 1 rok temu / odszkodowania
 
Przed czym one chcą ratować kobiety? Przed dziećmi, macierzyństwem? Przed odpowiedzialnością za własne czyny, za swoje życie, za cokolwiek? Próbują sprowadzić kobiety do roli bezmyślnych istot, których całym sensem życia jest hedonizm i walka z własną kobiecością. W istocie te kobiety nienawidzą własnej kobiecości, wyrzekają się jej, stają się jej karykaturą. Do tego z kobiety, która daje życie, chcą uczynić morderczynię najsłabszych. Te kobiety są po prostu ohydne i odrażające.
ponad 1 rok temu / pablo
 
Ratujmy dzieci
ponad 1 rok temu / Alka Roj
 
Jest tami piekny cytat z mojego ulubionego westernu Tombstone. Wyatt Earp pyta swojego przyjaciela Daga Holydeya dlaczego tacy ludzie jak Johny Ringo - kowboj okrutnik tak postepuja. Na to Dag odpowiada ze w ten sposob probuja zapelnic pustke ktora maja w sobie i caly czas sie mszcza. Za co pyta Wyatt. Za to ze sie urodzili odpowiada Dag. Tyle tytulem komentarza.
ponad 1 rok temu / qba
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.