Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
 
 
 
 

Ratowaliśmy uciekinierów z Auschwitz. Zobacz wstrząsające świadectwo pani Marii [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Pani Maria w czasach II wojny światowej mieszkała tuż obok kompleksu obozowego Auschwitz-Birkenau. Swoje życie w czasach okupacji przedstawia po raz pierwszy przed kamerami PCh24TV. Zobacz wstrząsające wspomnienia z czasów Zagłady. [VIDEO OPUBLIKOWANE W 2019 R.]


DATA: 2020-02-01 10:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dobrze zrobiony reportaż, ale bez tej muzyki w tle słuchałoby się lepiej. Pozdrawiam
7 miesięcy temu / Misiek
 
Niech dobry Bóg błogosławi P. Marii i jej bliskim za dobroć jaką okazali w tamtych czasach wszystkim uciekinierom i potrzebującym.
ponad 1 rok temu / Arek
 
Dziękuję za ten materiał. Z tego co wiem, to mój dziadek przedwojenny maszynista z Czechowic-Dziedzic przewoził uciekinierów w takich węglarkach, o których mówiła Pani Maria. Niestety zmarł rok przed moimi urodzinami. Dużo zdrowia dla Pani Marii zyczę.
ponad 1 rok temu / Sławek
 
To jest bohaterstwo. Piękna postać
ponad 1 rok temu / Zofia
 
@ Antymodernist Nie te proporcje. Tak jak oddział Szyndzielorza i armie koalicji antyhitlerowskiej.
ponad 1 rok temu / Ryś
 
Odpowiedzmy sobie sami N spytania, czy i ilu takich ludzi jak Pani Maria, jak Danusia Siedzikówna Inka, jak Rotmistrz Pilecki, jak... i tu długa lista, ilu takich znamy. Skoro mając takich ludzi jak Oni doszliśmy po latach do tego, co jest dzisiaj, do czego dojdziemy za lat 70?
ponad 1 rok temu / Antymodernista
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 154 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.